Skocz do zawartości
kozi39

czy da się jeszcze kupić igłe B5?

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ja jestem idealistą i moje idealy mowia ze gaz do auta jest bleee :pp to dobre dla kuchenek :)

 

a z wloch jak kupiles auto czyste i bez zniszczonej tapicerki to wyjatek do kwadratu. dla nich estetyka samochodu w srodku to daleko idąca teoria spiskowa :D

 

Kolejny "mUzg" się odezwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe ja jestem idealistą i moje idealy mowia ze gaz do auta jest bleee p to dobre dla kuchenek

Każdy ma prawo do swojego zdania, dla mnie przy tej ilości kilometrów które robię jazda na benzynie mija się z celem. Dużo mógłbym na ten temat napisac... ale to nie ten wątek. Pozostawię Cie w przekonaniu że gaz jest do kuchenek:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w tym jest

 

Gaz nie wpływa pozytywnie na pracę i żywotność silnika, tu chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Ludzie zakładający gaz zazwyczaj patrzą do kieszeni, bo jeżdżą sporo i im się nad zwyczaj w świecie nie opłaca, chyba że zarabiają wystarczająco dużo że mogą sobie pozwolić na drogie PB. Ludzie jeżdżący mało nie zakładają gazu bo to jest nie logiczne! Dobra instalacja 2000-3000zł + przeglądy, regulacje, wymiany rożnych pierdółek i inne problemy z gazem...

 

nawet dobre zapalniczki są na benzynę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da! Pytanie ile chcesz na to wydać. Sam zadawalem sobie nie tak dawno podobne pytanie i prawda jest taka... za dobra furke trza zaplacic, NIE MA OKAZJI. Sam oblukałem kilka samochodów tańszych droższych i koniec koncem ceny z allegro a rzeczywistosc to min. +2000 zl... Jezeli ktos wie ze ma dobra fure nie odda jej za psie pieniadze bo i po co. A ktos kto sprowadzi taniego strucla polepi go to robi super promocje bo raz ze i tak na tym sporo zarobi a dwa chce go szybko spylic...

 

co do gazu w furce tez nie jestem zwolennikiem. Ale nie neguje osob ktore jezdza na gazie. Profanacją dla mnie jednak jest zakladanie instalacji gazowych do silnikow typu 3.xL benzyna, 4.xL benzyna w jakichs nowych samochodach. Stac kogos na zakup takiego samochodu a zaklada do niego gaz i to jeszcze za nie male pieniadze... A juz mega smieszni sa kolesie, ktorzy kupuja BMW super, ekstra, elo wypasione a w zderzaku kurek od gazu...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, w momencie kiedy kupowałem swojego, trafialy sie te same roczniki nawet 4-5 tys tansze, ale dziekuje, nie chce. Wolałem dołożyc i po dziś dzien nie załuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gaz nie wpływa pozytywnie na pracę i żywotność silnika, tu chyba nikogo nie trzeba przekonywać.

Spróbuj mnie przekonać, przedstaw jakieś wiarygodne argumenty na poparcie swojej tezy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A juz mega smieszni sa kolesie, ktorzy kupuja BMW super, ekstra, elo wypasione a w zderzaku kurek od gazu...

 

pozdro

 

Z tego co wiem to niejaki NikośWariat takim jezdzi.

Kto to jest to sobie wygoogluj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny post nie na temat czyli : gaz, bmw itd itp będzie nagrodzony ostrzeżeniem za spamowanie wątku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie przy tej ilości kilometrów które robię jazda na benzynie mija się z celem

 

Z ciekawości więc zapytam ile km rocznie ?

 

 

_pomysl

 

Prowokujecie do ostrzeżeń....

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam jeszcze pytanie jak sie sprawuje silnik 1,91Tdi 101koni w pasku z 2001 roku czy lepiej szukac juz 131 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy mam jeszcze pytanie jak sie sprawuje silnik 1,91Tdi 101koni w pasku z 2001 roku czy lepiej szukac juz 131 ?

Są już wątki odpowiadające na takie pytania.

_szukaj

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności