Skocz do zawartości
marshal83

Felgi - co zrobic ? :|

Rekomendowane odpowiedzi

hehh ja rowniez mam takie felgi tylko ze juz orginalnie z czarnym wnetrzem i bylem bardzo zadowolony ale niestety z czasem pojawily sie na nich takie biale zabarwienia :( jutro zapodam kilka fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety z czasem pojawily sie na nich takie biale zabarwienia

 

bo ori masz pokryte klarem, woda dostała sie pod klar i alu sie utleniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eeee... z polerką na myjnie tunelową?

Jak będziesz kiedyś sprzedawał te felgi przypomnij mi, abym przypadkiem ich od Ciebie nie kupował.

 

czepiasz sie....

Wiadomo ze tunelowa rysuje itd... ale czesto na nia nie jezdze a poza tym wystarczy co jakis czas poprawic lekko pasta polerska... i nie boj sie przypadkiem Ci ich nie sprzedam...

Edytowane przez marshal83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo ori masz pokryte klarem, woda dostała sie pod klar i alu sie utleniło

 

dokladnie tak jak napisales.jak narazie mam plan ze oddam je do spolerowania i zabezpiecze je jakos.Ewentualnie jakies rady jak to mozna zabezpieczyc zeby sie nie robilo tak znowu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja koledzy mam takie same i tez mi sie porobily odbarwienia bo sie dostała woda pod klar ale oddałem gosciowi do polerki zaplacilem 250zl za komplet i mysle ze bylo warto:) wygladaly tak: 24cb0dcc683bbd83m.jpg

a teraz wygladaja tak po polerce: 8ee2ea9377ade9adm.jpg

na samochodziku prezentuja sie tak: 6232e293a84333adm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja koledzy mam takie same i tez mi sie porobily odbarwienia bo sie dostała woda pod klar ale oddałem gosciowi do polerki zaplacilem 250zl za komplet i mysle ze bylo warto:) wygladaly tak: 24cb0dcc683bbd83m.jpg

a teraz wygladaja tak po polerce: 8ee2ea9377ade9adm.jpg

na samochodziku prezentuja sie tak: 6232e293a84333adm.jpg

 

a mam takie do Ciebie pytanie jakiej firmy byly twoje felgi? bo chce takie nowe kupic i wiem ze tej firmy omine szerokim lukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie jakies rady jak to mozna zabezpieczyc zeby sie nie robilo tak znowu??

 

tak, jedna: spolerować i nie nakłądać klaru

ale za to aby to utrzymać w idealnym stanie jest trochę roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można klar nakładac piecowo-miałem tak kiedys zrobione na zime i rewelacja. Wiadomo że felga straci na połysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności