Skocz do zawartości
t-tk

Problem z psim pedofilem.

Rekomendowane odpowiedzi

Ech jak ja lubię takie tematy. Kolego idź do weterynarza mają różnego rodzaju środki. A rzucanie się na psa może spowodować nieszczęście typu pogryzienie. Strzelanie z wiatrówek sobie darujcie gdyż możesz mieć TONZ albo Policję za używanie broni albo jeszcze inne towarzystwo łącznie z właścicielem. Sam osobiście widziałem psa skaczącego do suki z 3 piętra i mimo że połamany jeszcze ciągnął do niej (tak jak napisał kosiad, ciężko wygrać z naturą). Że przytoczę taki przykład jak chcesz wybrać się do laski to idziesz z kwiatkami, a tak naprawdę mamy zwierzęcy instynkt przedłużenia gatunku. Jak jej ojciec ci powie że nie chce cię więcej widzieć to nie spotykasz się z nią już więcej? Robisz wszystko aby się z nią spotkać (a w sumie aby przedłużyć gatunek). Niedawno miałem przejście z budowlańcem, który rzucił cegłą w mojego psa gdyż ten na swoim terenie zagryzł kota sąsiadki. Oczywiście ta sama cegła wylądowała na grzbiecie jego. Zaraz miałem policję i musiałem się gęsto tłumaczyć. A facet następnego dnia też miał wezwanie na policję za znęcanie się nad zwierzętami (to TONZ złożyło skargę, ja byłem tylko świadkiem). Radzę teraz zaopatrzyć się w cierpliwość i odpowiednie dezodoranty, które po spryskaniu suki powinny psa odstraszać, bo środki używane w zastrzykach już teraz nic nie pomogą. Podaje się je na bodajże miesiąc przed spodziewaną cieczką.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radzę teraz zaopatrzyć się w cierpliwość i odpowiednie dezodoranty, które po spryskaniu suki powinny psa odstraszać,

Ewentualnie ten czosnek... ale nie do obroży, tylko do ogona przyczepić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jaka ja mialem kochana suczke dwoch kawalerow po prostu zagryzla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiatrówka - najlepszy sposób :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam :) czesto wale do sasiadowych golebi jak mi dach obsrywaja ,juz nie moge na to patrzec ;/.......!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj sasiad odstraszał amantow octem :D Psy wchodzily na klatke wyły szczekalay itp wiec oblal wejscie do klatki ocetem :D i szczerze zadzialalo ale nie na wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności