Skocz do zawartości
Gość michu82

co jest lepsze SKRZYNIA CZY TUBA ????

Rekomendowane odpowiedzi

witam. poczytałem sobie troszkę i chciałbym o coś zapytać;) aktualnie mam tube głośnik 12" i chce ją zmienić na skrzynie. Mam na oku takową marki Earthquake. Czy spotkaliscie się z taką skrzynią? jeśli tak to czy warto w nią inwestować? :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"tzesienie ziemi" calkiem sympatyczny jest. Mialem okazje odsluchac 15" 280W RMS i nie spodziewalem sie ze w 20 tak przyjemnie to zagra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra kupie i napisze czy to była udana inwestycja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra kupie i napisze czy to była udana inwestycja

 

Nie powienieneś żałować bo to bardzo dobra marka a nie jakiś tłuczek 150000W :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki :) po zakupie opisze moje wrażenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem Earthquake i powiem tak: basem sypie jak nie wiem co :D jeśli ktoś by chciał taką kupić to na pewno nie pożałuje :D polecam ją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie w temacie.

Chcialem w najblizszym czasie kupic cos za 400-500zl.

"Cos", znaczy skrzynke i wzmacniacz.Co radzicie? w trej cenie mozna kupic 4-kanalowy wzmacniacz Peijyng i skrzynie z glosnikiem 30cm tej samej firmy(raczej na taka sie nastawiam bo Passat Variant to nie Maluch i troche potrzeba glosu zeby nim zatrzaslo).Mam zamiar podlaczyc 3 wyjscia pod glosniki, i jedno pod Subwfoofer

To bedzie moj pierwszy sprzet.

Na uzywany sie raczej nie nastawiam bo raz juz kupilem uzywane glosniki firmy Pyle i mi wystarczy.

Bardzo bym prosil podanie jakichs w miare tanich i dobrych firm.

I mam jeszcze jedno pytanko-czy wzmacniacz ma jakis wplyw na jakosc dzwieku z glosnikow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć;) jeśli za taką cene to ja bym kupił to :D

 

http://allegro.pl/item622274258_earthquake_balls_12_skrzynia_obudowa_12_50l_mdf.html

 

niedawno sobie sprawiłem taką tylko 200W RMS i pod samym radiem jak podlaczalem to caly pasek sie trząsł :D a c od wzmacniacza to nie wiem na polskim rynku jest przeogromna gama ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu sam subwoofer kosztuje 500zl, a zeby go pociagnac to potzreba porzadnego wzmaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx...Jakis wzmak do tego i bedzie tluklo.

A co oznacza termin "subwfoofer cisnieniowy"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oznacza to ze jest w zamkniętej obudowie ;) żadnego wylotu nie ma :) poprawcie mnie jesli się myle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item624260956_pioneer_ts_w308d4_model_2009_sklep_gliwice_gw_24.html

Fajny jest. Sluchalem go w Audi C4 Sedan. I ładnie uzupelnial. Skrzynia Bass Reflex. Co do wzmacniacza... to zostawiam innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tego ze cisnieniowy jest gorszy, bo mowiliscie to ze najlepszy jest taki z wylotem.

Przepraszam za moje wypowiedzi ale troche zielony jestem i sie opieram na tym co mowia inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi sie nie otwiera tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściagnij Adobe - Reader 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy jestem w stanie podlaczyc skrzynie/tube do swojego seryjnego radyjka RCD 300 w Passacie B6 ? nie chodzi tu o skakanie samochodu ... tylko o delikatny basik ktory jest niewystarczalny z oryginalnych glosnikow ...

 

czy z tylu radia jest mozliwosc podlaczenia w/w tuby/skrzyni? czy trzeba jakos to inaczej powiązać? w samym ustawieniu radia mam mozliwosc zwiekszenia/zmniejszenia BASSu

 

dziękuję za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjście na sub raczej nie, ale na wzmacniacz powinno być i wtedy sub...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności