Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

i tutaj także PL:

http://www.sportowefakty.pl/moto/2011/09/28/lekarz-kubica-na-pewno-bedzie-jezdzil-w-2012-roku/

 

wreszcie nie bedzie wiało nudą w F1, mam też nadzieje że Andrzej B. wróci do komentowania, bo Sobierajski? pokazał że komentarz F1 w polsacie może być jeszcze gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I oto chodzi , on ma zapierd....ć , a nie myśleć
Czyli ma być sobą (ciemnoskórym) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qtwa i znów hitler jugent wygrał kwalifikacje :dupablada

mam tylko nadzieję, że nie ukończy wyścigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
qtwa i znów hitler jugent wygrał kwalifikacje :dupablada

mam tylko nadzieję, że nie ukończy wyścigu

 

 

też na to liczę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Mistrzostwo kierowców już zakończone wiec dla mnie to jeden kit czy dojedzie czy nie .Ma taką przewagę że pkt że mistrza odebrała by mu tylko kontuzja czego nie życzę.Po za tym trzeba dodać że zasłużył na majstra .Ma czym jeździć a i umiejętności tez ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby Vettel nie zdobył mistrzostwa musiałby nie zebrać do końca sezonu ani jednego punktu przy czy jednocześnie Button musiałby wygrać każdy z pozostałych wyścigów. Tak więc chcąc czy nie, musimy się pogodzić że Vettel mistrzostwo ma już w kieszeni.

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak więc chcąc czy nie, musimy się pogodzić że Vettel mistrzostwo ma już w kieszeni.

No niestety tak chyba będzie:dolamam.

 

A tak trochę z innej beczki.

Co o tym sądzicie, bo ja jestem za:

"Gary Anderson, były dyrektor techniczny zespołów Jordan, Stewart i Jaguar, a obecnie ekspert tygodnika "Autosport", zaproponował system kar dla zawodników, którzy rezygnują z wykonania okrążenia pomiarowego. Jego zdaniem każdy, kto nie zmieści się w czasie 105% najlepszego czasu w Q2 (niektórzy już na tym etapie oszczędzają opony, jak kierowcy Toro Rosso na Suzuce) i 103% w Q3, powinien zostać przesuwany do tyłu o kilka pozycji. Nawet przy korzystaniu z twardszych opon lub używanego już wcześniej kompletu miękkiego ogumienia, zawodnicy nie powinni mieć problemów z uzyskaniem wymaganego limitu. Jego zdaniem karać należy też kierowców, którzy nie przejechali pomiarowego okrążenia z powodu awarii lub błędu. Z tym można się już spierać, ale z drugiej strony gdyby nie wprowadzić takiego zapisu, zespoły mogłyby symulować awarię samochodu i pod płaszczykiem usterki oszczędzać ogumienie."

 

Całość artykułu Mikołaja Sokoła można przeczytać na stronie sport.onet.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam chłopaki ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam chłopaki ? ;)

 

 

no opalony zrobił co do niego należało w końcu RB nie pojedzie z pierwszego pola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma jeszcze szanse na wicemistrza więc ma o co walczyć. Tyle że znając jego to zaraz może coś namieszać i spaść poniżej pierwszej piątki. Moim zdaniem jeśli wygra ktoś inny niż Vettel to będzie to Button.

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i gitara, mam nadzieję że wydymają Vettela i nie ukończy on wyścigu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilton łatwo nie odda miejsca Vetelovi "prędzej" rozwali bolid swój i Vetela niż je odda (na to licze) :D Mam nadzieje ze Baton pokaze swoje umiejętności i bedzie przed Vetelem

Zadziwiło mnie też że Ajlonso (jak to Borowik go zwal swego czasu:D ) jest za Massą , że Szumi sie sie nie dostał do Q3 , Senna jakoś lipnie A tym co nie wyjeżdzają w ogóle to bym kary nałożył np 5 miejsc do tyłu na starcie !!!

Mam nadzieje że wyścig bedzie ciekawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kur... wyszło jak zwykle :/ chyba dobrze że się obudziłem na wyścig i zaraz zasnąłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i kur... wyszło jak zwykle :/ chyba dobrze że się obudziłem na wyścig i zaraz zasnąłem :D

Generalnie gdyby nie Hamilton i Weber to wyścig nudny jak flaki z Olejem ...

Juz sie nie moge doczekać nowego sezonu i mam nadzieje że z naszym Robertem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żal chłopaczka wielki talent na miarę Rossiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety rosssi uczestniczyl w tym . Cos za duzo sie dzieje w sporcie motorowym ostatnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety rosssi uczestniczyl w tym . Cos za duzo sie dzieje w sporcie motorowym ostatnio

 

będąc złożonym w zakręcie i mając po prawej Edwardsa nic kompletnie nie mógł zrobić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności