Skocz do zawartości
robert1969

schemat elektryki b5 2003r.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszędzie poszukuje schematu elektryki do b5 z 2003r 1,9TDI , chcę trochę po majstrować przy dodatkowym zabezpieczeniu,

z góry dziękuje

mój adres to [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego schemat konkretnie potrzebujesz? Pompka wstępna, pompki, ecu? Jak określisz mniej więcej to poślę Ci jakiś wycinek, albo podpowiem gdzie co podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zlydzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym coś "pomajsterkować" przy którymś zaworze pompki, tak żeby kręcił a nie odpalał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy którymś zaworze pompki

Zaworze pompki? Nie wiem o czym myślisz, ale "tradycyjnego" elektrozaworu pomppy tam nie znajdziesz. Masz pompę wstępną doprowadzającą paliwo do pompowtrysków a pompowtryski leją już do cylindra. Posłałem Ci na maila schemat na którym widać jak podpięte są do sterownika pompowtryski. Mają wspólną szynę, której odpięcie spowoduje brak zasilania na pompkach a co za tym idzie silnik będzie martwy. Ta szyna to 114 pin ECU, to kabelek brązowo zielony i znajdziesz go też na 7 pin złączki pompek już przy silniku. Co do pompki wstępnej to tez posłałem Ci schemat jak jest sterowana i tu też mas pole do popisu. Możesz odpiąć przy osiemdziesiątym pinie który steruje przekaźnikiem pompy, możesz odpiąć sam styk roboczy, czy też już przy pompie kabelek koloru zieloni żółtego. PAMIĘTAJ, ze takie odcinki trzena robic z głowa bo inaczej będzie sypało błędami, ale to mam nadzieję wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności