Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Oni chcą zamówień minimum 10 paczek po 30 szt. Co ja będę z 300 paczkami paluszków robił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E chyba nie, tam jest tylko minimum 30 paczek, a to już da się przejeść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zadzwoniłem - to tak mi miła pani rzekła - 10 kartonów... Chyba, że mówiliśmy o czym innym - bo Pani stwarzała wrażenie, jakby była w innej czasoprzestrzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie czy mozecie polecic gdzie moge kupic skrzynie biegow do mojego passata b5 lift 1.9tdi 131km AVF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń pod 601 207 173 gość ma na imię Piotr i ma górę części do B5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego ale niestety skrzyni 6-stki niema ;/;/ hmm i co robic pomocy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skrzyni 6-stki niema ;/;/ hmm i co robic pomocy!!!!

zadzwoń tu radość zasadowa 5 tel 502615598

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem nowy na forum.

Około roku temu brat kupił auto z tego forum(na bagażniku widniała naklejka waszego forum) VW passat B5 kolor czarny variant 1,8 T kremowy środek +skóra,sprowadzony ze szwajcarii.

Numery rejestracyjne zaczynały sie WGR... jak dobrze pamietem, i niestety po 3 miesiącach auto zabrał komornik.Dlatego zalogowalem sie na forum ,chciałbym zlokalizowac człowieka,sprawdzić kiedy ostatnio logował sie na forum.Auto zostało zabrane jakięs rok temu ale dopiero teraz wpadłem na pomysł że moge go tu zlokalizować.Teraz ani auta ani pieniedzy.

Dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz , zaraz, to brat nie spisał żadnej umowy ? A brat nie pamięta numeru rej. kupowanego auta i nie przrejestrował go przez 3-m-ce? Za co i komu zabrał komornik to auto też nie wiesz . Pogadaj z bratem to się dowiesz - dostał w tym temacie odpowiednie pismo . W czasie deszczu dzieci się nudzą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak można kupić auto nie spisując żadnej umowy?Oczywiście że spisał umowe,zarejestrował auto po tygodniu.Po 3 miesiacach dostał pismo że auo jest zajete przez komornika,miesiac potem przyjechał komornik i zabrał auto,co ty na to??

Sprawa zajął się prawnik

Pytam poprsotu czy ktoś kojrzy te auto ponieważ domyślam się że był to klubowicz z tego forum skoro miał naklejkę tego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawidłowo a że długo myślałeś to już inna sprawa i pomyśl jeszcze że specialnie ją nakleił ! A te dane co podajesz to jedynie służyć mogą wesołej zabawie, nawet nie znasz numeru rej. Jak twój brat mógł zarejestrować zajęte auto , czyli było wolne i komornik zajął je po zarejestrowaniu kiedy stanowiło już własnośc brata tak ! No niestety /bez rozwijania tem/ też jest to zgodne z prawem choc wydawać mogłoby sie niemożliwym.

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto było już zajete przed jego kupnem,widac że w wydzial komunikacji wie jedynie co sie dzieje u niego w województwie i nic pozatym. każdy kto zarejestruje sie na forum może zamówić sobie naklejkę??Numery rejestracyjne są ogólnie są mi dostępne ale chyba nie znajdę tego człowieka tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymyśl coś jeszcze bo urząd rejestrujący sprawdza status prawny rejestrowanego samochodu - mają pełną migrację dokumentów i nie zarejestrowałby bratu samochodu który jest pod zastawem. Natomiast są sytuacje że przeciwko sprzedającemu toczy się jakaś sprawa ten swiadomie wyzbywa się majątku wówczas sąd unieważnia takie transakcje i komornik działa jak wyżej a ty martw się o swoje - no niestety taka prawda. A jesli tak było faktycznie z tą rejestracją i urzędem to "ciekawy" przypadek . Naklejek możesz kupic ile chcesz !!!No cóż przykra sprawa !!!

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówie ,wynikiem tego jest brak auta i pieniędzy. Sprzedający się ulotnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedający się ulotnił.

A umowa była spisana z kim?Z duchem świętym?Nie ma żadnych danych sprzedawcy?Adresu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego i pewnego serwisu VW w Warszawie lub bliskiej okolicy, który zrobi mi serwis połączony z wymianą rozrządu a przy tym nie zedrze zbytnio. Który z czystym sumieniem możecie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam dobrego i pewnego serwisu VW w Warszawie lub bliskiej okolicy, który zrobi mi serwis połączony z wymianą rozrządu a przy tym nie zedrze zbytnio. Który z czystym sumieniem możecie polecić?

http://forum.vw-passat.pl/threads/53758-Warsztaty-fachowcy-w-mazowieckim

coś znajdziesz na 26 stronach ,w tym linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam dobrego i pewnego serwisu VW w Warszawie lub bliskiej okolicy, który zrobi mi serwis połączony z wymianą rozrządu a przy tym nie zedrze zbytnio. Który z czystym sumieniem możecie polecić?

 

Ja większe naprawy i wymiany robię w Józefowie K/Legionowa, ul. Objazdowa 11.

Facet nazywa się Mirosław Wiśniak, tel. 602 712 295, Był przez parę lat szefem warsztatów w "TAXI 919" przy Bitwy Warszawskiej/Szczęśliwickiej, Od 10 lat prowadzi własny warsztat. Prawie same "złotówy" u niego naprawiają swoje auta (a wiadomo - oni nie przepłacą).

Jeżeli staniesz pod warsztatem ok. 7.00 rano, to tego dnia będziesz załatwiony (spora kolejka jest zawsze do niego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemaneczko.

doradzcie mi,jakiej firmy bagaznik na dach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inter pack

fajne belki, nie gna sie pod ciezarem

a jak cie stac i chcesz zeby do tego "slicznie "wygladal to thule :) ale inter pack jest jednym z lepszych stosunkeim cena/jakosc

za to automaxi odradzam strasznie miekkie belki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności