Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie wyścig podobał :) kilka okr po starcie zjadłem spokojnie obiadek i jak Hamilton wylecial i Kubek przebił opone akurat zaczęło sie ciekawiej aż do samego końca

Chciałem tylko powiedzieć jeszcze że B.Senna powinien przesiąść sie na rower

Wszyscy zdażyli ominać Hajtwajelda tylko on sie wpierd... Nazwisko nie jeździ tylko talent...

 

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:03 ----------

 

oglądnijcie sobie jeszcze raz :D Współczuje za Borowika :rotfl: (nie moge go zdzierżyć )

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=UiHJ2x8NrUE]http://www.youtube.com/watch?v=UiHJ2x8NrUE[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeee noo, nie gadajcie, fajnie się te wyprzedzania oglądało :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy zdażyli ominać Hajtwajelda

 

Kobayashi tam zaparkował, a nie Heidfeld.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kobayashi tam zaparkował, a nie Heidfeld.

przepraszam pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na Hamiltona można liczyć :)

Robert po prostu wiedział że Rosberga nie wyprzedzi więc zjechał po komplet nowych opon i dał nam widowisko ;) ja tam jestem pod wrażeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - beztalencie... Tylko ciekawe czemu Massa nie mógł sobie poradzić z tym początkującym wówczas beztalenciem?

 

[ame]

[/ame]

 

Dajcie chłopakowi bolid z czołówki konstruktorów, zobaczcie jak wtedy pozamiata i później na niego psy i koty wieszajcie... Ale znając życie, wtedy zaczęlibyście go uwielbiać... Taka głupia natura Polaków - jak ktoś odnosi sukcesy to jest zajebisty i wszyscy go kochają, jak jest różnie to oczywiście osoba ta jest zła i do niczego się nie nadaje. Żal mi osób o takich właśnie poglądach...

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi bolid z czołówki konstruktorów, zobaczcie jak wtedy pozamiata i później na niego psy i koty wieszajcie... Ale znając życie, wtedy zaczęlibyście go uwielbiać... Taka głupia natura Polaków - jak ktoś odnosi sukcesy to jest zajebisty i wszyscy go kochają, jak jest różnie to oczywiście osoba ta jest zła i do niczego się nie nadaje. Żal mi osób o takich właśnie poglądach...

 

Pozdrówka :)

Dobrze powiedziane :ok:

Ja Roberta uwielbiam za to jaki jest i co wyczynia i co wyciąga z Reno Miałem okazje z nim rozmawiać dwa razy i aż sie zdziwiłem że nie zgrywa takiego VIPa czy "gwiazde" Mając tyle kasy i taką sławe to często ludzią odierd.... a on normalny chłopak z Nowej Huty ;)

Przyjechał kiedyś swoja M5 i przewiózł nas po wiejskich drogach (wrazenia bezcenne) Powiedził jedno ciekawe zdanie - Byłem zbyt biedny żeby mieć znajomości w F1 i musiałem ostro pracować ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjechał kiedyś swoja M5 i przewiózł nas po wiejskich drogach (wrazenia bezcenne) Powiedził jedno ciekawe zdanie - Byłem zbyt biedny żeby mieć znajomości w F1 i musiałem ostro pracować ....

 

i wszystko na temat

 

a co do fuji 2007 to wg mnie jedna z najlepszych jak nie najlepsza walka o pozycję, do dziś pamiętam ten wyścig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko ciekawe czemu Massa nie mógł sobie poradzić z tym początkującym wówczas beztalenciem?

 

Zaraz, zaraz ... przecież Massa go dogonił, i wyprzedził ;-) To jak nie mógł sobie z nim poradzić ?

 

I nie spinajcie się tak, jak ktoś nie ma klapek na oczach i nie wychwala pod niebiosa Roberta. Jest jednym z kilku najlepszych kierowców obecnych na gridzie, i to jest fakt. Ale nie wszystko co zrobi jest genialne i hiper-super ... Jak na razie to nie pojechał ani jednego genialnego wyścigu, miał co prawda kilka bardzo, ale to bardzo dobrych - niemniej jednak do genialności mu brakuje. Czego ? Odpowiedniego bolidu. I team-mate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz ... przecież Massa go dogonił, i wyprzedził To jak nie mógł sobie z nim poradzić ?
Tak tak ale ile czasu zajęło mu wyprzedzenie nowicjusza. :P
Jest jednym z kilku najlepszych kierowców obecnych na gridzie, i to jest fakt.
A jednak i ty tak uważasz
Jak na razie to nie pojechał ani jednego genialnego wyścigu, miał co prawda kilka bardzo, ale to bardzo dobrych - niemniej jednak do genialności mu brakuje. Czego ? Odpowiedniego bolidu. I team-mate.
I to samo my uważamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedniego bolidu.

 

Właśnie kolego talent to nie wszystko,a czy zastanawialiście się kiedyś jak by Robert dostała RED-BULA jak by jeździł.Nie jeździ dobrze bo nie ma czym i ot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... Dobrze widać którymi bolidami da się walczyć o podium a którymi nie więc nie oczekujmy od Kubicy pierwszych miejsc.

 

Oczywiście nie twierdzę że jest on najlepszym kierowcą, niemniej jest kierowcą bardzo dobrym i trochę denerwują mnie opinię gdy ktoś miesza go z błotem bo nie zajmuje pierwszych miejsc jakby tego wszyscy chcieli.

 

Poczekajmy, może w następnym sezonie Renault wystruga lepszy bolid, mający szansę z czołówką lub może na jeszcze następny sezon Kubica przejdzie do Ferrari, RedBulla czy czegoś mocniejszego. Pamiętajmy że nawet wielce osławiony Schumacher nie zdobywał od razu miejsc na podium a zasiadał w bardzo szybkich bolidach.

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czym jezdzi kubica widac po wynikach pietrowa kierowca zaden ach tylko przecietny i w porownaniu z kubica :) sami sobie odpowiedzicie mysle ze jego jazda przedewszystkim jest taka przez swietna wspolprace z reszta co daje mu wyniki na torze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję ze następny sezon będzie lepszy i może bolid też będzie na miarę zwycięstw.A tak pozostaje nam czekać na kolejną odsłonę na Suzuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tak ale ile czasu zajęło mu wyprzedzenie nowicjusza.

 

Z dogonieniem to niecałe okrążenie. Gdyby nie to, że Kubica zachował się jak Schumacher czy Senna z dawnych lat, i powywoził Massę na zielone ( w sumie to obaj się powywozili ) to pierwszy manewr wyprzedzenia byłby ostatnim.

 

A jednak i ty tak uważasz

 

Uważam. Ale takich kierowców jest co najmniej 10. I nie popadam w super zachwyt z byle jakich powodów. Te 11 kółek było efektowne - i tyle. Każdy kierowca z czołówki by to zrobił - mając taką przewagę przyczepności mechanicznej tylko ostatnia lama by to zepsuła.

 

I to samo my uważamy

 

Odnoszę jednak nieco inne wrażenie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żal mi osób o takich właśnie poglądach...

 

A mi Ciebie żal że nie potrafisz zrozumieć że ktoś ma inne zdanie niż Ty.

 

---------- Post added at 18:07 ---------- Previous post was at 18:05 ----------

 

Właśnie kolego talent to nie wszystko,a czy zastanawialiście się kiedyś jak by Robert dostała RED-BULA jak by jeździł.Nie jeździ dobrze bo nie ma czym i ot.
Dokładnie... Dobrze widać którymi bolidami da się walczyć o podium a którymi nie więc nie oczekujmy od Kubicy pierwszych miejsc.

 

Przecież to jasne i logiczne tu nikt tego nie neguje. Ale Rosberga uważacie za czołówkę ?? Dla mnie Mercedes na poziomie Renówki, a jednak Rosberg go cały czas objeżdża. Oto mi chodziło i chodzi...Czytajcie a potem komentujcie...

 

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:07 ----------

 

Ale takich kierowców jest co najmniej 10. I nie popadam w super zachwyt z byle jakich powodów. Te 11 kółek było efektowne - i tyle. Każdy kierowca z czołówki by to zrobił - mając taką przewagę przyczepności mechanicznej tylko ostatnia lama by to zepsuła.

 

Wszystko w temacie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu niektórzy uważają się za znawców F1, ja się tak nie czuję bo nim nie jestem. Tak naprawdę to mam w d...e jak pojechał Hamilton czy Vettel czy inny Masa. Nie jestem kibicem F1 tylko jedynego polaka w tym jakże elitarnym sporcie i jak napisał Polski, który się tam dostał ciężką pracą a nie przez protekcję. Chłopak jest ambitny woda sodowa nie uderzyła mu do głowy a przy tym jest skromny. Samochodami którymi jeździ a jak sami przyznajecie nie są to dobre auta potrafi zdziałać cuda. Niektórzy tutaj pozjadali rozumy i najlepiej jak by zostali głównymi trenerami w F1 :D A może spróbujecie?

Tak naprawdę interesuje mnie jak pojedzie bądź pojechał Robert i tyle. Co mnie obchodzi Schumacher czy inny Red bull, nic, bo ja kibicuję Robertowi. Jeśli w F1 nie będzie jeździł Polak to będę miał to głęboko w nosie kto wygra co nie znaczy że nie będę patrzył na wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam F1 2010 na PC-ta ale jeszcze nie instalowałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam F1 2010 na PC-ta ale jeszcze nie instalowałem :D

ja bym nie wytrzymał tak żeby była nie zainstalowana i nie zagrana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności