Skocz do zawartości
heru

skórzana tapicerka w pasku z usa

Rekomendowane odpowiedzi

witam

szukam paska 2.0 tfsi. dzis trafilem na taki samochod, ale co mnie zdziwilo i to bardzo to stan tapicerki. skora jest pomarszczona, jakby zbyt luzna, wrecz pozagniatana. czy jest to normalne w amerykanskiej wersii z przebiegiem 25000km? spotkaliscie sie z tym.

prosze o porade

 

pozdr heru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie ta skóra z USA z przebiegiem 65tys km wygląda tak jak na zdjęciach niżej. Przebieg udokumentowany mam bo kupywałem osobiscie w salonie VW w stanach.

dsc00918qi2.th.jpg

dsc00915yq0.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada jak nowa

 

a tak wyglada w samochodzie ktorym sie interesuje

 

f6554dd458786a77m.jpg

 

b11c4ff5f84d6be9m.jpg

 

 

hmmm dziwne, bo auto poza tapicerka wyglada rewelacyjnie, jezdzi tez nie gorzej :/

 

jakies sugestie?

 

pozdr heru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ta skóra w tym autku jest jakos dziwnie pofałdowana.Moze w stanach autkiem jezdzily osoby które troszke więcej wazą lub samochod ma zdecydowanie wiecej przebiegu niz 25tys km.:D

Kierownica tez na zdjęciu wygląda na troszkę wytartą

Edytowane przez makaron11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierownica jest obszyta amerykanska "skórą" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wydaje mi sie ze w stanach jezdzily moze osoby więcej ważące i porozciągały tą "skórę" i powstały fałdy takie. Może ktoś ma inne jakieś sugestie:)

P.S ten passat znajduje się w Białym czy gdzies za białym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że auto stało często pod gorącym słońcem i dosyć nagrzewało się w środku.Nagrzana skóra jest miękka i pod naciskiem się rozciąga,do tego klima i tak już zostaje.Mój passaek też jest ze stanów z taką samą skóra ale przy przebiegu 15k jest w stanie idealnym. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie 150 kilo zasiadające w tym fotelu codziennie.

Dolicz do tego wzrost masy kierowcy,który je codziennie 10-cio kilowym hamburgera,weź na względzie to,ze czasem się trochę przemieszcza w fotelu po cieżkim obiedzie i masz odpowiedź dlaczego tapicerka jest w takim, a nie innym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo racja, ale wszystkie fotele sa w ten sam sposob pomarszczone, lacznie z tylna kanapa. fotel kierowcy jest nieco bardziej zniszczony

 

pasek stoi w ostrołece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
noo racja, ale wszystkie fotele sa w ten sam sposob pomarszczone, lacznie z tylna kanapa. Fotel kierowcy jest nieco bardziej zniszczony

 

wyobraź sobie 150 kilo zasiadające w tym fotelu codziennie.

 

x 4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej szukał aut z Europy. Co prawda te ze Stanów to kuszące propozycje pod względem ceny ale popatrz na wyposażenie i wyglad wewnętrzny tych aut.

Skóra jakaś taka dziwna i średnio wygodny kształt foteli ala comfortline, kierownica jak z poloneza, o klimatroniku zapomnij, brak żaluzji w środkowym schowku i 99% aut z automatem, można znaleźć więcej takich przykładów. Dodatkowo trzeba się bawić ze światłami itp. Jak już kupujesz auto za taką kasę to masz być z niego zadowolony :). Kolega powyżej daje fajna propozycję - wiesz, co kupujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę, żeby przebieg, który podałeś był autentyczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby dowiedzieć się czy przebieg który sprzedawca pisze jest autentyczny. Przy oglądaniu auta proszę zarządać Title czy jakos tak to sie pisze (chodzi mi o amerykański akt własności) i własnie na tym akcie jest podany przebieg jaki miało auto gdy zostaje sprzedany. Sprzedawcy nie modą powiedzieć że go nie mają gdyż bez tego aktu w polsce nie zarejestruje sie auta.:)

 

P.S Heru jak tam dzisiejsze zakupy ? udane?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udane udane :D

wieczorkiem lub jutro wrzuce kilka fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w gronie B6 2.0T FSI 200KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby kupiles tego z Kopernika czy innego ?:D Szybko dawaj fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności