Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moge pozbierać i zamówić :) Po otrzymaniu zrobie polskiego lektora ( bo oryginalnie nie ma)

Ustalmy po ile i atakujemy .

Wychodzi 675 zł wychodzi z przesyłka do PL . Pisałem do nich mailla o koszty wysyłki.

Edytowane przez rrafalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

policz kto chce dac i podziel na tyle czesci, wyslij mi od razu numer konta to CI hajs przeleje

jak cos to mam serwer z ktorego mozemy mapki udostepnic osobom ktore sie zlozyly

 

chyba ze masz wolny upload to wyslesz mi plytke a ja zrobie obraz i wrzuce na serwer, by kazdy z zaintereseowanych zbiorka mogl sobie pobrac we własnym zakresie, pl lektora tez moge dolozyc

Edytowane przez ElNinijo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz v14 (przynajmniej na 1 rzut oka tak to wyglada) na dysku, jeszcze sprawdzam bebechy obrazu

 

potwierdzone v14, na v13 sa inne pliki

Edytowane przez ElNinijo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na gpsundeground jest do ściągnięcia, ktoś sprawdzał czy PL lektor z poprzednich wersji będzie działał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie robie obraz z pl lektorem i dla osob, które wyraziły chęc zrzutki na mape, dam za free dostep do serwera z ktorego bedzie mozna pobrac mapy z pl lektorem, reszta osob musi sobie radzić inaczej

 

obraz na serwerze, prosze o kontakt na priv osoby z posta od @rrafalek w celu otrzymania danych do serwera z obrazem map v14 z polskim lektorem

 

dodatkowo na serwerze umieściłem rowniez obraz oryginalny

Edytowane przez ElNinijo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że trzeba podmienić DATA/Voice z poprzedniej wersji to wiem, tylko nie byłem pewien czy nie trzeba aby nowych wersji, ale sądząc, że zrobiłeś to na szybko więc wnioskuję, że działa.

 

ps. czy możesz sprawdzić czy jest np. droga S3 z Zielonej Góry do Gorzowa Wlkp?

bo po doświadczeniach z "poprzednią" wersją nie wiem czy w ogóle jest sens ściągać i się bawić :(

Edytowane przez lopezpb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA gpsundeground macie do ściągnięcia "za darmo", pytanie tylko czy są to nowe mapy czy tak jak poprzednio tylko nowa płytka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NA gpsundeground macie do ściągnięcia "za darmo", pytanie tylko czy są to nowe mapy czy tak jak poprzednio tylko nowa płytka

 

tak jak pisalem w poprzednim poscie, mapy są nowe

rozne sumy kontrolne plikow z mapami w porownaniu v14 i v13

rozne daty plikow z mapami na v13 sa z 2014 roku na v14 z 2015

 

poza tym mapy v13 tez byly nowe

v12 byly takie same ja v11

 

nie wprowadzaj uzytkownikow w blad

Edytowane przez ElNinijo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wprowadzaj uzytkownikow w blad

 

ja zadałem pytanie, nauczony doświadczeniem z poprzednio dostępnymi mapami, gdzie płytka była nowa tylko mapy stare, potwierdziłeś, że są nowe i EOT z mojej strony.

Edytowane przez lopezpb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja moge pozbierać i zamówić :) Po otrzymaniu zrobie polskiego lektora ( bo oryginalnie nie ma)

Ustalmy po ile i atakujemy .

Wychodzi 675 zł wychodzi z przesyłka do PL . Pisałem do nich mailla o koszty wysyłki.

Możesz napisać jak zrobić polskiego lektora.

Mam mapę ale za diabła nie idzie ustawić żeby po polsku gadało. Daję w ustawieniach Amerikan metrik czy jakoś podobnie, Polski ale tak czy tak jest po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz mape z pl lektorem?bo jezeli nie masz pl lektora to chociaz bys tam ruski ustawil to po polsku gadac nie bedzie

 

jak masz stara mape z polskim lektorem to wyciagnij z niej pliki lektora polskiego wsadz je od obrazu z nowa mapa i bedzie gadac po naszemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Mam stara mapę w niej mogę ustawić lektora w naszym narzeczu. Rozumiem ze polski lektor jest gdzieś w folderze Voice.

W nowej mapie w ustawieniach mam wybór Polski czy jest nie wiem bo i tak gada po angielsku.

Pytanie który to plik to jest, który podmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz stara mape to pliki masz tak jak piszesz w katalogu voice, posortuj po datach, pliki z innymi datami (8 sztuk o ile mnie pamiec nie myli) to te ktore potrzebujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym duuużo wcześniej a wy nie czytacie

Ok zgadza się jest ich osiem.

 

wystarczy tylko podmienić pliki "B" i "M" w voice np z v.7,8 lub 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, zassałem z peb-a MFD2 DVD V13 - obecnie mam jakas stara z 2012 (zwykla plyta verbatima podpisana markerem 2012 przez poprzedniego wlasciciela auta). Ta stara dziala jak nalezy nowa zas po chwili jazdy zaczyna odliczac po angielsku od 100 do zera i piszczy ;/, wiecei w czym moze byc problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey. Jak coś to ja mam v14 z lektorem pl lub angielskim do wyboru. Wgrywałem ostatnio i wszystko działa jak należy. Jak coś to pisz na Pw. Wrzuć skriny z modelem navi to będziemy wiedzieć coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie-0011.jpg

 

Proszę, taka navi ;) Masz jakiegos linka do tych dzialajacych mapek? Szkoda mi kolejne losowe zasysac, co by plytki nie spierdzielic.

 

ps. dzieki za chec pomocy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności