Skocz do zawartości
xxKOLOMBOxx

pewnie głupie pytanie o lpg i prawo...

Rekomendowane odpowiedzi

gazu pali jak smok

Więc wywal instalację w cholerę. W zakładzie gazowniczym zdemontują Ci instalkę za niedużą kwotę, szybko i sprawnie. Tak jak ktoś wcześniej pisał, te silniki jeśli są sprawne, to palą całkiem niewiele benzyny, a jeśli auto pali Tobie np. około 15 l. gazu na setkę, to zdaje się, niewiele oszczędzasz, jeśli w ogóle. LPG ma sens tylko przy większych przebiegach. Ja kupiłem paska z gazem, który jest wbity w dowód i używam LPG, bo jest, ale na miasto i krótkie wypady nie polecam, bo spalanie nie jest małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przegląd na lewo pewnie sobie załatwisz i to całkiem nie drogo. W końcu już różne wraki się widywało na drogach...

Policja nie powinieneś się bać do momentu aż nie trafisz na jakąś akcję zorganizowaną albo (tfu, tfu) zaliczysz dzwona.

dobrze powiedziane... przegląd to nie problem... wydaje mi się że z niebieskimi też nie powinno być problemu do póki nie trafie na dociekliwego który szuka dziury w całym...

 

wiadomo, to jest Polska... i wszystko idzie załatwić... ale trzeba miec ziomali gdzie niegdzie

no własnie szwagier ma jakiegos ziomka gdzie instalują lpg (w zimie ustawiali mi gaz) i popyta może akurat...

 

a jak nie załatwi to sam pojeżdżę popytam... pytanie nie kosztuje a nic nie tracę...

 

no i efekt jest taki że kupiłeś "Passata w dobrym stanie z instalacją gazową"

a co do tego to passata raczej nie kupiłem a dostałem od szwagra na 18 urodziny i osoba która passata posiadała wcale nie chciała sie go pozbyć (osoba miała go chyba 4 miechy dopiero) ale niestety wisiała szwagrowi kasę i Passata się pozbyła...

 

ak jak ktoś wcześniej pisał, te silniki jeśli są sprawne, to palą całkiem niewiele benzyny

w takim razie silnik nie jest sprawny... nie pali tak mało ale poza tym jest mega świetny w zimie przy -20 zapalał do razu bez problemów i za to go kocham:D

 

to temat można zamknąć.... wszystko już wiem....

ps. dziękuje wszystkim za zainteresowanie problemem oraz wszelaka pomoc i rady

na razie będę pytał... jak nic nie załatwię to będę tak jeździł do póki nie uzbieram na dobrą sekwencje...

Edytowane przez xxKOLOMBOxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to będę tak jeździł do póki nie uzbieram na dobrą sekwencje...

Kolego masz monowtrysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności