Skocz do zawartości
Gość janusz55

Pojemność zbiornika paliwa b3 kombi

Rekomendowane odpowiedzi

W sedana zapakujesz 95 litrów jak pokombinujesz z odpowietrznikiem :) Widziałem na własne oczy.

 

Nawet jak lane na kołku i z odpowietrznikiem to i tak coś przy dużo weszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to i tak coś przy dużo weszło...

Szemrany dystrybutor....pokazał 95 a weszło z 9 litrów mniej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szemrany dystrybutor....pokazał 95 a weszło z 9 litrów mniej.

nie ma możliwości żeby w ori zbiornik sedana weszło nawet 86... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie sedan ma mały zbiornik kombi wchodzi bez przeróbki 102 litry więcej nie da rady z przeróbka nawet 120 litrów wiem bo widzałem więc nie piszcie że wejdzie do zwykłego kombi wiecej niż 102 bo to nie możliwe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie sedan ma mały zbiornik kombi wchodzi bez przeróbki 102 litry więcej nie da rady z przeróbka nawet 120 litrów wiem bo widzałem więc nie piszcie że wejdzie do zwykłego kombi wiecej niż 102 bo to nie możliwe
Użyj kilku przecinków w tym słowotoku :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam takie teksty nie wnoszące nic do tematu ale spoko ,kiedyś się nauczę polskiej pisowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam takie teksty nie wnoszące nic do tematu ale spoko ,kiedyś się nauczę polskiej pisowni

Szczerze mówiąc to tym:

 

dokładnie sedan ma mały zbiornik kombi wchodzi bez przeróbki 102 litry więcej nie da rady z przeróbka nawet 120 litrów wiem bo widzałem więc nie piszcie że wejdzie do zwykłego kombi wiecej niż 102 bo to nie możliwe

Ameryki nie odkryłeś.. Czytałem to samo na tym forum chyba z 20 razy jak nie więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ameryki nie odkryłem ale po co ktoś piszę że we paska wejdzie 104 bez przeróbek jak to niemożliwe,ostatnio kumpla holowałem do stacji paliw i weszło 102,4 litra i to w b3 bo b4 jest ciut mniejszy zbiornik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po co ktoś piszę że we paska wejdzie 104 bez przeróbek jak to niemożliwe,ostatnio kumpla holowałem do stacji paliw i weszło 102,4 litra i to w b3 bo b4 jest ciut mniejszy zbiornik.

Wystarczy że dystrybutor delikatnie oszukiwał i na 100 litrach mogła się zrobić jeszcze większa różnica... Dla mnie to zbędna dyskusja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedyś się nauczę polskiej pisowni

 

Jak czytać potrafi to zapraszam do postudiowania regulaminu ;)

 

2.2 .......

b) obowiązującym językiem jest język polski i taki prosimy stosować. Dotyczy to zarówno formy stylistycznej wiadomości, jak również gramatyki i interpunkcji.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/2102-Regulamin-forum?p=21263&viewfull=1#post21263

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sedana zapakujesz 95 litrów jak pokombinujesz z odpowietrznikiem Widziałem na własne oczy.

 

 

Od kiedy w sedanie jest odpowietrznik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy w sedanie jest odpowietrznik...

w b3 od zawsze... zrobić Ci foto??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy w sedanie jest odpowietrznik...

Od zawsze

Ja do swojego sedana B4 bez odpowietrzania pakuje 80L. Z odpowietrzaniem 95L pod sam korek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w b3 od zawsze... zrobić Ci foto??

 

a no fakt w b3 jest poduszka odpowietrzająca, zawsze byłem pewnien ze sedana wchodzi mniej bo nie ma poduszki odpowietrzającej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mniej wchodzi do sedana bo tylko jakieś 75 litrów... Chyba że ktoś ma zbiornik z kombi wstawiony.. Nawet golf 3 ma odpowietrznik ale tam to nie za dużo pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkie VW mają odpowietrzniki : Bora,golf 3-4, passat b5,caddy pewnie jeszcze więcej ma ale te na 100 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ameryki nie odkryłem ale po co ktoś piszę że we paska wejdzie 104 bez przeróbek jak to niemożliwe,ostatnio kumpla holowałem do stacji paliw i weszło 102,4 litra i to w b3 bo b4 jest ciut mniejszy zbiornik.

 

Nie no panowie, po co tak się wymądrzać i używać słów "niemożliwe" - wszystko możliwe. Na własne oczy widziałem jak tankowano jednego do 105 litrów bez przeróbek, u w drugi dowalono 107.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te +5 lub +7 litrów to krojenie na dystrybutorze, czyli dystrybutor przekłamuje na korzyść sprzedawcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tankowanie odbywało się za pomocą kanistrów, bo z dystrybutora odbijało przy 72 litrach, to co było w kanistrach było wymierzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko odnosnie zbiornika 160/180l orginalnego vw czy jak kupie taki zbiornik i podjade znim do serwisu volkswagena zeby mi go załorzyli to czy oni mogą przypisac taki zbiornik do passata b4 vin zebym mogł sobie legalnie jezdzic do ruskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności