Skocz do zawartości
arcymag

Komunikat Verifier Garniture

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zaświeciła mi się kontrolka hamulców i po uruchomieniu silnika wyświetla się komunikat "verifier garniture" (francuzki?). Wydaje mi się że chodzi o okładziny klocków ale wolałbym się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomarańczowa kontrolka się świeci?

 

EDIT: doczytałem teraz że kontrolka się świeci.. więc wygląda że klocki do wymiany..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zmianę języka na angielski. Nawet przy minimalnej znajomości angielskiego można się domyśleć o co chodzi w wyświetlanych komunikatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienia się język? Trzeba podpiąć do komputera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum wszystko masz opisane a co do komunikatu z tytułu tematu to nie możesz wpisać w pierwszy lepszy tłumacz on line ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ja mam identyczny problem , gdy wpisałem w słownik francuski te słowo , wyskoczyło to :Sprawdzić Dodatki ! lub jeszcze GARNITURE - uszczelka, uszczelnienie . Co mam o tym sądzić ? Wcześmiej myślałem że to klocki hamulcowe ( w zeszłym roku były wymieniane )

Proszę o jakąś podpowiedź !

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zaświeciła mi się kontrolka hamulców i po uruchomieniu silnika wyświetla się komunikat "verifier garniture" (francuzki?). Wydaje mi się że chodzi o okładziny klocków ale wolałbym się upewnić.
Verifier Garniture
mi wychodzi z tlumaczen Sprawdź Trim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmien jezyk na normalny np angielski lub niemiecki i latwiej znajdziesz pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam to jest w jezyku francuskim i oznacze ze masz wytarte okładziny albo ktorys czujnik jest zle ustwiony albo kostka sie wypieła. sciągni kola i te kostki sprawdz ja mialem jedna nie wscisnieta i wyswietlal sie taki komunikat, a i jeszcze przy przyspieszaniu wyskakiwał mi komunikat ABS defult czy jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmien jezyk na normalny np angielski

 

Dokładnie, a wszystkie jego komunikaty mamy rozszyfrowane. Temat uważam za zamknięty... :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności