Skocz do zawartości
scaraab

Kiedy regeneracja turbiny?

Rekomendowane odpowiedzi

Dam znać czy się poprawiło i czy przybyło mi koników...

jak do tej pory miałeś wastegate-a cały czas otwartego, to nie ma siły... będzie różnica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Marecek dzięki za pomoc. Opłaciło się kupić nową turbinkę. 1400 zł za regenerowaną a 2150 zł za nową to niewielka różnica, ale pewność że nowa pochodzi dłużej jest niezmierna. 6 godzin zajęło mi włożenie jej i autko dostało drugie życie. Śmiga jak nowe. Dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladam watki na forum i tak patrze, 4 lata temu zdecydowaliscie sie na nowe turbo, ciekawe jak sytuacja wyglada teraz, gdzie regeneracja to koszt od 500zl a nowa to koszt 1500zl, zwlaszcza ze chyba wszyscy wiedza, ze dobra regeneracja turbin, czyli dokladne ustawienie na parametrach producenta, nawet zmienna geometria czy sterowniki to tylko kwestia doboru sprzetu.

 

Tak czy inaczej, od 500zl mozecie dokonac naprawy na http://www.turbosprezarki.mielec.pl i czy warto kupowac nowe turbo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przegladam watki na forum i tak patrze, 4 lata temu zdecydowaliscie sie na nowe turbo, ciekawe jak sytuacja wyglada teraz, gdzie regeneracja to koszt od 500zl a nowa to koszt 1500zl, zwlaszcza ze chyba wszyscy wiedza, ze dobra regeneracja turbin, czyli dokladne ustawienie na parametrach producenta, nawet zmienna geometria czy sterowniki to tylko kwestia doboru sprzetu.

 

Tak czy inaczej, od 500zl mozecie dokonac naprawy na http://www.turbosprezarki.mielec.pl i czy warto kupowac nowe turbo?

 

Ja regenerowałem w tej firmie turbinę dwa miesiące temu i jestem bardzo zadowolony, koszt regeneracji turbiny do 1.9 TDI AVB to 700 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy odswieżam kotleta

Padła mi turbosprężarka auto zaczęło dymić spod maski i z tłumika na niebiesko oraz rzęzic przy silniku, po dojechaniu do domu ok 15 km zajzałem pod maske i strona zimną turbo poszedł olej i zrobił się luz poprzeczny, wirnik trze o obudowe

Podpowiedzcie gdzie w podlaskim sa warsztaty gdzie sa regenerowane turba które są godne polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci pytam ile najechane ma ?

 

niezapomnij po wymianie turbo przeczyscic cooler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najechane 300 tkm prawdopodobnie nie ruszane nic było...

 

ponawiam pytanie gdzie najlepiej w podlaskim regeneruja turbiny?

Edytowane przez tppl1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie więc jesli w podlaskim nie poleca nikt, to gdzie najlepiej?

Jutro wyciągam turbawkę i muśze gdzieś ja zregenerować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności