Skocz do zawartości
M4R71N

jak zlozyc sam zamek?

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem coś podobnego po rozebraniu zamka drzwi kierowcy i naprawie mikroswitcha i przelutowaniu pinów w zamku. Drzwi nie chciały się ryglować tzn po zamknięciu ich i załączeniu centralnego pilotem można było je otworzyć z zewnątrz. Rozebrałem zamek ponownie i złożyłem jeszcze raz.. to samo. Pomogła procedurka - otwórz drzwi z pilota, wsiądź do środka, zamknij drzwi i zamknij centralny na panelu drzwi. Po tej operacji wszystko mi zaczęło działać.. spróbuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem ;) nie pomaga... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytal z 10 razy bo inaczej nie wiedzialbym jak sie w ogole za to zabrac... niestety nigdzie nie ma dokladnych zdjec srodka zamka (tam gdzie zimne luty) z obu stron i najprawdopodobniej tam cos zepsulem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic chyba narazie pozostanie mi pozostawienie tego jak jest :P

 

Ja w najbliższą sobotę planuję rozebrać prawe drzwi przednie oraz zamek(chyba że małżonka znajdzi mi lepsze zajęcie...:D)

Jeśli tylko mi się uda to wtedy narobię zdjęć środka siłownika i poslę Ci na e-mail(jeśli mi go oczywiście podasz!)Napewno wrzucę tez coś na forum!

Pozdrowionka!

 

P.S.

Jak mi nie pójdzie przy moim to kumpel własnie kupił Paska i ma bankowo do zrobienia wszystkie zamki(a bliźnim trzeba pomagac i to żona zrozumie:D) więc jestem dobrej myśli!Wszystko w rekach Matki Natury bo garaż to ja mam zajefajny,ale na Fiata 126p...:)

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jakbys mogl porobic to porob :) przydadza sie i bym w koncu zlozyl jak znajde czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to jakbys mogl porobic to porob przydadza sie i bym w koncu zlozyl jak znajde czas

 

Sorki,ale nie dałem rady wogóle nic...!:(Od Piątku rana rozłożyło mnie jakies pie... choróbsko i jade na antybiotykach.Dopiero dzisiaj się jako tako pozbierałem...Jak tylko będę miał kiedy to sie za to zabiorę i napewno podzielę się zdjęciami.Podaj mi swojego maila,to podeślę Ci to co mam w tej chwili ,może się przyda.bo jakies tam zdjęcia środka mam tylko niekompletne zdaje się:confused:

podrowionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[email protected] jak cos :)

narazie jakos w sumie mi to nie przeszkadza i za bardzo nie mam czasu zeby rozbierac znowu drzwi ale jak zrobisz fotki to bardzo chetnie skorzystam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[email protected] jak cos

narazie jakos w sumie mi to nie przeszkadza i za bardzo nie mam czasu zeby rozbierac znowu drzwi ale jak zrobisz fotki to bardzo chetnie skorzystam

 

Posłałem Ci na e-mail kilka fotek siłowników przód i tył!

I przelutuj koniecznie tę płytkę bez względu na wszystko!!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo :) maila odebralem i jak znajde troche (tzn sporo :)) czasu to sie napewno zabiore :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności