Skocz do zawartości
Grimson

Karta pojazdu - zwrot 425 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Pismo podpisała pani podinspektor z wydziału komunikacji Starostwa Powiatowego w Krakowie, Filia w Węgrzcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed momentem dzwonilem do wydzialu komunikacji....

Pan powiedzial ze slyszal o czymś takim ale do nich mam tego nie skladac tylko isc do sadu. Wydzial komunikacji w Gostyninie.

Tylko problem jest taki że samochód juz sprzedalem.. nie wiem czy jest sens z nimi walczyc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcz o swoje. Mimo że moją Golfinę sprzedałem dwa lata temu to ładnie wypełniłem wniosek który złożyłem w Starostwie i pieniążki dostałem.

 

Wniosek składasz w Starostwie, nie w sądzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli mozesz to podeslij mi ten wniosek co wypełniałes i jutro jestem w starostwie...

Mam najprawdopodobniej do odliczenia 2 samochody bo wczesniej jeszcze mialem inna vectre :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli mozesz to podeslij mi ten wniosek co wypełniałes i jutro jestem w starostwie...

 

Tylko nie pisz struś pedziwiatr :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to bede mial kase na kolejen mody :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to bede mial kase na kolejen mody :P

 

dowiadywałem się u nas w Gdańsku i baba najpierw powiedziała mi że nie dostane kasy bo nic nie zapłaciłem za dużo ale jak zapytałem gdzie mam pismo złożyc powiedziała, że w wydziale komunikacji na Partyzantów albo na Chełmie jakaś nie miła świnia była ja i tak pójde do starostwa i tam złoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W załączniku przykład pisma które wysłałem do Starostwa. Do uzupełnienia dane i voila!

 

Można by dodać jeszcze podstawe prawną, wyglądałoby full profi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wcześniejszym załączniku jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro w pracy sie troche zajme tym i 900zł na chipa będzie jak znalazł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia bo już bylo, to pismo troche lepsze

kartapojazduwzor.doc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: a skoro moja KP jest wydana przez prezydenta miasta Lublin, to chyba muszę to złożyć do prezydenta a nie starostwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie radze sie tak nie podniecac. Dzis dostałem odpowiedz z Urzedu. Wszystkie pobrane oplaty były zgodne z Prawem. Wieczorem zapodam scan tego pisma. Rozmawiałem rówież z Rzecznikiem Praw Konsumenta, poinformował mnie że zwrotu nie dostane bo Urząd miał prawo pobrac opłate. A znajomy prawnik powiedział ze tylko do sadu moge iśc. Ale to powództwo cywilne, koszta, i czas. A gwarancji nie mam czy wygram. GRIMSON zapodaj decyzje o wypłacie pieniedzy dla Ciebie. Musiałes dostac tak owa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak nie znam numerów kart pojazdu??? mam az 3 do ewentualnego zwrotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc czemu tak jest, że jednym przyznają a innym nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GRIMSON zapodaj decyzje o wypłacie pieniedzy dla Ciebie. Musiałes dostac tak owa.

 

No właśnie, daj jakiś skan bo skoro wiekszośc twierdzi że to mało realne a Ty dostałeś to coś tu nie hallo :)

 

a jak nie znam numerów kart pojazdu???

 

No ja tez nie znam :( ale może znajdę jakieś kwity......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie radze sie tak nie podniecac. Dzis dostałem odpowiedz z Urzedu. Wszystkie pobrane oplaty były zgodne z Prawem. Wieczorem zapodam scan tego pisma. Rozmawiałem rówież z Rzecznikiem Praw Konsumenta, poinformował mnie że zwrotu nie dostane bo Urząd miał prawo pobrac opłate. A znajomy prawnik powiedział ze tylko do sadu moge iśc. Ale to powództwo cywilne, koszta, i czas. A gwarancji nie mam czy wygram. GRIMSON zapodaj decyzje o wypłacie pieniedzy dla Ciebie. Musiałes dostac tak owa.

A czy aby na pewno płaciłeś za kartę pojazdu 500zł????

bo akurat w Rybniku od jakiegoś czasu ( na pewno 2 lata ) pobierana opłata za kartę wynosi 75zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności