Skocz do zawartości
Gość WhiteLady

VW Irok??? Nastepca Golfa????

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WhiteLady

Witam natrafilem dzis na interesujacy filmik nowego modelu VW jest to VW IROC http://www.wrzuta.pl/film/sgmA079hJO/vw_iroc i szczerze wyglada paskudnie VW zatraca swoj styl :/ Dla mnie to on bardziej Audi Przypomina niz VW!!!:633::633::633:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi z przodu przypomina fiata grande punto ;))

 

ale generalnie.. czemu nie. samochody się zmieniają, jak na golfa to ciekawa propozycja - to małe, dynamiczne autko zmienia się w agresywnego i masywnego tygryska. chyba bym kupił ;)

 

vw-iroc-titel.jpg

 

vw-iroc-04.jpg

 

vw-iroc-04.jpg

 

DB2006AU01464_large.jpg

 

VW_IROC_interior1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WhiteLady

Mi osobiscie ten Grill do zludzenia przypomina Audi Swiatla tyl Audi :633: a przod to chybryda volvi i Audi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi te nowe UFA :D w ogóle się nie podobają, co nowszy to bardziej kosmiczny. Zastanawiam się kiedy pojazdy na świecie będą wyglądały jak z filmów S-F :)

 

Co do tego z tematu to tył podoba sie :) przód to fiat a środek to pojazd kosmiczny :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam natrafilem dzis na interesujacy filmik nowego modelu VW jest to VW IROC http://www.wrzuta.pl/film/sgmA079hJO/vw_iroc i szczerze wyglada paskudnie VW zatraca swoj styl :/ Dla mnie to on bardziej Audi Przypomina niz VW!!!

przecież to nic innego tylko nowy coupe VW Scirocco, który można już zanabyć w salonie :).

p.s. nazwa modelu VW na fotce nr 2;)

Edytowane przez johny x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież to nic innego tylko nowy coupe VW Scirocco,

 

dokładnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VW Iroc to nazwa studyjnego modelu, który niedawno został zaprezentowany jako nowe Scirocco. Oglądałem to ostatnio w salonie (Pani z salonu zrobiła mi ładną prezentację) ;).

Z zewnątrz całkiem znośny, na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach.

W środku kompletnie mi się nie podoba, rączki w kształcie trójkątów w drzwiach i przy dźwigni biegów kompletnie nie pasują do tego samochodu. Jedyne co mi przypadku do gustu to tylna kanapa.

Chciałbym się nim silnikiem przejechać, szczególnie z 2-litrowym, 200-konnym silnikiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych fotek tylko jedno wynika. Co nowszy model. to zegary trudniejsze do odczytania. A nie może zostać jak w Passku B5? Czysto, przejrzyście i bardzo ładnie. A tu tym niebieskim strasznie wali po oczach.

 

Jędrus - napisałeś, że przypomina Ci Grande Punto. Mi troszkę przypomina Lineę i Bravo. Czyli jednak nie pierwszy raz się to potwierdza - chcesz zrobić przepiękny stylistycznie samochód - zatrudnij Włocha. Najlepiej takiego z Pininfariny, bo projekty Bertone mi nie leżą.

 

A tak naprawdę obiektywnie patrząc, to Alfa Romeo jest stylistycznie cudna. Podobnie jak Bravo - wcześniejsza generacja była dość paskudna, o tyle najnowsze wydanie w kolorku bordo metallic robi naprawdę bardzo pozytywne wrażenie! I tylko Lancia jest jaka jest - nie podchodzi mi. Pomijam model Delta, bo zarówno w kanciastym Integrale, jak i w obecnym byłem zakochany, będę zakochany i jestem zakochany. Podobnie jak w Maserati Shamal i w Audi Quattro, ale w kanciaku. Nie wiem czemu, ale lubię agresywne kanciaste linie, z których aż kipi moc!

 

No, ale odszedłem od tematu.

 

Z zewnątrz Iroc fajny jest. Nie wyokrąglony do nudności, tylko taki nowoczesny kanciak. Mnie się podobuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny dio sirocco ale mi sie sirocco nie podoba a na temat tego to bym powiedzial tak jezeli zastapi golfa to w koncu vw idzie w cos ladnego tu widac sztuke i dusze czyli cos co ma B5 a nie ma B6 piekno czyli cos co ma citroen, peugeot, fiat, alfa, choc oprocz piekna nie maja nic innego w koncu odwazyli sie na cos pieeknego co osdbiega od normalnego konceptu czyli smutnej bryly ja rozumiem ze nie zmienia sie dobryvch graczy ale to nie znaczy ze nowe bedzie gorsze moim skromnym zdaniem duzo na + w koncu ruszyli wyobrrrrraznie, duzeee graaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak ktoś wyżej napisał to prototyp nowego (obecnego) scirocco, którego zdjęcia widziałem już jakieś ładne pół roku temu. Jak to zawsze jest, prototyp o wiele ładniejszy od tego co produkują. Poponuje zmienić temat, żeby było wiadomo, że chodzi o prototym scirocco.

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności