Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Świątynia Opaczności

W mordę jeża ,a gdzie takowa jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wilanowie. Budują takie monstrum (albo już zbudowali). żeby ludziki mieli się gdzie modlić. bo tyle nowych osiedli tam na polach powstało że szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W mordę jeża ,a gdzie takowa jest ?

Musisz się tam zakręcić,może SSWiN będą potrzebować.:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Wilanowie. Budują takie monstrum (albo już zbudowali). żeby ludziki mieli się gdzie modlić. bo tyle nowych osiedli tam na polach powstało że szok.

A tą to znam nazywa się Świątynią Opatrzności Bożej , riccardoa jest tam w każdą niedzielę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słucham dalej ;)

 

Zerknij http://futbolbezbarier.org/?page_id=2603

Ktoś robi wycieczki dla niepełnosprawnych http://www.turystykabezbarier.com/warszawa-3-dni.html może zadzwoń i podpytaj, co i gdzie polecają.

 

Edit:

http://www.warsawtour.pl/warszawa-dla-ka-dego/warszawa-bez-barier-3796.html oraz 9 podstron z tego linku.

Edytowane przez RobRoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma vaga najlepiej warszawa ursynów. Potrzeba jest natychmiastowa. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz zrobić? Vagiem dużo nie pośmigasz w B6, potrzebny vcds z hexem. Dziś w godz. 20:15 do 21 będę na ul. Antoniewskiej 17 (siekierki, mogę wziąć vcds'a, w zależności do czego potrzebny).

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce sprawdzić błędy bo mi wyskoczyła kontrolka check engine i jeszcze jedno klapa bagażnika mi się samo otwiera ?

normalnie potne na żyletki go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błędy mogę Ci zczytać, tylko musisz mnie uprzedzić, żebym zabrał vcdsa ze sobą.

 

edytowałem poprzedniego posta, odnośnie miejsca i czasu ;)

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zawróce dupy to moge podjechać ?

Podaj mi numer do siebie jak możesz chyba że sztywno mam być na powiedzmy 20.30

 

---------- Dodano o 15:51 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:49 ----------

 

jeszcze jedno powiedz ile chcesz za takie udostępnienie kompa kabla i vcdsa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno powiedz ile chcesz za takie udostępnienie kompa kabla i vcdsa ?

 

no nie żartuj sobie.

 

tel. na PW podałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie żartuj sobie.

 

 

no Maciuś , ale pętko kiełbasy :P dla bigla mógłby przywieźć , mikołajki przecie były ....:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2 :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek dzięki za pomoc wrzuciłem już całe te txt co mi zapisałeś pozdrawiam :564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az milo popatrzec jak sobie pomagacie moi parafianie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja potrzebuje chętnego do podłączenia car audio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
az milo popatrzec jak sobie pomagacie moi parafianie :)

 

Widzisz preziu a ty mój wpis wywaliłeś. A tu Maciek powiem szczerze jak na spowiedzi bardzo mi pomógł.

 

Dowiedziałem się czegoś więcej o mojej padace.Choć i tak nie rozumiem do końca wszystkich błędów bo w sumie nic się niedzieje poza tą otwierającą się klapą bagażnika. Ale passacik przynajmniej widzę że żyje jak sam sobie otwiera klape. A to na światłach a to na parkingu a to jak podchodze do niego i go z centralnego pociągnę. Live live It's Alive!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daro1979

chcesz wrocic do tematu ??

bardzo prosze, mam nadzieje ze wyluszcze Ci to na tyle prosto ze zrozumiesz:

Rejestrujac sie na forum akceptujesz regulamin. Mam wrazenie ze o nim zapomniales (bron Boze nie sugeruje ze nie czytales) wiec przypomne Ci choc jeden punkt:

"2.2 Jesteś pewien, że w archiwum nie ma odpowiedzi na twoje pytanie? Jesteś tego absolutnie pewien? W takim razie zadaj pytanie na forum. Staraj się jednak przestrzegać poniższych założeń:

...

c) jest to forum tematyczne, i prosimy się do tego stosować. Wyjątkiem jest dział Off Topic "

I teraz spiesze z wyjasnieniami.

Forum ze spotami to ... uwaga niespodzianka: forum tematyczne :D wow

I teraz przeanalizujmy: Poszukuje VCDSa vs Spoty Wawa hmmmmm

no ja tu zaleznosci nie widze.

Rownie dorze mogles napisac na forum gospodyn wieskich sekcja szydelkowania lub ... juz niech bedzie na naszym forum w dziale Passat B1-B2 w watku "czy wyje wentylator chlodnicy"

Reasumujac Kolego Darku, albo zaczniesz stosowac regulamin forum albo zaczniesz zbierac punkty Żegnay a na dzien dobry zafundujemy Ci miesieczne wakacje od forum (taka promocja)

Z gory dziekuje za przestrzeganie regulaminu forum, polecam jego fascynujaca lekture, a gdybys jednak uwazal ze nieslusznie wywalilem Twoj post, zwroc sie prosze do Administracji Forum. Byc moze sie myle

Edytowane przez Preziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja potrzebuje chętnego do podłączenia car audio :)

 

 

A co tam chcesz zamontowa?Miedzy świętami a nowym rokiem mam wolne to możemy sie umówić:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daro1979

chcesz wrocic do tematu ??

bardzo prosze, mam nadzieje ze wyluszcze Ci to na tyle prosto ze zrozumiesz:

Rejestrujac sie na forum akceptujesz regulamin. Mam wrazenie ze o nim zapomniales (bron Boze nie sugeruje ze nie czytales) wiec przypomne Ci choc jeden punkt:

"2.2 Jesteś pewien, że w archiwum nie ma odpowiedzi na twoje pytanie? Jesteś tego absolutnie pewien? W takim razie zadaj pytanie na forum. Staraj się jednak przestrzegać poniższych założeń:

...

c) jest to forum tematyczne, i prosimy się do tego stosować. Wyjątkiem jest dział Off Topic "

I teraz spiesze z wyjasnieniami.

Forum ze spotami to ... uwaga niespodzianka: forum tematyczne :D wow

I teraz przeanalizujmy: Poszukuje VCDSa vs Spoty Wawa hmmmmm

no ja tu zaleznosci nie widze.

Rownie dorze mogles napisac na forum gospodyn wieskich sekcja szydelkowania lub ... juz niech bedzie na naszym forum w dziale Passat B1-B2 w watku "czy wyje wentylator chlodnicy"

Reasumujac Kolego Darku, albo zaczniesz stosowac regulamin forum albo zaczniesz zbierac punkty Żegnay a na dzien dobry zafundujemy Ci miesieczne wakacje od forum (taka promocja)

Z gory dziekuje za przestrzeganie regulaminu forum, polecam jego fascynujaca lekture, a gdybys jednak uwazal ze nieslusznie wywalilem Twoj post, zwroc sie prosze do Administracji Forum. Byc moze sie myle

 

Słuchaj chyba coś Ci się pomyliło preziu. Szukam pomocy to chce ją otrzymać jest to chyba forum jakby nie patrzeć samochodowe.

 

Tak czy może Nie ?

 

Preziu przeprosiłem Cię przecież ale widzę że nie możesz przełknąć bo chyba sam nie umiesz przeprosić.

Potrzebowałem pomocy na szybko a ty w perfidny sposób usunąłeś wątek zamiast mi powiedzieć bądź przekierować go gdzie indziej.( tak wiem że są zasady tu panujące)

Na forum bardzo rzadko można uzyskać pomoc na szybko przykładem są logi które wkleiłem do analizy. I co ? Nikt nie jest w stanie pomóc. Po wyszukiwaniu wyszukiwarką znalazłem że mam popsuty zamek iż klapa mi się otwiera więc w auto do ASO i kupiłem zamek za 198zł po czym się okazuje że to jednak nie zamek. I tak jest prawie ze wszystkim. Niestety na forum w większości są same tak zwane "radzaki" a kompletnie się na tym nie znają a wręcz mogą zaszkodzić. Ja jak się na czymś nie znam to nie dyskutuje o tym. A nie wprowadzam w bład.

 

Powiedz mi że tak nie jest ?

 

W sumie preziu nie ma co dyskutować na ten temat. Temat jest zamknięty Maciek pomógł mi bardzo (jak już pisałem) i o takich ludzi mi chodzi (konkretnych i służących pomocą)

Zamknijmy ten temat i chodźmy na wódke.

Edytowane przez daro1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności