Skocz do zawartości
Kolek

Pompowtryski czy beda pasować?

Rekomendowane odpowiedzi

mechanik nie miał dostępu do pompowtrysków do AVB i wsadzili od jakiegoś 105KM i samochód w ogóle się nie zbiera 140km/h to max

Pompki są zapewne o oznaczeniu AG czyli (EDC16).

Bez wizyty u tunera nic z tego nie będzie, a warto bo (jak dla AVB) mają spory potencjał. :ok

Pozdro.

Edytowane przez vipereeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybkie odpowiedzi po kolejnej wizycie tym razem już u innego mechanika okazuje się ze sa pompowtryski o nr 038-130-73BN i teraz pytanie czy szukac kogos kto by podjął się wgrania softu czy wydac kolejny tysiąc na następne wtryski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pompowtryski o nr 038-130-73BN

Czyli od BLS 105KM (EDC16).

 

teraz pytanie czy szukac kogos kto by podjął się wgrania softu czy wydac kolejny tysiąc na następne wtryski

Tuner bankowo dopasuje ci je taniej niż zakup kolejnych pompek za 1000zł.

Wrzucisz ori pompki do AVB i nie masz z tego żadnej dodatkowej korzyści, a BN tuner ,,lekko dłubnie,, i dostaniesz małego gratisa pod maską. :hyhy

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz kupic własciwe wtryski i swoje stare sprzedac.

ale za robote u mechanika tez zapłacisz.

 

ja bym juz nie szedl w mechaniczne uzdrawianie auta i w kolejne wydatki

robilbym strojenie sterownika pod obecne wtryski i faktycznie mozna sie dogadac z Tunerem aby jakiegoś gratisa mu wrzucił :)

 

ja płaciłem chyba 200 albo 250 zł za samo strojenie.

wirus w dobrej cenie to 150 zł

wiecej nie płać i szukaj kogoś kto zrobi w takiej cenie.

 

jak nie znajdziesz to zapraszam do wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto odpowiedz od jednego z tunerow w mojej okolicy

 

Są dwie opcje w zależności jaki sterownik dokładnie jest teraz zamontowany w aucie:

1. przerobienie mapy w sterowniku to koszt 500zł

2. Jeżeli budowa sterownika nie jest przystosowana do obsługi takich wtrysków w grę wchodzi wymiana sterownika silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też pierwotnie mówiono 800 zl potem znalazłem kogoś za 500 a potem za 250 :)

 

szukaj dalej.

 

tak naprawdę to dla nich to jest 1,5 godziny roboty na laptopie

wiec albo weźmie 250 zł albo nie weźmie nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są dwie opcje w zależności jaki sterownik dokładnie jest teraz zamontowany w aucie:

Jak to jaki? EDC15

Miał na myśli wersję alfa lub beta? :haha

 

Jeżeli budowa sterownika nie jest przystosowana do obsługi takich wtrysków w grę wchodzi wymiana sterownika silnika.

Jasne, wpakuje ci wtedy EDC16 z B6-ki. :wmorde

 

Zapomnij o tym tunerze!

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok szukam dalej chyba ze macie kogoś godnego polecenia z wlkp mam na myśli max 150 km od PIŁY bo dalej strach tym jechac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oto odpowiedz od jednego z tunerow w mojej okolicy

 

Są dwie opcje w zależności jaki sterownik dokładnie jest teraz zamontowany w aucie:

1. przerobienie mapy w sterowniku to koszt 500zł

2. Jeżeli budowa sterownika nie jest przystosowana do obsługi takich wtrysków w grę wchodzi wymiana sterownika silnika.

 

1. Cena 2x za wysoka, do tego zapewne nie zmieni wszystkich map odpowiedzialnych za pompki a tylko duration i nie będzie zrobione to tak jak trzeba. Taka usługa nie powinna kosztować więcej niż 200-250zł.

2. Do EDC15 można wrzucić dowolne wtryski z każdego innego PD które tylko spasują w głowice ! A sterownik będzie tym sterował tak jak fabrycznie montowanymi w tym aucie wtryskami, kompletnie bez żadnych problemów. Co on tam chce wrzucić EDC16 i przerobić Ci wiązkę silnika łącznie z licznikiem (bo przecież Immo4 ze sterownika nie spasuje z Immo3 w liczniku, no chyba że całkowicie wyłączy Immobilizer :D)?

Omijaj z daleka takich ludzi bo tylko szkód mogą narobić swoim brakami w wiedzy.

 

Szkoda, że nie jesteś bliżej bo zaprosił bym Cie do siebie do lubelskiego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec napisałem do Tune force z Poznania i koszt 400zl i to samo z GOODHOPE wiec chyba w wlkp taniej się nie da z tym jeszcze ze w GOODHOPE pisza ze trzeba modyfikować fabryczny soft cokolwiek to znaczy ale i tak mam bliżej do Poznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojedz i zrób a potem poproś o fakturke na usługe :)

 

chociaz 400 brzmi juz zdecydowanie bardziej normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności