Skocz do zawartości
rainman777

Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30)

Rekomendowane odpowiedzi

To były dwa spoty :D Jacek dzięki :coolA w sumie to były trzy, bo spotkaliśmy się z mkpol i Jego rodzinką w Zendku na pielgrzymce :lol
Potwierdzam :). Miło było spotkać i pogadać chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się porobiło ;). Przyznaję się, że byłem w czerwonym kółeczku. Może następny będzie bardziej zintegrowany ;).

Pozdrawiam Arek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wmorde:D przecież było na mapce zaznaczone :

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/141045-Wyb%C3%B3r-nowego-miejsca-cyklicznych-spotka%C5%84-GRUPY-%C5%9AL%C4%84SKIEJ?p=2103786&viewfull=1#post2103786

 

ale się narobiłem wczoraj , myślałem , że robota będzie zabawka , a tu tyranie przy plumpaniu kulek do 23 masakra :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne. Spot w niebieskim kółeczku był nieautoryzowany ;) .

Bez_tytu_u.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota. Fajnie było się spotkać , poznać nowych i starych forumowiczów i ich pasje :D ---- Spot w czerwonym kółeczku ---:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pora zacząć odliczać dni do następnego spota (obyśmy w jednym miejscu się spotkali) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem również przyjechać , ale w piątek dostałem smutną wiadomość od dobrego kumpla że mama jego zmarła , w sobotę nie dałem rady byłem na pogrzebie :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie dałem rady niestety :/ Ale mam nadzieję że w przyszłym miesiącu zawitam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, mały update :)

 

nasz wrześniowy Cykliczny przypada na tydzień po oficjalnym otwarciu Kopca, ale w tym samym terminie jest tam Piknik z latawcem, impreza przyciągająca tłumy ludzi przy ładnej pogodzie, wiec nie wiem jak z miejscówką... ;)

FB_20140826_15_42_07_Saved_Picture.jpg

Edytowane przez KruK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem tu nowy i chętnie bym podjechał moim Pastuszkiem pogadać parę minut. Kiedy jakieś kolejne spotkanie? Miejsce w Katowicach czy w Świętochłowicach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Jestem tu nowy i chętnie bym podjechał moim Pastuszkiem pogadać parę minut. Kiedy jakieś kolejne spotkanie? Miejsce w Katowicach czy w Świętochłowicach?

Hej

Zawsze Spot Cykliczny jest organizowany w przedostatnią sobotę miesiąca ;) , jako że Kopiec Wyzwolenia w Piekarach Śl. jest w remoncie , Spoty zmieniamy rotacyjnie obserwuj wątek :)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dziś kopiec .

Dobre wieści .

Nowy asfalt na dróżkach dojazdowych z obydwu stron ,niestety na dojazdówce od strony ul.Wyzwolenia zamontowali słupki-barierki składane .

Więc w przyszłości wjazd na kopiec tylko od strony Świerklańca .Kostka wyłożona na całej powierzchni kopca , na oko pozostała kosmetyka :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacenty64, owe słupki zamontowali też z drugiej strony.. Także na duży parking NIE ma szans wjechać autem. Jak zawsze pomyślana inwestycja. Auta można zostawiać na drogach dojazdowych do kopca bądź na małym parkingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że to będzie jak ze szlabanami, a jeśli nie... to wielce panujący Stanisław K. naprawdę pokpił sprawę :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam są bodajże po 4 słupy takie metalowe przykręcone do asfaltu. Tak jak mowie przemyślana inwestycja. Mogli zrobić progi na kopcu jak sie bali, że będą wariować albo też kamery zamontować, a nie ograniczać miejsca do parkowania do takiego stopnia. Pewno zrobione z myślą o IMPREZACH PLENEROWYCH Piekar które są może 2 w roku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auta można zostawiać na drogach dojazdowych do kopca bądź na małym parkingu.

Na mały parking dojazd będzie bezproblemowy bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co gdzie i kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na mały parking dojazd będzie bezproblemowy bodajże.
Jacku, a przypomnij sobie niektóre Cykliczne, kiedy bywało na Kopcu tak, że stało tam po 50-60 różnych samochodów ;) i ciekawe jak to się tam pomieści na tym małym parkingu...

jepany wielce panujący ze swoją świtą znowu chce napsuć ludziom krwi...

Edytowane przez KruK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jepany wielce panujący

Przesiadamy się na rowery lub motóry i mamy Stasia K w doopie :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności