Skocz do zawartości
tomek0701

Prośba o numery części - ETKA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozwiało to moich wątpliwości jak dotąd jeszcze może coś ktoś wie na temat tej części? Interesuje mnie czy obsłuży wizualizację , a na niej mam napisane passat nie touran ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do użytkowników etki(sam nim jestem,ale mam zagwozdkę).Chodzi o koło pasowe (sprzęgiełko) alternatora.Może ktoś wie jak odczytać które alternatory miały stałe a które z wolnym biegiem załączam screen

Mam alternator Valeo 120A kółko nie ma wolnego biegu i nie wiem czy tak ma być czy jest walnięte.

2009-10-05_155803.jpg

2009-10-05_155948.jpg

2009-10-05_160054.jpg

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(....)Mam alternator Valeo 120A kółko ni ma wolnego biegu i nie wiem czy tak ma być czy jest walnięte"

Obracając rolkę(kółko) alternatora w lewo powinien obracać się również wałek wew. alternatora-dotyczy silników TDI.Tyle z instrukcji dot.naprawy paska b5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze go wymienic i w ASO nie wiedza ktory to zawor. Juz slyszalem ze caly z turbina tylko sprzedaja :)

Ktory to zawor bedzie wedlug etka? Nr 14?

34340454_1024.jpg?

 

---------- Post added at 19:09 ---------- Previous post was at 16:36 ----------

 

Tak to jest ten - zostawie informacje dla potomnych :) Dzieki Marecek za szybka odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy ja muszę??? na podnośnik i koła pozdejmować ?? i czy da radę pozamieniać .... z prawej na lewą ?? czy to trochę więcej .. roboty ???

a żeby to zdemontować to dużo trzeba pracy ?? np przy wymianie ???http://image.marginup.com/u/u91/medium_E001-S.jpg

 

 

sorry za 3 posty komp mi się zwiesił .. proszę do kosza pozostałe

Edytowane przez lofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

potrzebuje nr osłony gumowej tłoczka hamulcowego lewy przod,łozyska przedniego prawego i prawej końcówki drążka kierowniczego

dzieki

Edytowane przez POLMOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam kpl. uszczelek do zacisku ham. tarczowego 4A0698471

Łożysko koła z częściami do montażu 4B0498625

Końcówka drążka 4F0419811E

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje numer prawego zacisku hamulcowego do auta jak w opisie bo nie wiem który to numer:

ebe3bb43b0c7e1b5m.jpg

Dziekuje ,punkcik poszedł .Pozdrawiam

Edytowane przez marek664
Podziekowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuje numer prawego zacisku hamulcowego do auta jak w opisie bo nie wiem który to numer:

Tu masz

2009-10-08_210255.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mógłby ktoś podrzucić nr wężyka gumowego, (odmy) który znajduje się na pokrywie zaworów, idzie od odstojnika do dolotu, długość jakieś 20 cm. Mam nadzieje, że wiadomo o co chodzi :D Silnik AAZ. Z góry dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

028 103 491 J rura odpowietrzająca cena w ASO ok 145 zł :eek:

 

ruraodpowietrzajacaaaz.th.jpg

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest na pokrywie zaworów i leci w lewo od odstojnika do dolotu.

Ten wężyk co zaznaczyłeś na fotce?? Takie coś kupisz w każdym sklepie z częściami samochodowymi na metry, 5-7 PLN za metr i wymienisz sobie sam. Sprawdź tylko jaką ma średnicę wewnętrzną. To jest przewód podciśnieniowy. :)

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi bardziej o waż nr 18.
Proszę bardzo 028 103 493 T W serwisie kosztuje 64 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to Jacku :D Mój sie trochę przetarł i puszcza olej, a starego nie ma co kupować :)

Ten wężyk co zaznaczyłeś na fotce??

Nie nie ten :) znalazłem takie zdjęcie w necie to wrzuciłem, chodziło mi o ten gruby gumowy na górze.

Wielkie dzięki chłopaki.

Pozdrawiam!

Edytowane przez r0mek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Potrzebuję nr części o której mowa w wątku http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=61835. Tylko z tą różnicą, że w moim 2e znajduję się to po drugiej stronie silnika. Nie wiem też czy ta część tak właśnie się nazywa ale jest bardzo podobna do tej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję nr części o której mowa w wątku http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=61835. Tylko z tą różnicą, że w moim 2e znajduję się to po drugiej stronie silnika. Nie wiem też czy ta część tak właśnie się nazywa ale jest bardzo podobna do tej!
zawór regulacji ciśnienia 037 129 101 G

 

pokrywarozrzdu2e.th.jpg

 

To jest zawór do silnika 2E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów!

Czy ktoś, kto posiada na kompie ETKĘ (próbowałem ściągnąć sam i zainstalować, ale jakieś cholerne błędy wyskakują przy rozpakowywaniu) mógłby mi pomóc w temacie numeru zaworu DV do mojego paszczura (silniczek jak obok opisany). Trochę osłabł mi ostatnimi czasy i tak szukam przyczyn. Parę rzeczy już sparwdziłem, przewodów kilka wymieniłem, jest lepiej, ale to nadal nie to. Teraz pora na wymianę DV, bo oryginalnemu dziadziusiowi należy się już dawno zasłużona emerytura (zważywszy tym bardziej na to, co pisał kiedyś marecek o 5 letniej kadencyjności tych zaworków)

Tak więc wielkie please!

Edytowane przez Cyryl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy interesuje mnie nr osłony filtra powietrza do mojego auta. Takiej jak na poniższej aukcji.

 

http://www.allegro.pl/item773189206_vw_passat_b5_b5_fl_oslona_filtra.html#gallery

 

Co prawda etke posiadam ale z pewnych względów nie chce jej instalować na kompie z którego aktualnie korzystam. Będę wdzięczny za pomoc.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy interesuje mnie nr osłony filtra powietrza do mojego auta. Takiej jak na poniższej aukcji.

Masz tu screen

2009-10-12_202419.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek jest to nakładka w/g ETKI 8D0 133 849 A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności