Skocz do zawartości
Ziewal

Jak to policja przestrzega przepisów

Rekomendowane odpowiedzi

To napisz skarge, donies na to do prokuratury zrob cos zebys mogl im pokazac ze Cie to interesuje i nie bedziesz takiego zachowania tolerowal. Skoro juz tak musisz dla mnie takie filmiki i dokladanie histori to kupa smiechu kiedys mnie i kolege nagrywal kolo na kamere jak stalismy na radarze bo mu sie nie podobalo ze jednych puszczamy szybciej, a drugich pozniej i ze z niektorymi to rozmawiamy jak bysmy ich znali a z innymi nie krecil wszystko z balkonu na drugiej stronie ulicy. Co sie facet na sapal ze to sku**** i niesprawiedliwosc, co sie z kolega nasmialismy z tych jego przypuszczen, a jak sie chlopak zdziwil jak sie okazalo ze wszystko jest czarno na bialym, bo zrobili nam postepowanie i sie okazalo ze wszystko jest tak jak trzeba udokumentowane, kazdy kierowca zostal rozliczony za dane wykroczenie. Co do rozmowy jakie byly przeprowadzane z poszczegolnymi kierowcami i dlugosci danej kontroli to co z tego policjant nic za to nie moze ze jedna osoba podjedzie i sie z nim posmieje, a druga ma focha, jeden bedzie przedluzal i 15 minut sie tlumaczyl, a drugiego w 5min zalatwisz bo mu sie spieszy i nie dyskutuje. Nigdy nie mialem sobie nic pod tym katem do zarzucenia i moi koledzy tez wiec co mnie obchodzilo ze jakis nadgorliwiec kreci mi plecy i glupoty gada. Niech gada i niech mysli co chce ja wiedzialem co robie, co mi wolno, a co nie i nie byl to moj problem ze ktos tracil czas na takie rzeczy, a mozna bylo w tym czasie zrobic cos pozytecznego np isc do ubikacji:D

W ten sposob to tak jak napisal deszczowy telefon, predkosc no no i juz dostales CZYSTA :rotfl:;)

Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem w koncu filmujcie sobie ile sie da od tego sa kamerki:D

 

wrzuciłem ten filmik tylko po to żeby pokazac że są równi i równiejsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłem ten filmik tylko po to żeby pokazac że są równi i równiejsi

Oczywiście że tak jest i wszystkich którzy twierdzą inaczej (również w tym wątku) serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
policjant nic za to nie moze ze jedna osoba podjedzie i sie z nim posmieje, a druga ma focha, jeden bedzie przedluzal i 15 minut sie tlumaczyl, a drugiego w 5min zalatwisz bo mu sie spieszy i nie dyskutuje
Otóż to. A takich ludzi co fochami rzucają i wyzywają policjantów,bo zostali zatrzymani za nieprzepisową jazdę -poprostu mi żal.. Jak już popełniam jakieś ewidentne wykroczenie to bynajmniej nie robię z siebie pajaca i nie wmawiam nikomu że: na 50-tce jechałam 50km/h mimo że suszarka wskazuje 120km/h ,że nie wyprzedzałam na pasach,tylko tak mi się jakoś delikatnie zjechało na lewy pas,że nie przejechałam skrzyżowania na czerwonym świetle,tylko sygnalizacja najwyraźniej spłatała psikusa i zmieniła szybko kolor.....

...takie pier**** kotka za pomocą młotka..wmawiać komuś że czarne jest białe,a białe jest czarne..??? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli moge cos od siebie dodac to powiem tak...w Toruniu kiedys byla akcja ze radiowoz na ul. Bydgoskiej gdzie jest ograniczenie 40km/h lecial spokojnie kolo 80km/h, pan ktory to nagrywal oczywiscie zglosil tam gdzie trzeba, konsekwencji za to ze jechal z nadmierna predkoscia nie mial zadnych, ale policji nic nie mogl zarzucic poniewaz nie bylo to nagrywane specjalnym do tego typu nagrywan sprzetem i policja odprawila go z kwitkiem :) takze nie warto nagrywac bo i tak to nic nie da ;) jesli znajde artykul to podepne do tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam policjant też człowiek ;) i jak każdy lubi zapier...ac, a tak jak w przypadku zwykłego uczestnika ruchu czy za każde przekroczenie prędkości dostajemy mandat ?? nie, to mu się coś też należy nieraz ...

co wolno wojewodzie.....

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak policjant tez czlowiek ale jesgo zakichanym obowiazkiem jest przestrzegac przepisow, bo on sam ma stanowic przyklad dla innych skoro z tych przpisow rozlicza. Co innego uzasadniona sytuacja, a co innego bo chce po zapierdziulac, jak tak chce to niech placi MK tym bardziej jezeli jedzie sluzbowym samochodem, a jak mu sie uda prywatnym to jego szczescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego latasz bzykiem i jesteś uczulony :D, nie mówie że się wstawiam za nich bo już mi prawko zabierali

ot a pozatym odpalajta motury :D

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego latasz bzykiem i jesteś uczulony :D, nie mówie że się wstawiam za nich bo już mi prawko zabierali

ot a pozatym odpalajta motury :D

pozdr

Ha ha dobre poczytaj moje posty z uwaga ;) bo co nie co przeoczyles na moj temat.

OT odpalajta jak najbardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok w ale w wolnym czasie...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak policjant tez czlowiek ale jesgo zakichanym obowiazkiem jest przestrzegac przepisow, bo on sam ma stanowic przyklad dla innych skoro z tych przpisow rozlicza.
I wszystko w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności