Skocz do zawartości
Supernorby

Kim jest typowy passatowiec ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wuvusylwka

I teraz mam problem jak wmiksowac babeczkę...:zakrecony: No ale musze cos wykombinowac bo przeciez płec piękna tez sie jak najbardziej zalicza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy passatowiec to typowy Polak. Typowy Polak to...:638:.

Na początku, jak kupiłem passata z życzliwością spoglądałem na innych jego właścicieli. Szybko jednak stwierdziłem ze ze sporą ich wiekszością raczej nie chcę mieć nic wspólnego. Niczym specjalnym się nie wyróżniali a teksty typu "czym zastąpić żarówkę by było taniej" jakoś mnie skutecznie odrzucały.

Wyciąganie jakichkolwiek wniosków na podstawie tego że ktoś jeździ passatem jest wg mnie kompletnie pozbawione sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Typowy passatowiec to typowy Polak. Typowy Polak to....

 

Dlaczego akurat Polak? A inne narody passatem nie jeżdżą?

 

Wyciąganie jakichkolwiek wniosków na podstawie tego że ktoś jeździ passatem jest wg mnie kompletnie pozbawione sensu.

 

Wg. mnie nie jest tak do końca. Da się sporo powiedzieć o charakterze człowieka na podstawie tego jakim autem jeździ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licencjat222m.jpg

a tak o to wygląda osobnik który będzie zdawać na prawo jazdy

by ujarzmić te 140 konne zwierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak o to wygląda osobnik który będzie zdawać na prawo jazdy

by ujarzmić te 140 konne zwierze

 

Przynajmniej na początku nim nie szalej za bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się sporo powiedzieć o charakterze człowieka na podstawie tego jakim autem jeździ

Niezłych bzdur można się w tym wątku naczytać.

 

Supernorby - najpierw pytasz, która generacja passata ma duszę (przy tym też się pośmiałem), teraz o typowego właściciela passata - robisz nas tu wszystkich w ch*ja wciągając w bezsensowne dyskusje, czy faktycznie nie zdajesz sobie sprawy z durnoty tego pytania???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robisz nas tu wszystkich w ch*ja wciągając w bezsensowne dyskusje, czy faktycznie nie zdajesz sobie sprawy z durnoty tego pytania???

 

Nic podobnego. Jest przy tym dużo fajnej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze moja wypowiedz sie nie spodobac ale coż .... a i nie biore "typowego passatowca" jakiego mozna spotkac na forum a ogolnie na drodze wiec....

 

- osoba w wieku od 25 roku życia

- średnia klasa spoleczna

- czesto osoba ta posiada rodzine (dzieci)

- kierowca rozwazny, stateczny ale z zyłka rajdowca ( czasami)

- osoba ceniaca komfort, wygode przestronnośc wnętrza oraz niezawodność niemieckich marek

- głównie kierowcami sa meżczyźni lub kobiety ( ale i tak auto zostało wybrane przez meżczyzne i on częściej nim jeździ)

- kombi dla osob funkcjonalnych, posadajacych firmy ( które czasami coś potrzebują przeiweść, nie tylko jakies rzeczy ale np psa) , sedan dla osob pokoroju dyrektor który jednak liczy na niezawodny wyglad limuzyny klasy średniej

-nowsze modele zazwyczaj w stanie nienagannym z wygladu jednak dość czesto spotykane w serwisach, starsze model no coż czasami przybieraja kolor rdzawy ale ale twardo sa na naszych drogach. Własciciele pojazdów jak kazdy normalny czlowiek dba o swój samochód i w miare mozliwości usuwa wszelkie usterki

 

reasumując normalny użytkownik auta, ze swoimi wadami zaletami

Magda nic dodać nic ująć. Tak jak byś mnie podglądała. :D

BMW - głównie dresik :), problemy z owłosniem głowy

Ten opis kogoś mi przypomina. I powiedziałbym że nie jeździ BMW a Passatem. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest przy tym dużo fajnej zabawy

Tak, faktycznie, po J@cka tekście uśmiałem się :ok:

BMW - głównie dresik , problemy z owłosniem głowy

Ten opis kogoś mi przypomina. I powiedziałbym że nie jeździ BMW a Passatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wuvusylwka
Wyciąganie jakichkolwiek wniosków na podstawie tego że ktoś jeździ passatem jest wg mnie kompletnie pozbawione sensu.

 

Boje sie juz odzywac zeby ktos nie pomyslal ze krytykuje ale musze to napisac! Kolego! generalnie rzecz biorac głownie chodzi o zabawe.:zabawa:

A jesli ktos sie nie lubi bawic w ten czy jakikolwiek inny sposob niech czyta Rzeczpospolitą ;)(nie mam nic do Rzeczpospolitej, czasem i ja po nia sięgam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
robisz nas tu wszystkich w ch*ja wciągając w bezsensowne dyskusje, czy faktycznie nie zdajesz sobie sprawy z durnoty tego pytania???

 

Ooo, własnie tak!!!

Zaraz będzie pytanie czy typowy passatowiec myje zęby pastą Colgate czy może Blend a Med.

 

Jacku, - jak ten ktoś będzie miał BMW to koniecznie trzeba zrobić zrzutę na dresik:D:D:D Niestety w żadnym modelu nie ma go na wyposażeniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacku, - jak ten ktoś będzie miał BMW to koniecznie trzeba zrobić zrzutę na dresik Niestety w żadnym modelu nie ma go na wyposażeniu

 

Skoda się za to stara. Do Superba dorzucają emerycki parasol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wuvusylwka
a tak o to wygląda osobnik który będzie zdawać na prawo jazdy

by ujarzmić te 140 konne zwierze

 

F@zi musze przyznac ze ta zacieta mina w pełni mnie przekonuje ze Ci sie uda. Powodzenia na egzaminie, trzymam kciuki, bedzie :ok:

No i oczywiscie juz zostajesz wziety pod uwage w tworzeniu charakterystyki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też chodzi o zabawę, a jak ktoś nie rozumie to niech czyta Rzeczpospolitą.:)

 

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:37 ----------

 

- głównie kierowcami sa meżczyźni lub kobiety

Ach nie zauważyłem tej perełki. Jednak kierownicy passatów wyraźnie się czymś wyróżniają. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Jak się bawić to się bawić, oczywiście:) Ja też jestem typową Passatynką:) Uwielbiam Passaty, i to chyba wystarczy;)

Pozdróweczka:)

ela9988089.th.jpg

ela9988111.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się bawić to się bawić, oczywiście:) Ja też jestem typową Passatynką:) Uwielbiam Passaty, i to chyba wystarczy;)

 

Pewnie że wystarczy. Ela zyskałaś przyjaciela :))) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wuvusylwka

Jedno jest pewne! Watek robi furrore co widac po ilosci postow i uzytkownikow go czytajacych. Zainteresowanie jest ogromne. Norbert, jestes na topie!!!

 

Negatywne opinie mile widziane! Postaramy sie odeprzec kazdy atak!;):D

 

 

Ela!! Piekna masz furke! Pasujecie do siebie!!!

Edytowane przez wuvusylwka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Watek robi furrore co widac po ilosci postow i uzytkownikow go czytajacych. Zainteresowanie jest ogromne. Norbert, jestes na topie!!!

Hahaha, faktycznie zabawne. Dla takich "kwiatków" będę śledzić wątek na pewno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wuvusylwka
Hahaha, faktycznie zabawne. Dla takich "kwiatków" będę śledzić wątek na pewno!

 

Cieszy mnie to kolego. Ale dorzuc czasem cos od siebie. Wiesz ,takiego na maksa złosliwego!!

 

 

Ojjjj! chyba juz dzisiaj powstanie charakterystyka zebyscie mieli na kim psy wieszac koledzy!! Moze wam (przepraszam Wam) ulży!!

Edytowane przez wuvusylwka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledząc ten wątek widzę: złośliwość, podlizywanie się moderatorom oraz zupełnie wyluzowanych użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności