adamski76
-
Liczba zawartości
16 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O adamski76
- Urodziny 02/02/1976
Informacje osobiste
-
Imię
Adam
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Chester
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
-
Rok produkcji
2005
-
adamski76 obserwuje zawartość → Prośba o analizę logów - Passat 1.9 TDI PD AVB 2005r
-
Prośba o analizę logów - Passat 1.9 TDI PD AVB 2005r
adamski76 odpowiedział adamski76 → na temat → Analizy logów
Witam ponownie. Autko jest po wymianie wtrysków i jest dalej to samo( no może troszkę lepiej i nie pokazały się błędy). Mechanik powiedział że trzeba wyczyścić turbinkę, EGR i coś jeszcze i będzie śmigał. Powiedział że wtryski były dobre tylko poprzedni mechanik źle ustawił wtryski. Jestem umówiony na poniedziałek. Dam znać jak wyszło. Z listwą zasilającą się jeszcze wstrzymam. Pozdro i dzięki za wszystkie podpowiedzi -
Prośba o analizę logów - Passat 1.9 TDI PD AVB 2005r
adamski76 odpowiedział adamski76 → na temat → Analizy logów
Dzięki za info. Dzisiaj po odczytaniu błędów wyszło: 4 Faults Found: 17668 - Pump-Jet Valve: Cylinder 1 (N240): Implausible Signal P1260 - 35-10 - - - Intermittent 17674 - Pump-Jet Valve: Cylinder 3 (N242): Implausible Signal P1266 - 35-00 - - 17671 - Pump-Jet Valve: Cylinder 2 (N241): Implausible Signal P1263 - 35-00 - - 17677 - Pump-Jet Valve: Cylinder 4 (N243): Implausible Signal P1269 - 35-00 - - Postaram się zrobić logi statyczne i dynamiczne ale jutro najpierw do mechanika. -
Prośba o analizę logów - Passat 1.9 TDI PD AVB 2005r
adamski76 odpowiedział adamski76 → na temat → Analizy logów
Dzięki. Wiesz może jakich pompowtrysków szukać? Chodzi mi o oznaczenia które są po numerze części. Np: 038130073AR -
Prośba o analizę logów - Passat 1.9 TDI PD AVB 2005r
adamski76 odpowiedział adamski76 → na temat → Analizy logów
Dzięki. Zajefajnie. Czy to pewne? Czy można może coś pokombinować żeby poczodziły jeszcze? -
Witam. Co można powiedzieć o tych logach? Autko przerywa przy mocniejszym przyspieszaniu i zapala się kontrolka ESP i Emissions Workshop. Błędy przeważnie: 4 Faults Found: 17672 - Pump-Jet Valve: Cylinder 2 (N241): Regulation Range Exceeded P1264 - 35-10 - - - Intermittent 17678 - Pump-Jet Valve: Cylinder 4 (N243): Regulation Range Exceeded P1270 - 35-10 - - - Intermittent 17669 - Pump-Jet Valve: Cylinder 1 (N240): Regulation Range Exceeded P1261 - 35-10 - - - Intermittent 17675 - Pump-Jet Valve: Cylinder 3 (N242): Regulation Range Exceeded P1267 - 35-10 - - - Intermittent Dziękuję Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/firanex_172163.html Grupy: 003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/firanex_172164.html
-
Edition38: 30.08-01.09.2013
adamski76 odpowiedział iirasek → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Siemka. Szkoda że ja nie mogę... Jestem w PL na urlopie. Może następnym razem się uda Życzę miłej imprezki -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
adamski76 odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
http://www.tyresavings.com/ Zamawiałem u nich. Byłem zadowolony. Oponki zakładają w garażach Halfords. Płatność w dniu montażu. -
wlepki i linki forumowe dla UK & IRL
adamski76 odpowiedział Luke → na temat → Zagraniczne Dyskusje - ogólne
Doleciała dzisiaj Dzięki Nakleję jak pomaluję klapę w PL -
wlepki i linki forumowe dla UK & IRL
adamski76 odpowiedział Luke → na temat → Zagraniczne Dyskusje - ogólne
Kaska na wlepkę poszła. Pozdro -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
adamski76 odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
A ja widzę. Na www.dfdsseaways.pl.... -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
adamski76 odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Hej. Na stronie DFDS jest loteria. Ja wygrałem 50% zniżki. Jedynie trzeba dzwonić do nich żeby zabukować. Na stronie te kody nie działają. Wybiera się preferowany język i system wyświetla numer na który się dzwoni. Powodzenia -
witamy w zagranicznych - UK
adamski76 odpowiedział Luke → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Hey Chester wita z tej strony -
Hej. Marecek dzięki za pomoc. Opłaciło się kupić nową turbinkę. 1400 zł za regenerowaną a 2150 zł za nową to niewielka różnica, ale pewność że nowa pochodzi dłużej jest niezmierna. 6 godzin zajęło mi włożenie jej i autko dostało drugie życie. Śmiga jak nowe. Dzięki i pozdrawiam
-
marecek, wielkie dzięki za pomoc. To info napewno mi się przyda. Czekam dzisiaj na turbinkę (2150 zł) i montuję ją. Dam znać czy się poprawiło i czy przybyło mi koników... Jeszcze raz dzięki wielkie
-
Dzięki za szybką odpowiedź. Aktualnie jestem w PL i muszę coś zrobić z tym fantem. Czy po ewentualnym założeniu nowej turbiny trzeba ją jakoś ustawić czy nie? Nie jestem mechanikiem samochodowym i sam ją wymontowałem, bo ktoś mi powiedział 400 zł za wymianę a mi samemu to zajęło 3 godz... teraz muszę się rozejrzeć za nową turbinką w Łodzi..
