Skocz do zawartości
Gość loco

Zasady 'Odradzam' i 'Polecam'

Rekomendowane odpowiedzi

Gość loco

Problem polega na tym, że nie znam - a chciałbym poznać - zasady forów 'Odradzam' i 'Polecam'. A konkretnie - co i w jaki sposób można odradzać lub polecać?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu jest do zrozumienia? W dziale POLECAM, możesz wpisac, że polecasz na przykład jakiś warsztat mechaniczny w twoim regionie, sprzedawcę z Alledrogo....itp. Natomiast w dziale ODRADZAM to analogicznie: odradzasz jakaś firmę z powodu nierzetelności lub wykonywanej chałtury, jakis produkt, który kupiłeś a nie spełnił twoich oczekiwan.... i przypadki można mnożyc :D Kumasz już? :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco

Wolałbym raczej, żeby odpowiedzi udzielił mi admin forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wolałbym raczej, żeby odpowiedzi udzielił mi admin forum.

NO COMMENTS :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może on ma warsztat i był podany ''nie polecam'' hehe wiec jest ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco

Tak, jeszcze poprosze o odpowiedż, czy posty na frum 'odradzam' są z zasady wyjęte spod regulaminowej restrykcji "zakaz wprowadzanie złej atmosfery na forum", tzn. czy nie grozi za taki post ostrzeżenie i blokada z podanego powodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy posty na frum 'odradzam' są z zasady wyjęte spod regulaminowej restrykcji "zakaz wprowadzanie złej atmosfery na forum"

pewnie nie sa, ale to nie posty wprowadzaja zla atmosfere. tylko opisane sytuacje.

ale nie rozumiem czemu pytasz. chyba wiesz, ze gdzie dwoch ludzi tam trzy racje.

szukasz dziury loco?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco
szukasz dziury loco?

Szukam konkretnej odpowiedzi od admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukasz dziury loco?

 

W tym przypadku to chyba akurat pytanie retoryczne ;)

 

I ja mam pytanie:

W jaki sposób zbanowany user pisze posty na Forum :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób zbanowany user pisze posty na Forum

 

Ban się skończył to napisał a że spamował to teraz odpocznie 3 miesiące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ban się skończył to napisał a że spamował to teraz odpocznie 3 miesiące...

oj widze ze kolega loco sie narazil. chyba bardzo sie narazil.

ja tam tesknic nie bede.

szukal dziury a znalazl guza.

temat do zamnkniecia. no chyba ze autor watku sie odezwie. ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, jeszcze poprosze o odpowiedż, czy posty na frum 'odradzam' są z zasady wyjęte spod regulaminowej restrykcji "zakaz wprowadzanie złej atmosfery na forum", tzn. czy nie grozi za taki post ostrzeżenie i blokada z podanego powodu?

 

Nie - nikt, kto ustrzeże innych przed skorzystaniem z niepewnej, czy źle realizowanej usługi, nie wprowadza złej atmosfery na forum. W przeciwieństwie do Ciebie. Nie zauważyłem, by w którymś wątku w "Odradzam", ktokolwiek wprowadzał złą atmosferę. Oczywiście nie biorąc pod uwagę tematu, w którym Ty brałeś udział.

 

Problem loco z Tobą jest taki, że my Ciebie tutaj nie chcemy. Nikt Cię nie zmusza do siedzenia tutaj, ale możemy skutecznie wykluczyć Cię z tego forum, na co skutecznie sobie pracujesz. Nie z takimi jak Ty mieliśmy do czynienia, więc naprawdę, może jednak wybierz sobie inne forum do trolowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem loco z Tobą jest taki, że my Ciebie tutaj nie chcemy. Nikt Cię nie zmusza do siedzenia tutaj, ale możemy skutecznie wykluczyć Cię z tego forum, na co skutecznie sobie pracujesz. Nie z takimi jak Ty mieliśmy do czynienia, więc naprawdę, może jednak wybierz sobie inne forum do trolowania?

Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać tekst ( cytat) Andrzeja + jego avatar :rotfl:

Pozdrawiam Miłosz i jeszcze raz smacznego jajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności