Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w Warszawie lub okolicach najlepiej robić prawko kat.C?

Gdzie polecicie zdawać egzamin? Do jakiej szkoły polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prócz diagtronika coś jeszcze dobrego i poleconego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo idę uczyć się spawania

spawanie nic trudnego, zalezy na jaki sprzęt chcesz sie nauczyć,ja sie spawania nie podejmę bo ostatnio mam problemy z oczami ,ale dasz rade :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś bagażnik dachowy na kombi w okolicach Wielkanocy pożyczy ktoś na 3-4 dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17862278_1381396705233000_5474954537887923852_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8e9ec5fcf7e9865d5dd819a6a498f113afc01687.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś z okolic Pragi Południa, kto ma CC i koła 18stki?

Mam już drugiego CC i w jednym i drugim mam ten sam problem - opony głośne jak diabli. W pierwszym (CC 2011) zimowe huczały od około 100km/h a letnie w drugą stronę - im wolniej tym głośniej. Teraz mam CC z 2012 (obydwa 3.6) i nowe opony (poprzedni właściciel wsadził jakieś imperiale EcoSport 3 ale nówki) i te z kolei nie huczą a ... buczą. Przy 180km/h własnych myśli nie słyszę. TO buczenia też takie dziwne jest, bo nie jest jednostajne tylko falowe. Zastanawiam się czy to wina badziewnych opon ale kupować tylko na próbę nowe za 2-3 tyś to sensu nie ma.

Najchętniej bym się z kimś na chwilę zamienił kółkami i zrobił jazdę testową jednym i drugim.

Dobry trunek za fatygę stawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szał odpowiedzi :(

Tematu nie ma - kupiłem nowe opony i sprawdzę czy to pomoże. Jak nie, to mam zapasowy zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś z Warszawy, kto mógłby użyczyć cewki na podmianę w Passacie 2010 r. 1.8 TSI 160 KM? Wymieniliśmy świece, ale silnik nadal szarpie i dławi się na wolnych obrotach. Podejrzenie padło na cewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś z Warszawy, kto mógłby użyczyć cewki na podmianę w Passacie 2010 r. 1.8 TSI 160 KM? Wymieniliśmy świece, ale silnik nadal szarpie i dławi się na wolnych obrotach. Podejrzenie padło na cewki.

chyba będziesz miał ciężko większość ma traktory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od dziś do jutra trwa auto nostalgia. Zainteresowani wiedzą o co chodzi.

 

http://autonostalgia.org/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś z Warszawy, kto mógłby użyczyć cewki na podmianę w Passacie 2010 r. 1.8 TSI 160 KM? Wymieniliśmy świece, ale silnik nadal szarpie i dławi się na wolnych obrotach. Podejrzenie padło na cewki.

 

Ja mam 1.8 tsi i dzis wdomu siedze. Tyle ze Piaseczno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki potrzebuje zrobić adaptacje w swoim bolidzie a z nerwów uszkodziłem chyba kompa no i potrzebuje dzisiaj zrobić ma ktoś zestaw podjadę z miła chęcią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz adaptować? wystarczy zwykly kkl? jak tak i jeśli masz ochote przyjechać do Chotomowa, to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co chcesz adaptować? wystarczy zwykly kkl? jak tak i jeśli masz ochote przyjechać do Chotomowa, to zapraszam.

 

daj mi numer na priv do siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś Piaseczna lub okolicy, bądź z Warszawy kto mam dostęp do kompa i mógłby mi zrobić logi podczas jazdy?

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności