Skocz do zawartości
mirekserwus

Starty znaczek VW na pilocie jak wymienic

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie jak wymienić znaczek Logo VW na tylnej obudowie pilota, czy trzeba zdemontować starty znaczek czy nakleić nowy na stary bo próbowałem odkleić stary ale coś mi nie wychodzi jak to jest z tą wymianą znaczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podgrzałem stary i powoli podważyłem i oderwałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczek jest średnicy 14mm - trzeba go po prostu odkleić i wymienić na nowy

ja kupowałem u tego gościa http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=11246479 i jestem:D

Edytowane przez waaj
zmiana ?rednicy po pomiarze - przepraszam za b??d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki już sobie poradziłem ze znaczkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki już sobie poradziłem ze znaczkiem
Jak sobie poradziłeś z tym znaczkiem ?

 

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

 

Znalazłem w necie podaje linka może komuś się przyda:

http://forums.vwvortex.com/zerofile/7085/Key,Remote,Emblem%28Sign%29Damaged.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotlet stary jak świat ale podzieli się ktoś doświadczeniem z tymi emblematami z alledrogo co do jakości/wytrzymałości ? ja kupiłem pierwszy lepszy (bo mi tam różnicy nie robiły ze zdjęć te emblematy) i...lipa po 2tyg już niemal znaczków nie widać a mało co używany klucz jak i auto a tu już po emblemacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kotlet stary jak świat ale podzieli się ktoś doświadczeniem z tymi emblematami z alledrogo co do jakości/wytrzymałości ? ja kupiłem pierwszy lepszy (bo mi tam różnicy nie robiły ze zdjęć te emblematy) i...lipa po 2tyg już niemal znaczków nie widać a mało co używany klucz jak i auto a tu już po emblemacie...

 

Paweł z allegro tylko oryginalne znaczki kupuj jeśli są dostępne. Zamienniki kiepsko wyglądają. Oryginalne są bardzo tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś 2 szt na raz ... oba u tego samego sprzedawcy na jednej aukcji . Jeden z czarnym tłem drugi niebieski. Ceny nie pamiętam ale były tanie, kolor do wyboru więc wziąłem po jednym.

Czarny zdarł się po ok miesiącu... można było paznokciem zdrapać. Niebieski mam ok roku i śladów zużycia nie widać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta "śmieszną" folie zrywanie z tego emblematu? Czy to ma zostać jako ochronna? ja zerwałem u siebie stąd może takie szybkie zużycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerwana odrazu, to tylko zabezpieczenie w transporcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że ta folia ma dodatkowo chronić ale widzę że po prostu takie badziewie kupiłem 3,50zł sztuka więc nie ma na co liczyć. Po raz kolejny widać co ori to ori gdyby tylko nie te ceny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem koloru niebieskiego na allegro chyba 6 złociszy za sztukę i od pół roku żadnych śladów zużycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności