Skocz do zawartości
marty78

Jakie turbo - nówka czy regenerowane?

Rekomendowane odpowiedzi

wiele osób pisało że po regeneracji turbina dalej kiepsko dmuchała albo w ogóle dlatego ja nie regenerowałem tylko kupiłem używke z pewnego źródła i już 1,5 roku śmigam i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepsza używka ale jak piszesz z pewnego źródła.Najlepiej przetestować zanim się zapłaci ale na to nie każdy sprzedawca się zgadza chociaż powinien skoro zapewnia,że turbina dmucha,że heej;)

Ale każdy ma swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no tak, tylko "pewnego zrodla" to ja nie znam. Na allegro i ebayu jest tylko jedna turbina dla AEB ale nie jest napisane ile km przejechane ani nic. Poza tym, jakos nie palam zaufaniem do kogos, kto wymontowywuje turbine, jebnie ja na podlaoge, zrobi foto i mowi, ze stan idealny, maly przebieg i poleca. Chyba juz wole oddac swoja do regeneracji - przynajmniej dostane jakas gwarancje. Teraz tylko znalezc cos w wielkopolsce...

dzieki za info - rozmyslam dalej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam turbo od AWX na wykonczeniu dziwne odgłosy wydaje i przeładowuje,trafiła sie okazja i kupiłem turbo zespolone razem z kolektorem wydechowym ,oznaczenie dmuchawki GT1749VA i tu moje pytanie czy jest możliwośc przełożenia po odkręceniu częsci gorącej i części zimnej żeby pasowało wszystko ?

Dodam że częśc zimna w AWX jest prosto a w tej drugiej jest kąt 90°, obie końcówki są na klips.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój mechanik wysyłał turbinę do regeneracji z drugiego samochodu (golf iv) ok 2 lata temu. Do tej pory wszystko jest ok, turbina "ćwierka", wszystko pracuje tak jak powinno być. Regeneracja jest coraz lepsza (firmy nabierają doświadczenia) więc myślę że jeśli opłata za tą usługę jest rozsądna (w porównaniu do nowej części) to warto poddać ją takiemu zabiegowi. Ja ze swojej strony polecam, chociaż wiadomo że zakup nowej i sprawdzonej będzie lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności