Skocz do zawartości
Gość Pavlo

Problem z odczytem kart SD w RCD510

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pavlo

Witam,

mam problem z używaniem kart SD w swoim radiu. Radio po włożeniu karty za każdym razem informuje o błędzie i nie odczytuje zapisanych tam mp3. Próbowałem już kilka różnych kart i za każdym razem taki sam efekt. Czy ktoś z was wie jak sobie z tym poradzić? Czy to jest kwestia odpowiedniego sformatowania kart czy po prostu uszkodzonego czytnika kart w radiu? Używam kart 2GB SanDisk.

 

Pozdrawiam

Pavlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sformatuj karte (pelne formatowanie) i pozniej pozadnie katalogoj muzyke moze tu jest problem jezeli masz poldery i utwory razem a nie same foldery ?

zbacz w instrukcji.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavlo

 

Chyba już poradziłem sobie z problemem. Do tej pory formatowałem kartę używając formatowania z komendy format w ścieżce poleceń DOS. Po sformatowaniu karty przez Exploratora Windows na FAT32, problem ustąpił.

 

Pozdrawiam

PAvlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie karty SD czyta RCD 510?? Mam radio z 2009 r jak poniżej:

 

Adres 56: Radio (J0503) Plik etykiet: 5M0-035-1xx-56.clb

Oznaczenie elementu SW: 3C8 035 195 HW: 3C8 035 195

Komponent: Radio RCD510 036 0130

Weryfikacja: 00000001 Numer seryjny: VWZ1Z3H3919017

Kodowanie: 0500040004

Kod serwisu: WSC 00028 028 00001

VCID: E5C139B8EC4E3036875-80B0

 

Czy można wgrać nowszy soft żeby czytał karty większe niż 2GB? Jeśli tak to gdzie można dorwać taki soft?? Wiem że są firmy, które wgrywają polskie menu ale to kosztuje ok 180 zeta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam taki problem że jak włączę radio aby czytało z karty SD strasznie długo trwa odczytanie danych aby zaczeło grać (nawet ok 40 sekund do minuty trwa cisza) co lub z czym jest nie tak, spotkał się już ktoś z takim przypadkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz soft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic do tego soft, na 1100 i karty śmigają.

Edytowane przez TheStig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale nie zgodze sie. Mi nie czytalo kart. Dopiero od 38xx poszla karta. Spytaj Blopa ile sie meczyl na starym sofcie z moja karta sd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, ale koledze czyta z opóźnieniem, może mieć coś pokopane z czytnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a w jakiś sposób mogę sprawdzić nr softu?

Co to znaczy "na 1100 i karty śmigają"

 

Zmieniałem karty na inne ale ze wszystkimi jest tak samo, długo trzeba czekać aby pokazała się lista lub zaczęło grać jak się pierwszy raz uruchomi muzykę z SD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do postu, mam Passata z 2008 i też czyta tylko 2 GB karty i strasznie mnie to irytuje! :wsciekly i też nie mam bladego pojęcia gdzie sprawdzić ten soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tez problem z czytnikiem, mam radio ze zmieniarka na 6 ply, z plyt czyta mp3, a z karty (co prawda 8 GB) nie czyta, karte oproznialem na Macu, nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie. Passat B7 2011 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności