Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Ty uważaj lepiej na tego nowego opiekuna bo jak on je.... z paragrafu 2.1c to się nie pozbieramy.

W pierwszą sobotę marca jest spotkanie szczegóły niebawem i kończymy to ble-ble !

 

postaram sie byc

Edytowane przez Preziu
wulgaryzmy w cytacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko w temacie:brawo:tankujemy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś, kto będzie w stanie odebrać dla mnie przesyłkę z okolic FSO i przytrzymać dla mnie do czasu aż zorganizuję transport na pomorze? Chodzi o porcelanę, więc niechciałbym tego słać kurierem, nawet PP nie mogę zaufać w tej sprawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ojciec, 1-go mam wesele w Opalenicy także proszę o zmianę na dzień kobitek.A kto stanie na drugim miejscu podium jak nie ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki to problem. Ponieważ 8-go marca może być problem z uzyskaniem "wolnego" to przekładamy spotkanie na 15-go marca. A zresztą na marcowym spocie będzie można albo i nie, spokojnie o tym porozmawiać. Jak są jakieś inne propozycje co do terminu , to proszę bardzo pisać. Ja do marca od tego tematu odcinam się.

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś, kto będzie w stanie odebrać dla mnie przesyłkę z okolic FSO i przytrzymać dla mnie do czasu aż zorganizuję transport na pomorze? Chodzi o porcelanę, więc niechciałbym tego słać kurierem, nawet PP nie mogę zaufać w tej sprawie :D

 

Skąd dokładnie i kiedy odebrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki to problem. Ponieważ 8-go marca może być problem z uzyskaniem "wolnego" to przekładamy spotkanie na 15-go marca. A zresztą na marcowym spocie będzie można albo i nie, spokojnie o tym porozmawiać. Jak są jakieś inne propozycje co do terminu , to proszę bardzo pisać. Ja do marca od tego tematu odcinam się.

 

Ja się dostosuję do każdego terminu oprócz 1-go.Dzięki i czekam do marca na konkrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiety ja moge jak cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś, kto będzie w stanie odebrać dla mnie przesyłkę z okolic FSO i przytrzymać dla mnie do czasu aż zorganizuję transport na pomorze? Chodzi o porcelanę, więc niechciałbym tego słać kurierem, nawet PP nie mogę zaufać w tej sprawie :D

 

Ja też, niedaleko mieszkam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznawać ale przypomnijcie kto z W-wy zajmuje się serwisem komputerów /laptopów/ i ma do niego nr. tel ?

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznawać ale przypomnijcie kto z W-wy zajmuje się serwisem komputerów /laptopów/ i ma do niego nr. tel ?

Z tego co pamiętam to chyba remixm tym się zajmuje ojcze. Strona firmy:http://www.control-serwis.pl

Edytowane przez MauroO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak , dziękuję ! Cale życie z wariatami . Pozdrowienia z Barcelony

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nazbyt emocjonalnie podchodzisz do tematu a to przekłada się na to jak i co piszesz . Zobacz jak Misior w spokoju ciągnie dorsza !

 

Janusz to było do przewidzenia że wszyscy pojedziemy tą samą grupą więc ja sie nie spinam bo poco, jest grono ludzi co załapali bakcyla i chcą sie wyrwać z codzienności więc uncle-sam-we-want-you.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie w Legionowie, moja koleżanka szuka do wynajęcia mieszkania 2 pokoje,kuchnia, łazienka, tanio. w Legionowie, jak by ktoś widział, albo miał jakieś namiary czekam na info .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to przekładamy spotkanie na 15-go marca.

 

Niki może jakieś konkrety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki to problem. Ponieważ 8-go marca może być problem z uzyskaniem "wolnego" to przekładamy spotkanie na 15-go marca. A zresztą na marcowym spocie będzie można albo i nie, spokojnie o tym porozmawiać. Jak są jakieś inne propozycje co do terminu , to proszę bardzo pisać. Ja do marca od tego tematu odcinam się.

To co na spocie ustalili ? "Konkrety" to 15-go jestem w Sopocie a może i w Poznaniu.

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne cała stara ekipa.To kiedy? Jak w ten weekend ojciec nie może to może za tydzień tak już na bank?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bez znaczenia, drajwera wiozę w sobotę do sanatorium w Augustowie i pic nie będę ale może wpadnę posłuchać mądrości i po prostu być :cwaniak: nie zawsze muszę procenty pic :passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie IX Zlot Ogólnopolski myślę ze jak temat sie skończy budować, to założymy nowy watek na wspólny wyjazd, jak było na inne zloty, Riccardoa co ty na to.

http://forum.vw-passat.pl/threads/140163-info-IX-Zlot-Og%C3%B3lnopolski-Poraj-27-29-06-2014?p=2069814&viewfull=1#post2069814

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odnośnie IX Zlot Ogólnopolski myślę ze jak temat sie skończy budować, to założymy nowy watek na wspólny wyjazd, jak było na inne zloty, Riccardoa co ty na to.

http://forum.vw-passat.pl/threads/140163-info-IX-Zlot-Og%C3%B3lnopolski-Poraj-27-29-06-2014?p=2069814&viewfull=1#post2069814

Oczywiście jak najbardziej.Wątek można już założyć.

http://forum.vw-passat.pl/threads/140218-Wsp%F3lny-wyjazd-na-IX-Zlot-Og%F3lnopolski?p=2071552#post2071552

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności