Skocz do zawartości
freeman67

link4 czy Comercial union OC+AC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gucio77

Co do szkód naprawianych w serwisie, to najlepiej korzystać z ASO, w razie szkody to oni rozliczają się z ubezpieczycielem i nas żadne tłumaczenia nie obchodzą. A części dostajemy oryginalne. Oczywiście jeśli ktoś chce wyłudzić kase na ubezpieczycielu, to inna bajka:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gizmo

jak to wyludzic ubezpieczenie?

 

a co do form naprawy z AC, to jest nieco wiecej wariantow, wedlug mnie rzetelnego ubezpieczyciela to poznasz po tym ze jak wezmiesz naprawe na wlasna reke, to jej koszt bedzie rowny wyplacie. oczywiscie kiepsko trafic w 100%, ale powiedzmy +/- 10% ceny to juz jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio77

Niektórzy kierowcy są bardzo obrotni, wolą ostukać swój wóz młotkiem, a wystawić rachunek od blacharza :) Albo mieć rachunki na oryginalne części samochodowe, a jednak wstawić tańsze zamienniki. Tylko po to, żeby do kieszeni schować trochę kasy. Hm, po namyśle stwierdzam jednak, że działają bardziej na szkodę swojego auta.

No i ustawione stłuczki niewiele wartymi autami też się zdarzają.

Osobiście nie praktykuje takich procederów, bo i po co. Wobec ubezpieczyciela na trzy litery ;) jestem czysty jak łza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gizmo

nie wiem, ale cos mi tu nie pasuje, najpierw zagajasz o te wyludzenia a teraz sie z tego wycofujesz. o co chodzi? tez nie za bardzo rozumiem, czemu ktos mialby psuc sobie samochod dla marnych kilku stow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio77

po prostu widziałem takie rzeczy na własne oczy, są ludzie w tym kraju nie zarabiający kokosów po prostu i lubią takie rzeczy wykorzystywać. Można przecież po stłuczce naprawić auto byle jak i próbować go opchnąć komuś naiwnemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponad połowę ustawek się daje wykryć po uszkodzeniach :) jest taka firma w Szczecinie z usług której korzystają ubezpieczalnie. Sprawdzają uszkodzenia, robią oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów, wrzucają wszystko w program i wychodzi co było nie tak i czy opis poszkodowanych jest zgodny z przebiegiem faktycznym. Znają się na sprawie, a więc ci co chcą ustawiać szkody jak wpadną na dociekliwego likwidatora to szybko mogą dostać pismo o odmowie wypłaty. Nie warto się ustawiać, naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności