Skocz do zawartości
klema6

Schemat podpiecia lusterek (podgrzewanie)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Orientuje sie ktos gdzie moge zdobyc schemat podgrzewania luterek

zmienilem dzis wklady z dobrymi matami ale nie grzeja brak napiecie w kablach , bezpiecznik jest dobry ale niewiem gdzie dalej szukacj :confused:

 

Moze macie jakies wskazowki lub schemacik :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze macie jakies wskazowki lub schemacik

Mogę zaproponować foto schemaciku lusterek z 3BG, ale tylko po angielsku.

dd5414f102653bebm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź kable między drzwiami a budą, czasami się przełamują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdź kable między drzwiami a budą, czasami się przełamują

 

no wlasnie musze sprawdzic cale polaczenie , niestety w tym aucie jest maly balagan z okablowaniem .

Ktos podpiol na krótko + do drzwi kierowcy , nie wiem dlaczego nie ma + w oryginalniej wiąsce ( najprawdo podobniej idacej z komfortu ale jeszcze nie maialem czasu sciagnac podlogi) co do tego plusa znajduje sie w wiąsce idacej do drzwi kierowcy. Mam nadzije ze joystick jest dobry bo sa slady nieudolnego demontażu :cool:

 

jak by ktos mial rospiske kostki idacej do joysticku bylbym bardzo wdzieczny , ulatwilo by mi to dochodzenie ...

 

 

Zgory dziekuje za pomoc

 

Pozdrawiam :crazy:

Edytowane przez klema6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może schemat gdzie dalej idą przewody sterowania lusterka pasażera? Chodzi mi o numerki 13, 14, 21 ze zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ma ktoś może schemat gdzie dalej idą przewody sterowania lusterka pasażera? Chodzi mi o numerki 13, 14, 21 ze zdjęcia?

Pytasz o to jak są połączone ze sobą elementy 70 i 71? Jeśli tak, to chyba szyną CAN bus, ale nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności