Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, czy ktoś z was nie ma dostępu do głowicy VAS albo VCP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemaneczko wszystkim

czy mamy wsrod Nas kogos kto zdiagnozuje (lepiej zeby nie ;-) ) czy to poczatek konca mojej turbiny :-(

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję w imieniu grupy mazowieckiej za życzenia od grup z całej Polski a że tak zapytam , czy nasza mazowiecka wysłała życzenia do innych grup?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję w imieniu grupy mazowieckiej za życzenia od grup z całej Polski a że tak zapytam , czy nasza mazowiecka wysłała życzenia do innych grup?

Zapraszam: 3BG 1,9TDI AVB

i ja miałem to zrobić ale od tego mamy opiekunów :umm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie- ktoś z was poleca jakieś dobre myjnie po prawej stronie Wisły? Ostatnio myłem na stacji przy Obi (przy Radzymińskiej) i tragedia. Wydane kilkanaście złotych na małe autko i nie domyłem. Zazwyczaj myje auto jadąc na działkę, ale wiadomo, czasem auto jest mocno brudne, a pogoda nie sprzyja wypadom poza miasto ;)

Swoją drogą zauważyłem pewną prawidłowość- najtańsza benzyna jest w Warszawie, a na wioskach niekiedy znacznie droższa, za to z myjniami jest na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myjnie po prawej stronie Wisły?

 

Przy wola parku lub przy forcie wola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy wola parku lub przy forcie wola.

Prawej stronie właśnie :)

I jeszcze mam jeden problem:

po zmianie kół z aluminiowych na stalowe (na zimę mam takie akurat) zauważyłem, że z tyłu mam dekielki w środku felgi a przodu nie. Tak powinno być czy mam szybko lecieć i dokupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawej stronie właśnie :)

I jeszcze mam jeden problem:

po zmianie kół z aluminiowych na stalowe (na zimę mam takie akurat) zauważyłem, że z tyłu mam dekielki w środku felgi a przodu nie. Tak powinno być czy mam szybko lecieć i dokupić?

 

Powinny być , może jak zmieniałeś to ci zgubili albo ukradli ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://dixi-car.pl/images_local/felga-stalowa.jpg

Chodzi o to srebrne w środku, wiadomo czy ktoś z was wie jak to się nazywa?

Najgorsze jest to, że zorientowałem się dopiero następnego dnia od wymiany kół i już z tym jeżdżę jakiś czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokrywa/dekiel/kołpak piasty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :)

Jeszcze jakby ktoś z was miał jakieś dobre info o myjniach w okolicach Targówka to już w ogóle byłoby cudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestuj jakaś myjnie na BP. Ja myje na BP przy Conrada/Reymonta i Ducato ogarniam za 12zl lux.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obok mnie jest chyba BP, ale zdaje mi się, że tam automatyczna/dotykowa.

W ogóle fajnie byłoby znaleźć gdzieś taką myjnie automatyczną/bezdotykową.

Jeszcze ostatnio widziałem karchera, ale tam podobno 2 zł za minutę, co podwaja opłatę za mycie ;) Za to z drugiej strony mają szczotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto wydać te kilka zł więcej i pojechać na myjnie gdzie mają szczotki ;) Samym myciem pod ciśnieniem nie umyjesz dokładnie auta, chemia na tych myjniach nie jest najlepszej jakości więc i na dokładne umycie nie ma szans ;) Za to te myjnie z karchera, gdzie jest szczotka są genialne :) W sąsiedniej miejscowości (Ryki) jest taka jedna właśnie z karchera i często korzystając z okazji ją odwiedzam ;) Cennik jest taki sam jak na innych, a powiedziałbym nawet że "minuty są dłuższe" na niej, bo wyrabiam się z B5 kombi za 6zł robiąc wszystkie programy (tutaj jest ich 4 - wstepne mycie, aktywny szampon do którego uzywa sie szczotki, spłukiwanie a na koniec gorący wosk) i to łącznie z umyciem kół oraz nadkoli i spłukaniem wszystkiego dokładnie :) Także jeśli masz w okolicy taką myjnie to warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to te myjnie z karchera, gdzie jest szczotka są genialne

 

Szczotki są genialne ale w rysowaniu lakieru :wmorde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności