Skocz do zawartości
christodevillo

Fotoprzestroga +18

Rekomendowane odpowiedzi

po obejrzeniu takich fotek aż się odechciewa jeździć samochodem ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwila nieuwagi

Pomijając wszystko, za taki tytuł artykułu, miernota-redaktorzyna powinien dostać prosto w zęby. W pogoni za tanią sensacją TVN zaczyna wychodzić na prowadzenie.

Edytowane przez pszemek
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za taki tytuł artykułu, miernota-redaktorzyna powinien dostać prosto w zęby.

 

Dokladnie. Obecnie sa "redachtożyny" :-D Byle szybiej, wiecej... Liczy sie wierszowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomijając wszystko, za taki tytuł artykułu, miernota-redaktorzyna powinien dostać prosto w zęby. W pogoni za tanią sensacją TVN zaczyna wychodzić na prowadzenie.

 

Fakty, albo tvn24 przypominają mi amerykańskie stacje, goniące za tanią sensacją-a jeśli takiej brak, to sami ją stworzą-wystarczy odpowiednio zmanipulować faktami, lub przedstawić coś w trochę innym świetle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://klodzko.naszemiasto.pl/artyku...iego,id,t.html

 

A o tym słyszeliście? Co prawda zdjęć nie ma, ale...

Dla motocyklistów powinno się wprowadzić obowiązkowe badania psychotechniczne, szczególnie te na ocenę odległości ( nie pamiętam jak to badanie się nazywa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Wczoraj trasa Włodawa-Chełm,500m wcześniej wyprzedzała mnie pod górkę na podwójnej ciągłej,zresztą jak i cały sznurek samochodów.Próbując wyprzedzić kolejny sznur,przed nią wyskoczył ford mondeo,dziewczę zamiast przyhamować odbiła jeszcze bardziej w lewo złapała pobocze i pięknym tańcu na drodze zaliczyła po dachu zaliczyła rów i minimalnie nie ściągnęła do niego mojego sąsiada.

DSC00083.jpg

DSC00086.jpg

DSC00084.jpg

DSC00085.jpg

DSC00087.jpg

Edytowane przez marewel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne te wszystkie wiadomości, ale najgorsze są chyba te gdzie giną dzieci. Sama mam 2 i nie wyobrażam sobie gdyby moim chłopakom miało się coś stać !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

negri, zgadzam się z Tobą. Dobija mnie ten czeski film z ostrzeżeniem i malutkim dzieciątkiem-masakra, płaczę zawsze. Sam mam syna z bardzo nie dobrą kobietą, syna widziałem pół roku temu, kocham go bardzo i zabiję chłopaczka (ten dla którego mnie rzuciła, a prawko ma 3 miesiące) jeżeli jemu coś się stanie w jego aucie z jego winy. Wierzcie mi czy nie, ale jeśli już miałbym wypadek z dzieckiem na pokładzie, wolałbym zostać warzywkiem żeby dziecko przeżyło... ech, rozczuliłem się;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nbt1

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności