Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie !

 

Serdecznie zapraszam, na zakończenie sezonu spotowego, do Lidzbarka na imprezę w forumowym gronie: http://forum.vw-passat.pl/threads/136881-II-SPOTkanie-Miedzyregionalne-Lidzbark-Welski :kumple :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie i Panowie !

 

 

Serdecznie zapraszam, na zakończenie sezonu spotowego, do Lidzbarka na imprezę w forumowym gronie: http://forum.vw-passat.pl/threads/13...idzbark-Welski

 

Jest ktos chetny ??

 

 

P.S.

czy oprocz Naszego magika Slaawka mamy jeszcze kogos od zamkow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robił ktoś ostatnio dwumasę i rozrząd i mógł by się podzielić doświadzczeniami podzielić proszę o info na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może skomponować w jakimś miejskim klimacie koniec lata może jakieś parasolki przy wisle albo piwniczka w barze nie pamietam jak sie zwał :beach:było nas mało ale w gronie wesołych ludzi. :zdrowko:piwko:alko:chat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może skomponować w jakimś miejskim klimacie koniec lata może jakieś parasolki przy wisle albo piwniczka w barze nie pamietam jak sie zwał :beach:było nas mało ale w gronie wesołych ludzi. :zdrowko:piwko:alko:chat

 

 

jestem za.niki pomyśl cos bo dawno nie pilim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowe mam taką małą prośbę czy może ktoś mieszka blisko lub przebywa w okolicy i czy mógłby obejrzeć autko http://tablica.pl/oferta/volkswagen-passat-1-8-turbo-alcantara-1999-CID5-ID3nHyW.html#120b5a0eb8 wielkie dzięki ! Bo ja mam aktualnie 300 km w jedną stronę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie tak nie na temat zna sie ktoś na piecach gazowych bo mi u matki przestał działać i ciepłej wody nima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki polski staruszek ze świeczką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ci za dużo nie pomogę. Jak jest to prosty, mechaniczny piecyk, to prawdopodobnie membrana. Ale jak z elektroniką, to... może ktoś inny się zna. Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM! Podpowie ktoś gdzie można w Warszawie lub okolicach Otwocka podpiąć światłą do jazdy dziennej ( model 501)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko wszystkim

Padl mi dzisiaj samochod na tyle ze nie moge go odpalic,czy jest ktos,kto ma Vaga i moglby pofatgowac sie do mnie celem podpiecia i zdiagnozowania defektu,ja niestety jestem uziemiony i stad moja prosba,sprawa pilna wiec jak ktos bylby w stanie to jutro mam wolny dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Koledzy jestem na etapie poszukiwania Passata w kombi i na tablicy.pl znalazłem takie ogłoszenie Volkswagen Passat. Czy któryś z Kolegów mieszka może blisko Żyrardowa i mógłby się dowiedzieć co nieco o tym aucie? Mógłbym sam pojechać jednakże w jedną stronę mam ponad 400km i nie ukrywam że taki wyjazd byłby robiony w ciemno.

 

Z góry dziękuje za pomoc,

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności