Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kolego BESTIA87 a czasem nie wchodzi Ci on w tryb awaryjny?? Jak rozpedzisz sie do tych 120 to jakie masz obroty?? Potem jak nie bedziesz umial sie rozpedzic znowu do 120 to zgas auto, odpal i jedz jesli pojedzie lepiej i znowu przy 120 go zamuli to wchodzi w tryb awaryjny i wtedy pozostaje ci komp i sprawdzic co mu nie pasi - ja obstawiam zmienna geometrie (zapieczone kierownice) i przeładowywuje ci go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego BESTIA87 a czasem nie wchodzi Ci on w tryb awaryjny?? Jak rozpedzisz sie do tych 120 to jakie masz obroty?? Potem jak nie bedziesz umial sie rozpedzic znowu do 120 to zgas auto, odpal i jedz jesli pojedzie lepiej i znowu przy 120 go zamuli to wchodzi w tryb awaryjny i wtedy pozostaje ci komp i sprawdzic co mu nie pasi - ja obstawiam zmienna geometrie (zapieczone kierownice) i przeładowywuje ci go

 

Obroty lapie normalnie, ale przy tych pechowych 120km sie zamula i potem to nawet 80km ledwo co daje rade, jak go zgasze i odpale to ma juz moc ale do tych 120km i znow to samo, juz jestem umowiony z mechanikiem na ogolny przeglad wszystkiego pod maska + komp na 2 Lutego, wiec potem sie odezwe i powiem co dolegalo mojej Besstii :D (Goscie sie zajmuja glownie VW i AUDI we Wrocławiu na ul. NOWODWORSKA 16 "Auto Serwis")

P.S

Z gory dzieki wszystkim za wszelkie info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przyula przy 120 km/h sugeruję odpiąć przepywkę, przejechać się i przetestować. Jeśli okaże się, że ok, to przepływka do wymiany. Warto też zlogować dynamicznie i statycznie auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obroty lapie normalnie, ale przy tych pechowych 120km sie zamula i potem to nawet 80km ledwo co daje rade, jak go zgasze i odpale to ma juz moc ale do tych 120km i znow to samo, juz jestem umowiony z mechanikiem na ogolny przeglad wszystkiego pod maska + komp na 2 Lutego, wiec potem sie odezwe i powiem co dolegalo mojej Besstii :D (Goscie sie zajmuja glownie VW i AUDI we Wrocławiu na ul. NOWODWORSKA 16 "Auto Serwis")

P.S

Z gory dzieki wszystkim za wszelkie info.

auto wchodzi w tryb awaryjny

logi pomogą wyjaśnić dlaczego stawiam na przepływkę lub dziurę w dolocie lub turbo mówi PAPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
logi pomogą wyjaśnić dlaczego stawiam na przepływkę lub dziurę w dolocie lub turbo mówi PAPA

nie koniecznie on ma turbo z VNT i pewnie kierownice sie zapiekły!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie on ma turbo z VNT i pewnie kierownice sie zapiekły!!!

Używaj interpunkcji, bo można zrozumieć to na opak. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie on ma turbo z VNT i pewnie kierownice sie zapiekły!!!

 

Moglbys napisac jeszcze raz co sie zapieklo?? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moglbys napisac jeszcze raz co sie zapieklo?? :]

To:

 

2-VNT.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Haa, a co to?? ;>

 

---------- Post added at 13:38 ---------- Previous post was at 13:30 ----------

 

W kazdym razie dzięki za wszelkie info, na wtorek mam ustawkę z mechanikiem, jak tylko od niego wróce to się podziele ze wszystkimi co dolegało mojej Besstii, bo napewno wszyscy tak jak JA się nie cierpliwią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Haa, a co to?? ;>

Te łopatki, które się przestawiają bywają zapaprane sadzami, przez to turbo w pewnych zakresach obrotów nie pompuje prawidłowo.

na wtorek mam ustawkę z mechanikiem

Będziesz bił chłopa? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te łopatki, które się przestawiają bywają zapaprane sadzami, przez to turbo w pewnych zakresach obrotów nie pompuje prawidłowo.

 

Teraz juz rozumiem, dzieki :)

 

Będziesz bił chłopa?

 

Jak bedzie taka potrzeba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no koledzy już ci wytłumaczyli o co kaman :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D Moja Besstia juz zapier***** jak dawniej, a usterka było jak wspomniał kolega "ronuch" zapieczone łopatki w pierścieniach w turbo

nie koniecznie on ma turbo z VNT i pewnie kierownice się zapiekły!!!
, ale po naprawie u mojego mechanika już jest ok koszt całkowity z przeglądem na kompie (BOSCH-a) 850zł, tyle ze mam jeszcze do wymiany " Serwo-Pompę" ok 200-250zł z wymiana ;/

 

Polecam Mechanika z Wrocławia, z ul. Główna 43, p.Sebastian, ma profesjonalny warsztat i sam jest naprawdę dobry w tym co robi. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super że paassat wrócił do formy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tyle ze mam jeszcze do wymiany " Serwo-Pompę" ok 200-250zł z wymiana ;/

Jakie objawy masz spowodowane tym uszkodzeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał BESTIA87

tyle ze mam jeszcze do wymiany " Serwo-Pompę" ok 200-250zł z wymiana ;/

 

Jakie objawy masz spowodowane tym uszkodzeniem?

 

Narazie nie mam zadnych, ale moj mechanik powiedzial ze daje mi 2 m-c na wymiane, a objawy tego maj miec postac niedzialajacych hamulcow i prawidlowego dzialania turbo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności