Skocz do zawartości
t-tk

Konkurs na auto roku. Passat w finale >> GŁOSUJ TERAZ <<

Rekomendowane odpowiedzi

Przegrywamy, kilkanaście postów wyżej pisałem dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno widocznie Laguna jest lepszym autem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś myslałam ze wlasciciele vw i vag to jedna wielka rodzina. ale po opt w tvn turbo ocknęłam sie.

lubie paski bo miałam i wiem ze to fajne auta. dlatego zaglosowałam na paska.

opt pamiętam

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trudno widocznie Laguna jest lepszym autem

Masz chyba rację. Ma więcej miłośników którzy mają więcej komputerów. I Ojciec Dyrektor ich kocha. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz chyba rację. Ma więcej miłośników którzy mają więcej komputerów. I Ojciec Dyrektor ich kocha. :rotfl:

 

I trzeba się z tym pogodzić :]

My mamy te nasze Passaty, z padającym zawieszeniem, trzeszczącymi plastikami, turbo klekotami. Nasze auta przecież są złe, bo trzymają cene itp ehhh, jakim gów**m przyszło mi jeździć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak czy inaczej wiadomo że passat lepszy :) A tak wogóle to niech wygrają coś im się od życia też należy spójrzcie czym oni muszą jeździć :) oczywiście ni chcę nikogo obrażać ale co za człowiek nie wybierze passata ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakim gów**m przyszło mi jeździć

Dopiero Laguniarze mi to uzmysłowili. :rotfl: Ale cóż ta Laguna syna mojej kuzynki na lawecie to jak mi co poniektórzy próbowali wcisnąć to wynik moich przywidzeń, a naprawa skrzyni biegów w Szczecinie to moje wymysły. :rotfl: No tak chyba skończę pić soki bo to one doprowadzają mój organizm do przywidzeń. :D Muszę szefa poprosić o miejsce na leczenie, bo picie soków mnie uzależniło. :D Trzeba zacząć łoić alkohol, nie będę miał problemów z rozdwojeniem jaźni. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogole jestem ciekaw za ile sie Ci z opla sprzedali zeby namawiac na glosy Laguniakom :) Coz, dzis biznes is biznes, a pozatym wszyscy wiedza ze laguna tylko fajnie wyglada i nic pozatym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur nie pisz bzdur tu nie chodzi forsę. To chodzi o czyste znajomości. Bodajże Pilar z RLKP ma znajomości nieważne jakie i przez kogo, ważne że skuteczne. Ale czy to polega na znajomościach i ilości komputerów? Niech Laguniarze się bawią i cieszą z tego że mają lepsze sposoby aby oszukać program liczący. Ich sprawa. Ale czy to będzie do końca zabawa jeśli dziecko bawi się ze sobą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JOHNN z RLKP
Ale cóż ta Laguna syna mojej kuzynki na lawecie to jak mi co poniektórzy próbowali wcisnąć to wynik moich przywidzeń, a naprawa skrzyni biegów w Szczecinie to moje wymysły. No tak chyba skończę pić soki bo to one doprowadzają mój organizm do przywidzeń.
Chłopie raz piszesz, że już się uspokoiłeś potem znowu piszesz dla mnie to urban legends. Nie przeczę, ale nie wierzę też do końca. Ja też mogę napisać o pasku b6 kupiony za ponad 100k zł po licznych interwencjach doczekał się wymiany deski rozdzielczej bo skrzypiało... Co dalej się zrypało Bóg jeden wie bo honor dumnego właściciela auta za taką kasę nie pozwoli się pochwalić (w końcu to passat).

Znam też b5 1.8T którym miałem okazję jeździć i w którym po 150 tys km turbina pompowała nie tylko powietrze ;) Opanujmy się ... Jest o ok Wy macie fajne auta i je wielbicie my mamy swoje i jest cool. Do zobaczenia na drodze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Jacek, wiem ze chodzi o znajomosci, zapomnialem dodac " " bo to w przenosni bylo ze za iles sie przedali :) Taka prawda , my wiemy swoje , oni swoje, i jest GUT :) Calkowity oiektywista moglby powiedziec, kazdy chwali to co ma, tylko ze przestalo to przybierac forme zabwy, kiedy juz ludzie zaczynaja namawiac ludzi i to zupelnie "z przeciwnych ugrupowan" zeby oddali glos :) Jak tam na nich leje, mamy Paski i sie z nich cieszymi, zycie jest zycie i niewazne kto wygra, rzeczywistosc i tak swoje pokazuje, POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co dalej się zrypało Bóg jeden wie bo honor dumnego właściciela auta za taką kasę nie pozwoli się pochwalić (w końcu to passat).

 

Tu się mylisz kolego bo akurat u nas na forum ludzie piszą o każdym problemie czy auto kosztuje 5 tys czy 120 tys. Ale to taka mała uwaga. Laguna rulez i pax między chrześcijan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam też b5 1.8T którym miałem okazję jeździć i w którym po 150 tys km turbina pompowała nie tylko powietrze ;)

 

heh, jak dbasz tak masz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopie raz piszesz, że już się uspokoiłeś potem znowu piszesz dla mnie to urban legends.

Kolego że nie powiem niegrzecznie jak ty "chłopie", To że powiedziałem że się uspokoiłem to nie znaczy że się zamknąłem. Nie używam już niewybrednych słów które mogły obrażać właścicieli Lagun czy innych aut. Wyrażam swoją opinię i wiedzę którą posiadam na temat tego akurat auta o którym wiem. Jak byś czytał wszystkie moje posty na blogmotive przestałem się wyrażać brzydko i prowokować, w przeciwieństwie do wielu którzy szukają wojenki i prowokują do niewybrednych słów. Dlatego kolego poczytaj a potem się wyrażaj. Mój opis jest z mojej rodziny dlatego o nim piszę. Syn mojej kuzynki o którym pisałem jest (albo był) właścicielem Laguny i jednocześnie jest chrzestnym mojego syna. Dlatego moje opowieści są jak najbardziej prawdziwe. Jeśli uważasz że jestem kłamcą, twój problem. Ja już się plotkami nie zajmuję, wyrosłem z tego. Pozdrawiam miłośników Laguny, a bardziej się skłaniam do pozdrowień dla głosujących uczciwie. I to nie dotyczy tylko naszych klubów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Laguniarze już namawiają na zmianę marki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JOHNN z RLKP

J@ceq kolego (o ile wypada mi w obecnej sytuacji tak napisać) dlaczego jesteś taki nerwowy? Jeśli uważasz, że pisząc "chłopie" miałem na celu Cię urazić to jest mi bardzo przykro, że tak to odebrałeś ale na 100 % nie miałem tego na celu. Nigdzie nie napisałem, że jesteś kłamcą nie używajmy takich mocnych słów. Jeszcze raz apeluje bez nerwów. Moje konto można usunąć. To był głupi pomysł z mojej strony, że się tutaj zalogowałem. Nic mam nadzieję, że kiedyś uda się jakieś wspólne spotkanie. Szerokiej drogi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja głosuję na lagunę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja głosuję na lagunę ;)

 

Polska wolny kraj :D ale wiesz................... :krzeslem::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja głosuję na lagunę

Trzeba to zgłosić do opiekuna Łódzkiego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba to zgłosić do opiekuna Łódzkiego.
Spoko zgłoszę mu:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności