Skocz do zawartości
pasek007

Climatronic passat B5 a B5FL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie w swoim pasku mam climatronic (kolor zielony) i chcę go zmienić na niebieski. Ale jest taki problem ja mam starszy model climatronica hella ale 97r długi a gościu ma na sprzedaż climatronic do passata B5 FL rok 2002 nr NR 3B1 907 044 H.I stąd moje pytanie czy będzie pasował czy wszystkie funkcje będą działały, czy kostki będą pasowały.

A jeśli nie będzie cały pasował to czy sam panel przedni mogę zmienić wywalę ten zielony i wstawię ten niebieski (chodzi mi o ten czołowy).

Czy sam panel będzie śmigał. Pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedź. Pozdrawiam:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie pasował, co do samych kostek. Czy piny w kostkach nie są inne tego już Ci nie powiem na 100 %, ale raczej powinny się zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam climatronic z zielonym podświetleniem i Passata mam z 97r z kwietnia czyli przed modelową zmianą, która była w 97r we wrześniu (czyli zmiana koloru podświetlenia i jakieś tam inne rzeczy)

 

Teraz moje pytanko... poczytałem o tych różnych opcjach climatronica, samodiagnozie itp... Samodiagnozę błędów mogę zrobić czyli wew. obieg + econ, ale inne kombinacje tak jak podawali na forum u mnie nie działają, czyli kombinacja: nawiew "-" + temp "-" + "econ"... Gdzie podaje jakieś temperatury, prędkości itp...

 

Chciałbym się dowiedzieć czy w mojej wersji czyli przed tą modelową zmianą poprostu climatronic ma ograniczone dodatkowe funkcje, czy poprostu coś się zchrzaniło?

 

Oraz jeżeli by to było prawdą to czy samo przełożenie climatronica po modelowej zmianie załatwiło by sprawę?

 

Jeżeli to już było na forum to bym prosił o link, ale niestety po przejrzeniu wielu tematów nie znalazłem odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panelklimyzielony.jpg

 

Musi działać. Jak nie działa, tzn, ze źle ciskasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panelklimyzielony.jpg

 

Musi działać. Jak nie działa, tzn, ze źle ciskasz.

 

Być może :) Wsunę michę i zejdę do auta sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAWIEW "+" :D Bo "-" to w kombinacji na klimie z niebieskim podświetleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NAWIEW "+" :D Bo "-" to w kombinacji na klimie z niebieskim podświetleniem.
Próbowałem i niestety **** jasia... Żadna kombinacja mu nie wchodzi, ani z "+" ani z "-", ani z ciepłym, ani z zimnym... próbowałem na wszystkie sposoby. No chyba że musi być na odpalonym silniku :P Bo bawiłem się tylko na zapłonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie włączaz zapłon i silnik nie musi być uruchomiony. Naciskasz te trzy razem, chwilę trzymasz i puszczasz. Sprawdzałem przed chwilą i działa. Czyli NADAL źle wciskasz - może nie równocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie włączaz zapłon i silnik nie musi być uruchomiony. Naciskasz te trzy razem, chwilę trzymasz i puszczasz. Sprawdzałem przed chwilą i działa. Czyli NADAL źle wciskasz - może nie równocześnie.
No próbowałem po kilka razy i nic. Ty masz przed modelową zmianą z zielonym podświetleniem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty masz przed modelową zmianą z zielonym podświetleniem??

Tak - mam zielone. I skoro mówię, że działa - tzn że DZIAŁA. Gdybys miał skopany panel, to by ci klima nie chodziła. Więc dalej twierdze że ciskasz nie tak. Popróbuj kombinacje z "-" i z "+". Któraś z nich musi działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak - mam zielone. I skoro mówię, że działa - tzn że DZIAŁA. Gdybys miał skopany panel, to by ci klima nie chodziła. Więc dalej twierdze że ciskasz nie tak. Popróbuj kombinacje z "-" i z "+". Któraś z nich musi działać.
Mówie, że próbowałem wszystko co się da... I "+" i "-", ciepło, zimno, nawiew góra dół, econ, auto, recyrkulacja itp. i niiiiiiiiiic... :/ stąd było moje pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś pierwszy, któremu to nie wychodzi. A skoro ci się nie udaje, to popatrz na regionalna listę oklejonych na przykład i podjedź do kogoś i ci ktoś pokaże, ze to działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś pierwszy, któremu to nie wychodzi. A skoro ci się nie udaje, to popatrz na regionalna listę oklejonych na przykład i podjedź do kogoś i ci ktoś pokaże, ze to działa :D
Nie no nie rób ze mnie pierdoły :P hehe Dziś nabijałem klime i tak sobie z gościem pogadałem o różnych rzeczach i nawet on chciał się wbić w te rzeczy z ciekawości, gdzie mu się nie udało, a sam miał kiedyś Paska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakie prędkości ? ;)

o co chodzi ? bo tych opcji to nie znam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pojedynczo - wszystkie przyciski na panelu działają normalnie, to musi działać. Nic wiecej się nie da napisać w tej kwestii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię odkop :D Planuję zamianę panelu 3B1907044B zielone podświetlanie na niebieskie jakich numerów szukać ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pomyłka panel jaki jest zainstalowany w Passacie to 1J1 907 044

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności