Skocz do zawartości
rob_89

VW PASSAT B5 zamykanie lusterek

Rekomendowane odpowiedzi

VW PASSAT B5 na konsoli do obsługi lusterek mam ikone zamykania lusterek ale lusterka sie nie zamykaja :( co zrobic aby sie zamykaly ?? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VW PASSAT B5 na konsoli do obsługi lusterek mam ikone zamykania lusterek ale lusterka sie nie zamykaja co zrobic aby sie zamykaly ?? Pozdrawiam.

szukaj na forum składane lusterka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby się zamknęły musisz wysiąść z samochodu i je złożyć ręcznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam temat. możecie panowie napisać jak recznie te lusterka złożyć? (na forum są info tylko na temat elektrycznego składania) Na regulacji lusterek mam "obrazek" pozycji elektrycznie składanych ale jak dowiedziałem sie z forum nie musi to oznaczac że się skladają ( brak silniczków) Próbowałem jakoś je złożyć ale nie chce niczego urwać itp. Sam do końca nie jestem pewny czy się da bo pod lusterkiem idzie taki plastik jakby podstawka która jest sztywno przymocowane do drzwi. Pomoże/ oświeci mnie ktoś? Autko b5 3b r.2000 przed fl.

Wiem że to może być banalne pytanie, sam się sobie dziwie że je zadaje ale nijak nie mogę dojść do tego jak je złożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno i się składają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możesz dokładniej opisać? lekko wyciągnąć i zgjąc w kierunku szyby, czy inaczej?

 

EDIT: faktycznie trzeba mocniej przyciągnąć do szyby, u mnie jedno od pasażera nawet dosyć mocno

Edytowane przez przemo87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnieś lekko do góry i pchnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

młotkiem o wadze 10Kg i same się złożą - w sumie dobry pomysł, nie trzeba kombinować i lekko podnosić tylko jak później je z powrotem "rozłożyć" to jest pytanie?:zeco

 

a tak na poważnie chyba będę musiał coś pokombinować bo składają się strasznie ciężko, wiadomo że nie mogą latać jak gacie na du.. o trzy rozmiary za duże, ale ten opór jest zdecydowanie za duży dlatego pytałem się wcześniej jak je złożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w mechaniźmie nazbierało się przez lata sporo brudu. Może wystarczy napuścić tam jakiegoś wd40 i pare razy złożyć i rozłożyć. Tłuste plamy zmyjesz przy pierwszym myciu, a mechanizm trochę odżyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zastanówcie się nad tym jaki opór powietrza stawia lusterko przy 200km/h, gdyby miały się leciutko składać to co by było w czasie jazdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 FL miał składane elektrycznie lusterka? idzie to zrobić w B5 3B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie idzie zobic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest na forum ktoś kto to zrobił, bo opisy z zagranicznych stron to nie to samo co ktoś zrobił u nas w PL, wkleił fotki, zrobiła jakaś foto poradę i co najważniejsze, działa mu to wszystko z założeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam również problem z lusterkami ale pytanie zadałem w tym wątku (nie chcę powielać treści). Może ktoś z was może pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności