Witam , mam turbo od AWX na wykonczeniu dziwne odgłosy wydaje i przeładowuje,trafiła sie okazja i kupiłem turbo zespolone razem z kolektorem wydechowym ,oznaczenie dmuchawki GT1749VA i tu moje pytanie czy jest możliwośc przełożenia po odkręceniu częsci gorącej i części zimnej żeby pasowało wszystko ?
Dodam że częśc zimna w AWX jest prosto a w tej drugiej jest kąt 90°, obie końcówki są na klips.