Skocz do zawartości
ugafike

Dziwny obiekt w przewodzie odprowadzania cisnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Kiedys wyczytalem tutaj, ze ten cienki przewodzik prowadzacy do gory zbiorniczka wyrownawczego moze byc zapchany i stanowi to przyczyne roznych objawow.

Zbadalem ten przewod u siebie i wyczulem w nim cos twardego, wiec go odpialem od zbiorniczka i wycisnalem z niego cos w rodzaju dopasowanego waleczka z mala dziurka na przestrzal.

Wiec zapytam Was, czy to tam powinno byc? Czy tez ktos go tam wsadzil z pewnych przyczyn.

Pilnie czekam na odpowiedz bo mam maly klopot z cisnieniem w ukladzie chlodzenia i staram sie namierzyc przyczyne.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie powinno tam być, to co wyjąłeś to prawdopodobnie pęknięty króciec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... to znaczy ze mam intruza :)

Pokazalem go koledze to mi powiedzial ze jak niemiec tak zaprojektowal to tak ma byc ale jakos mnie to dreczy i chyba go zaraz wyciagne...

Moze to wlasnie to powoduje ze na rozgrzanym silniku mam klopoty z przelaczeniem na gaz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten wałeczek/tulejka ma średnicę otworu 1-3mm to powinna tam być ! Nie po to ją wkładali żeby później wyciągać ;)

Spotkałem się z dwiema wersjami tego przewodu, we wcześniejszych wersjach ta tulejka była wciśnięta w przewód, w późniejszej wersji jest zalana gumą w miejscu gdzie łączy się z grubym przewodem (przepychałem przewód drutem i niechcący ją wypchałem ;) )

Edytowane przez monter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności