Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupilem na allegro od uzytkownika "xenonled". Trzeba napisac mu ze potrzebuje sie do B6, wtedy wysle zarniki z metalowymi podstawami. Zadnych problemow od 6 miesiecy.

 

To ja odświeżę trochę temat,Kolego MarL może coś takiego kupiłeś? http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-ksenon-warn-canceller-h7-can-bus-i1528672272.html

Co myślicie o takim zestawie? interesują mnie 4300/4500k, jak to w końcu jest z tymi mocowaniami,plastikowe kupować czy metalowe?

35W czy 55W.Czy może lepsze bedą takie?troche droższe http://www.mastertrade.pl/xenony-zestaw-hid-canbus-pro-1068-h1-h3-h41-h7-hb3-hb4-hb5-p-544.html

 

lub

http://allegro.pl/hid-h7-h1-h3-h4-xenony-cyfrowe-do-can-bus-rybnik-i1534076686.html

 

z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
To ja odświeżę trochę temat,Kolego MarL może coś takiego kupiłeś? http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-ksenon-warn-canceller-h7-can-bus-i1528672272.html

Co myślicie o takim zestawie? interesują mnie 4300/4500k, jak to w końcu jest z tymi mocowaniami,plastikowe kupować czy metalowe?

35W czy 55W.Czy może lepsze bedą takie?troche droższe http://www.mastertrade.pl/xenony-zestaw-hid-canbus-pro-1068-h1-h3-h41-h7-hb3-hb4-hb5-p-544.html

 

lub

http://allegro.pl/hid-h7-h1-h3-h4-xenony-cyfrowe-do-can-bus-rybnik-i1534076686.html

 

z góry dzięki za odpowiedzi

 

nie cuduj z droższymi po co ?,masz dostęp do vcdsa zmień w bornetz na xenon i każdy ci pójdzie bez błędu ,can bus oszukują ale jak nie ma takiej potrzeby po co przepłacać ,ja kupiłem w sklepie zwykłe chińczyki i ładnie działają tak samo jak kolegi który dał 150 zł więcej ;) mierzyłem dwa zestawy marki Chinol i działały oba ;)

bez vcdsa może występować błąd spalonej żarówki po daniu na długie ale to nie jest regułą

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jesli chodzi o mocowania zestawu Hid zalezy jakie masz lampy . Ja mam valeo i u mnie plastikowe ladnie siedza. Sam posiadam zestaw 35W firmy philps i jak na razie jestem bardzo zadowolony .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Jesli chodzi o mocowania zestawu Hid zalezy jakie masz lampy . Ja mam valeo i u mnie plastikowe ladnie siedza. Sam posiadam zestaw 35W firmy philps i jak na razie jestem bardzo zadowolony .

 

Pozdrawiam

 

a jak sprawdzić w najprostszy sposób jakie mam lampy,Mój pasek jest z sierpnia 2005 r wersja highline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
a jak sprawdzić w najprostszy sposób jakie mam lampy,Mój pasek jest z sierpnia 2005 r wersja highline

 

otwórz maskę i zobacz napis na niej czy hella czy valeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
otwórz maskę i zobacz napis na niej czy hella czy valeo

 

Kolego Moro Ty jakie masz lampy bo wiem że zmieniałeś ,a Hidy masz chyba z plastikowymi mocowaniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Kolego Moro Ty jakie masz lampy bo wiem że zmieniałeś ,a Hidy masz chyba z plastikowymi mocowaniami?

 

tak plastiki ale o które mocowania Ci chodzi o te co trzymają żarnik ??tfu żarówkę ;)

ja zmieniałem lampy z hella na takie same bo czerniłem środki ,tylko dlatego żeby auto jeździło ;) ale nie o tym jeżeli chodzi Ci o żarnik, to w plastykową oprawkę żarówki wpinasz kable z żarnika a te metalowe wąsy przekładasz na żarnik i masz mocowanie metalowe ,ciężko to założyć później ale jest to wykonalne

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za garść cennych informacji,tak chodziło mi o mocowania ,trzymające żarówke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W zestwie ktory kupilem otrzymalem dwie metalowe nakladki potrzymujace zarnik. Ile ja sie nakombinowalem zeby zarnik prawidlowo umiescic w siedzisku :-) . W zestawah helli zarnik sie wklada do lampy i przekreca , a w valeo tylko wklada i dociska bez tego metalowego dodatkowego mocowania.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kowjack
blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja się właśnie przymierzam do kupienia takiego zestawu HID dokładnie coś takiego http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310198583005&ssPageName=STRK:MEWAX:IT i mam właśnie parę pytań, czy to działa normalnie bez żadnych komunikatów na desce itp ? niby pisze że to całe CAN BUS error free ale wolę zapytać tutaj... jak się takie coś podłącza ? no i czy jak będę zakładał włąśnie DRL Led do jazdy dziennej czy to i to będzie dobrze ze sobą działać ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja się właśnie przymierzam do kupienia takiego zestawu HID dokładnie coś takiego http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT i mam właśnie parę pytań, czy to działa normalnie bez żadnych komunikatów na desce itp ? niby pisze że to całe CAN BUS error free ale wolę zapytać tutaj... jak się takie coś podłącza ? no i czy jak będę zakładał włąśnie DRL Led do jazdy dziennej czy to i to będzie dobrze ze sobą działać ?.

 

przeczytaj temat od początku a wszystko bedzięsz wiedział.i odpuść sobie barwe 6000K, bo to jest "wieś" a nie światła.jeśli już musisz te HID-y zakładać to tylko i wyłacznie <4500K.ponad tą wartość 0 światła tylko szpan z niebieskich "xenonów" o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odpuść sobie barwe 6000K, bo to jest "wieś"
<4500K.ponad tą wartość 0 światła tylko szpan z niebieskich "xenonów" o_O

chyba za późno :D bo właśnie je zamówiłem i czekam na nie :) i to nie jest aż tak niebieski kolor jak 8000k ---&gt;:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odpuść sobie barwe 6000K, bo to jest "wieś"

ja mam taką barwę i nie są niebieskie ,światło jest białe z delikatną poświatą niebieską tak jak nieraz jest coś białego ale tak bardzo białe ze aż zaczyna wpadać w niebieski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

też mam już 2 zestaw 6000k mi ta barwa najbardziej odpowiada i taką kupię następną 4300 dla mnie wpadają w żółć i mi nie pasuje w dzień wygląda jak normalna zwykła żarówa ;)

Ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje ,jeden lubi blondynki ,drugi rude a trzeci ciorne ;)

Myślę Marcin że będziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<4500K.ponad tą wartość 0 światła tylko

 

E tam, ja mam 5000 i światła od zarypu ;)

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj temat od początku a wszystko bedzięsz wiedział.i odpuść sobie barwe 6000K, bo to jest "wieś" a nie światła.jeśli już musisz te HID-y zakładać to tylko i wyłacznie <4500K.ponad tą wartość 0 światła tylko szpan z niebieskich "xenonów" o_O
Może i ja się wypowiem w temacie. Co do poprawienia widoczności na drodze to najlepsza jest barwa 4300K mimo iż bardziej zółta to daje więcej swiatła, 5000K daje poswiatę wpadającą w błękit i dają wrażenie większej bieli ale swiatło jest już gorsze za to ładnie wygląda. 6000K dla tych którzy mają w doopie kontrole policyjne bo mają pełen legal spryski, samopoziom, oznaczenia na lampach itp. Wszystko powyżej dla lansiarzy i spawaczy którzy z pracą nie mogą się rozstać i łuk spawalniczy to dla nich jedyne swiatło godne uwagi. Nie pomnę o tym że o wielkości prawdziwego światła tu nie ma nawet rozmowy, bo to nie poprawia widoczności ale jest jeden pozytyw.... W dobrze ustawionej lampie nie oślepiamy nikogo nawet siebie stojąc naprzeciw żarzących się lamp. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla tych którzy mają w doopie kontrole policyjne bo mają pełen legal spryski, samopoziom, oznaczenia na lampach itp

kolego nie mam żadnej z wymienionych rzeczy no może prócz pierwszej i jeszcze nigdy do świateł nikt się nie przyczepił a jeżdżę dosyć sporo

Co innego jest jak ktoś wkłada xenon do fiata Cinquecento albo innych starych aut ze zwykłymi lampami bez soczewek to się czepiają zresztą maja racje w niektórych przypadkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego nie mam żadnej z wymienionych rzeczy no może prócz pierwszej i jeszcze nigdy do świateł nikt się nie przyczepił a jeżdżę dosyć sporo

Co innego jest jak ktoś wkłada xenon do fiata Cinquecento albo innych starych aut ze zwykłymi lampami bez soczewek to się czepiają zresztą maja racje w niektórych przypadkach

 

No to tylko kwestia czasu, u mnie byś już przeglądu nie przeszedł bo sprawdzają jakie masz światła i patrzą pod maskę czy nic nie przerabiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to tylko kwestia czasu, u mnie byś już przeglądu nie przeszedł bo sprawdzają jakie masz światła i patrzą pod maskę czy nic nie przerabiane.
No proszę masz oryginały i się nie boisz Andrzejku. :P U mnie też, ale ja znalazłem sposób na przejście przeglądu. Co do kontroli policyjnych to też sporo jeżdżę i mimo iż w mojej okolicy były akcje xenon-hid mnie się udawało. Mam jedną zasadę nie rzucać się w oczy a 6000K rzucają się w oczy i jak trafisz w okolice gdzie policja ma parcie w tym kierunku to zabiorą dowód rej i wpieprzą mandat.Ja osobiście jeździłem na HIDach 5000K i w momencie kiedy w mojej okolicy pojawił się policjant pragnący się dorobić stopnia generała za HIDy postanowiłem przestać się rzucać w oczy. Stacja diagnostyczna też przestała przepuszczać auta z HIDami. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć jak nie rzucać się w oczy policji i jak przechodzić przeglądy zapraszam na PW. Co do barwy to link KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a jak jest z tymi przeglądami jak ktoś ma zainstalowane HIDy? Drugie pytanie czy montując HIDy zawsze trzeba robić dziurę przykrywkach lamp i czy lampy od tego nie parują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności