Skocz do zawartości
VALDI

Antena SUNKER CB1 - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

witam

no jak za tę cenę to musi być super.żartowałem

odpuść sobie

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaryzykowalem i zakupiłem hehe :D

zobaczymy co przyjdzie - no przecież nie może być aż tak źle hehe :D

może jakoś da radę :) - najwyżej będzie robiła jako wystrój garażu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najwyżej będzie robiła jako wystrój garażu

 

Nie najwyżej a raczej na pewno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie - dobij mnie jeszcze :P wrr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopiuja te Presidenty, dobrze ze nie nazywaja sie Prezydent albo jakos tak, pewnie i tak by sie nikt nie kapna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ta antena = president - to wspaniale :D

 

Hmm mam takie pytanie ... może i głupie ... ale ...

Czym rozni sie ten w/w model od oryginalnego presidenta? jakością szprychy? zwojami na cewce? czy czym? Przecież tam nie ma żadnej elektroniki i innych elementów które mogłyby wpływać na cenę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym różni sie ten w/w model od oryginalnego presidenta?

tu masz oryginał : http://161gtw.pl/viewtopic.php?t=446

http://161gtw.pl/viewtopic.php?p=24115&highlight=#24115

a tak poza tym to zapewne jakość wykonania i cena za oryginał kupisz ok 10 szt. tego badziewia

Edytowane przez winiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm mowa o jakosci ... to sie zgadza pewnie presiden z lepszych materialow jest robiona (mowa oczywiscie o zewnetrznej stronie anteny) Bo przeciez kawalek drutu .. cewka - a na niej nawiniete zwoje ... czyz nie jest taka sama / podobna do tej anteny z gornej polki? (porównanie tego shitu w/w i pres. missouri)

 

Do tych materiałów wysokiej jakości dochodzi jeszcze marka i mamy taka kosmiczna cene?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Antena z której chcesz coś słyszeć i być słyszalny, a nie drażnić innych użytkowników "jak mnie słychać" ewentualnie "mógł byś powtórzyć bo nie doleciało" to kup sobie co minimum 150 cm antenę np: Sirio ML145 czy coś w podobnych cenach. Bo krótkie anteny dają wiele do życzenia ( Anten od Pana presidenta aktualnie nie polecam - bo jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VALDI soryy że ja to napisze ( jestem pod wyływem %%%) ale skoro cię stać na b6 tto po co oszczędzasz na antence kup orginała presienta albo sirio a nie jakąś lipę a jak już kupiłeś to nawet jej nie zakładaj bo będziesz szumial na kanale wiem co mówie sam miałem taką lipe!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera jaki ja glupi jestem :P

fakt faktem jest tak jak mowisz ... jezdze takim autkiem a na antene wydalem 25zl :D

no nic odwlekalem zakup calego zestawu (chcialem johnego II + misouri; czy jak to się tam pisze - widzialem u znajomego ten zestaw i dziala swietnie) ... ale widzę że trzeba będzie sięgnąć do sakiewki i kupić sprzęcik. Dziś wpadłbym na śmietnik ahh .. dobrze że koleś z przeciwka oczko puścił.

Mam jeszcze stare radyjko i chciałem do wakacji (no powiedzmy do maja) pośmigać jeszcze na nim ... dlatego ten zakup :/

 

A jak myślicie jest możliwość że odpadnie ta w/w antenka przy dużych prędkościach? 180-200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak myślicie jest możliwość że odpadnie ta w/w antenka przy dużych prędkościach? 180-200?
a można wiedzieć o jakiej antenie teraz piszesz ?? Bo się pogubiłem ;)

Jeśli chodzi ci o Missouri to zrób coś takiego kup sobie sam magnes od jakieś ML_ki i zamień z tym oryginalnym 9cm. Wtedy będziesz miał 100% pewność że nie zrobisz krzywdy przypadkowym kierowcom i co za tym idzie w swoim samochodzie. Na zdrowiu życiu i bezpieczeństwie sie nie powinno OSZCZĘDZAĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba chodzi mu o ten sunkera no panie 180-200 km z tą anteną to nie ryzykuj powyzej 140km bo może odlecieć a co do anten presienta to spokojnie można napierniczać !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy panowie ... widze ze zgroza ta moja antenka :D

Juz mam plan przyjdzie ta zakupiona antenka i komplecik opiernicze ...

Strach jezdzic ... może spadnie - może nie ... musze zrobić przyspieszony zakup ...

Zawsze jestem w goracej wodzie kompany ahh ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się ja też jestem w gorącej wodzie kompany ale jakoś daje sie rade , zrób komplet i na alledrogo pozbyj się !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja to bym ją dorzucił jako gratis

a tak na poważnie to kup sirio ml145 a jak za długa to sirio as100 i będzie dobrze, tak jak koledzy pisali za presidenta nie ma co przepłacać lepiej dorzuć tę różnicę do lepszego radia no i rozglądnąć za większym magnesem, bo te prędkości

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli np Johnny II + Sirio100 bedzie git? chodzi o to czy nie odpadnie antenka ... no i czy nie bedzie to szumofon.

Dzieki panowie za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

to czy nie będzie szumofon tego ci nie gwarantuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze inaczej co zaproponujesz zeby w 100% nie bylo szumofonu - i zeby sprzecik pracowal na siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności