Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Potrzebuję pomocy, może ktoś ma namiar, coś wie i może pomóc...

Dziś dowiedziałem się, że muszę na 5 dni (od najbliższego poniedziałku 15.IX do piątku 19.IX) położyć juniora na oddziale neurologicznym Szpitala Klinicznego na Banacha w Warszawie. Pobyt planowany od pół roku, ale "na telefon" ze strony szpitala z datą przyjęcia. Widać standard jest taki w polskiej służbie zdrowia, że dzwoni się w piątek z informacją w stylu: "proszę być w poniedziałek na godz. 9 rano". To, że mamy do stolicy ponad 300 km i zero autostrady po drodze, to szczegół już... Ponieważ junior na 9 lat, a oddział niewielki, to nie ma możliwości żeby rodzic nocował z dzieckiem w szpitalu. I teraz do brzegu - szukam taniego miejsca niedaleko ul. Banacha, na przespanie się. Dokładnie chodzi o 4 nocki, a więc od poniedziałku wieczorem, do piątku rano. W dzień będę przy synu, więc chodzi o nocki. Polecono mi Dom Studenta nr 2 "Żwirek" Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Żwirki i Wigury ( http://zwirek.uw.edu.pl/ ). Miejsce fajne, bo blisko (400m z buta) i cena przyzwoita jak na pokój 1-osobowy (55 zł), ale nie robią w okresie wakacyjnym rezerwacji na telefon, tylko osobista i nie mam gwarancji, że jak przyjdę wieczorem w poniedziałek, to będzie gdzie spać. Nie chce mi się kimać w aucie (choć kombi), więc szukam blisko, tanio itp. Może jakiś kolega z Warszawy (i nie tylko) coś wie, bo "wujek Google" nie chce pomóc...

Pozdrawiam i czekam na jakieś info.

PS. Modów proszę o nie usuwanie wątku przynajmniej przez najbliższe 3-4- dni.

Z góry wszystkim dzięki

Tak jak wspomniałem w dzisiejszej rozmowie telefonicznej i jutro czekam na telefon.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wspomniałem w dzisiejszej rozmowie telefonicznej i jutro czekam na telefon.

pozdrawiam.

 

Dokładnie Janusz tak jak piszesz :)

Z góry dzięki!

Do usłyszenia jutro ;)

 

EDIT: Udało się w "Żwirku", więc nieaktualne już.

Dzięki Janusz za propozycję!

:)

Edytowane przez Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakiś wspólny wyjazd :hmm ja od soboty , czy kazdy sam jedzie :passatfan

 

No zapewne wspólny ale jeszcze jest chwila i nie wiadomo ile dokładnie osób poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie co do sobotniego wyjazdu to jest propozycja żeby spotkać się o 9 pod Realem na Połczyńskiej.Kto chętny zapraszamy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Panowie co do sobotniego wyjazdu to jest propozycja żeby spotkać się o 9 pod Realem na Połczyńskiej.Kto chętny zapraszamy :-)

 

oczywiście tylko ci co zaklepali i opłacili :sese reszta może siedzieć w domu :passatfan:alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiście tylko ci co zaklepali i opłacili :sese reszta może siedzieć w domu :passatfan:alko

Mariusz, żeby Ci tylko skrzydełek nie oderwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, żeby Ci tylko skrzydełek nie oderwali.

 

nie oderwą mało będę pił bo muszę za kierownice wsiadać :stop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś cos, czy przypadkiem nie ma ktos turbiny BRD używanej w dobrym stanie na sprzedaż??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam turbiny ale na 100 % będę pod REAL'em o 9:00.

Do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ma ktoś z Was prawą manetkę do B5 kombi obsługującą MFA oczywiście w dobrym stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie może ma ktoś z Was prawą manetkę do B5 kombi obsługującą MFA oczywiście w dobrym stanie?

 

ja mam od B6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrafi stawiać proste strony internetowe na serwerze to zapraszam na priv - tam szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Niki o robocie to ja też zapodam temat:

likwidują mój dział IT a razem z nim pracowników;) w związku z tym rozglądam się za pracą jako Administrator IT (głównie serwery Windows, środowisko VMware, macierze NetApp, sieci SAN, backupy). Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie proszę o priv, thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko,

czy ma moze ktos gdzies zarchiwizowanego manuala odnosnie demontazu boczka drzwi kierowcy w celu dostania sie do mechanizmu podnoszenia szyby

z gory serdecznie dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadnij do mnie we srodo do roboty pod wieczor to ci pokaze co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś kto ma dostęp do kompa i umie zrobić adaptacje przepustnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma nikogo w Warszawie żeby z diagnozować mojego Passka !!! Albo polecić jakiegoś dobrego elektromechanika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy skoro nie ma żadnyh propozyci (a myślę, że czs najwyszy) na temat spotkania Wigilijnego jako miejsce spotkania proponuję

http://www.pizzeria-arabella.pl/ barszczyk z uszkami , pierogi , śledzik 40zł od osoby woda ognista 0,5l w lokalu 38zł piwo 0,5l 5zł termin tak jak rozmawialiśmy na spocie (sobota 13-12-2014 godzina 19)wady jedna sala , a w tym dniu inna grupa samców też ma spotkanie . Najpóźniej w piątek (05-12)muszę zarezerwować . Jeśli byśmy się zdecydowali. Mówcie co o tym sądzicie, dajcie inną propozycję !OJCIEC W TOBIE NADZIEJA ! WRACAJ !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności