Skocz do zawartości
hatysz

Deska rozdzielcza zmiana paneli!

Rekomendowane odpowiedzi

a ty Matsil co masz w swoim Sportline ???

Ja mam właśnie aluminium - jak klikniesz na opis mojego auta w stopce będziesz mógł sobie poogladać :).

 

@Matsil - Nie wiedziałem, że Comfortline to podstawowa wersja

A czy ja gdzieś napisałem, że comfortline to podstawowa wersja? Pisząc to myślałem o trendline do którego też czasem wkładają carbon - czytaj ze zrozumieniem :).

 

ja mam wlasnie caly w czarnym"carbonie" i dla mnie to najlepiej wyglada. Srebrne sorry ale wyglada jak wieśniakowóz kwestia gustu

Pewnie, że to kwestia gustu, dla mnie pseudocarbon wyglada jak tandeta :). Normalne, że każdy swoje chwali.

Wygląd tego niby aluminium można docenić nocą po podświetleniu jakie dają dwie górne diody - czerwone światło odbijające się na srebrnym kolorze robi doskonałe wrażenie - kto nie widział niech nie smuci :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągał ktoś może kratki nawiewu w konsoli środkowej? Jak się zabrać za wyciągnięcie tych kratek? Są na wcisk czy przymocowane jakąś śrubą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH]31755[/ATTACH

 

 

 

 

]mam pytanie czy mozna jakos przez internet kupic nakładne na nokie? (zdjęcie)

C12009770_6.jpg

Edytowane przez jaco21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaco21 odpowiedź masz tutaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=47137

 

wracając do tematu - ma pytanie jak zdemontować plastik wokół przycisku świateł awaryjnych - poprzednio był z pojemnikami na napoje ale ktoś go zdemontował - bo jest jeden uchwyt urwany i założony jest plastik w całości - ale jeden problem - nie jest on równo włożony i brzydko to wygląda . Prosze o pomoc bo nie chcę tego ciągnąć na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to wygląda u mnie:

 

Ten obrazek został zmniejszony. Kliknij tutaj aby zobaczyć pełną wersję obrazka. Oryginalne wymiary to 800x600, waga 157KB.

 

 

Mam wnętrze w kolorze "Pure Beige", a lakier na aucie to "Mocca Brown". Mnie się podoba tak jak jest. Według mnie pasuje to do takiego wystroju wnętrza.

 

No to tak jak u mnie. Z moccą i jasnym środkiem pasuje drewno. Wszedzie carbon i alu, ale jak to powiedział kolega Rojasek, który twierdzi że to PRL - kwestia gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności