Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko nadzieje że bedzie lepsza organizacja niż to było na bemowie w 2007 r stałem w takiej kolejce że masakra 6 godzin a i tak sie nie dostałem do środka "PIT LINE"

O godzinie 12 nagle zamkneli wejście i nie można było wejsc na teren imprezy

Bydło , dresy i dużo pod wpływem mówi wszystko dla za siebie

i moim zdanie takie imprezy powinny być odpłatne i w tedy przyjdą Ci których to interesuje a nie tylko że jakaś impreza i można bydła narobić

STA60416.jpg

STA60441.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że uda mi się dojechać do Poznania bo od poiątku będę w Gorzowie Wielkopolskim :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z przewidywaniami brazylijskich mediów Felipe Massa przedłużył kontrakt z zespołem Ferrari i będzie kierowcą stajni z Maranello co najmniej do 2012 roku. To ucina wszelkie spekulacje na temat możliwego transferu do Ferrari Roberta Kubicy. Polak na kolejny sezon pozostanie w Renault, chyba że wydarzy się coś bardzo, bardzo nieoczekiwanego.

 

W Ferrari Kubicę widziały włoskie media, które donosiły nawet o tajnych, wstępnych umowach podpisanych przez Polaka ze słynną stajnią. Menedżer lidera Renault Daniele Morelli twierdził, że to tylko życzenia mediów, a Kubicą zainteresowany jest tylko jego obecny zespół. Wygląda na to, że miał rację.

 

Po podpisaniu kontraktu z Ferrari stajnia z Maranello ma obsadzone dwa miejsca w swoich bolidach do końca 2012 roku. Podobnie jest w McLarenie, gdzie pewne pozycje mają Jenson Button i Lewis Hamilton. W Red Bull Racing na pewno w przyszłym sezonie zobaczymy Marka Webbera i Sebastiana Vettela.

 

Zmiany mogą nastąpić w Mercedes Grand Prix, ale i tam nie są one zbyt prawdopodobne. Choć Michael Schumacher nie bryluje w tym sezonie, to jego umowa jest ważna przez trzy lata i jeśli 41-letni gwiazdor sam nie zrezygnuje, nikt nie ośmieli się powiedzieć mu: do widzenia. Już prędzej z teamu wyleci Nico Rosberg, ale on nie daje swoim szefom powodów do niezadowolenia.

 

W czołowych ekipach dla Kubicy nie ma miejsca. Jest bardzo mało prawdopodobne, że któryś z zespołów wielkiej czwórki sięgnie po niego już w sezonie 2011. Nie jest to zresztą duży powód do smutku. Renault, w którym wszystko ustawione jest pod Polaka, rozwija się bardzo szybko. Francuska stajnia chce wrócić do lat świetności i wygląda na to, że jest na dobrej drodze. Już za kilka wyścigów może należeć do ścisłej czołówki, a w przyszłym sezonie może od początku powalczy z najlepszymi.

 

"Gazeta Wyborcza" szanse Kubicy na pozostanie w Renault ocenia na 99 procent. Trudno się z tym nie zgodzić. Kto wie, czy największe zmiany nie nastąpią właśnie w stajni Polaka. Jego partner Witalij Pietrow pokazuje, że jest utalentowany, ale przy tym nieco narwany. Jeśli nie zacznie częściej dojeżdżać do mety, rosyjskie pieniądze mogą nie wystarczyć, by utrzymać miejsce w zespole.

 

Źródło

http://www.f1.wp.pl/kat,1775,title,Kubica-zostanie-To-prawie-pewne,wid,12352627,wiadomosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screenhunter01jun122035.jpg

 

Nie wiem co sie stalo że Kubek tak słabo wypadł w Q3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W finałowej części "czasówki" większość kierowców zdecydowała się na opony wykonane z miękkiej mieszanki. Pozwalają one uzyskać lepszy czas, ale zużywają się zdecydowanie szybciej. Właśnie z tego powodu Robert Kubica oraz kierowcy Red Bulla postawili na bardziej wytrzymałe twarde opony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie stalo że Kubek tak słabo wypadł w Q3

Tak jak napisał Zyzu

Kubica: Kolejna udana sesja kwalifikacyjna

Pozycja Roberta Kubicy może zdawać się nico rozczarowująca, zwłaszcza biorąc pod uwagę rezultaty z Q1 oraz Q2, jednak jak przyznaje kierowca Renault, zespół zdecydował do Q3 ruszyć na twardszych oponach, które w pierwszych etapach wyścigu pozwolą na pokonanie większego dystansu i mogą przyczynić się do awansu o kilka pozycji. Witalij Pietrow mimo usilnych starań nie awansował do Q3 i wystartuje jutro z P14.

 

Robert Kubica

„To nasza kolejna udana sesja kwalifikacyjna, ale w Q3 mieliśmy do podjęcia trudną decyzję dotyczącą wyboru mieszanki. Podczas Q2 jasno było widać, że miękkie opony były szybsze w kwalifikacjach, ale tak jak wczoraj, było pełno grainingu. Zdecydowaliśmy więc pojechać na twardszej mieszance w Q3 i pomimo, że kosztowało nas to czas w kwalifikacjach, liczymy że ustawi nas to jutro na dobrej pozycji. Z niecierpliwością czekam na wyścig. Interesujące będzie zobaczyć jak spisze się nasza strategia”.

http://www.formula1.pl/F1_news-9090-Kubica_Kolejna_udana_sesja_kwalifikacyjna.html

 

---------- Post added at 11:09 ---------- Previous post was at 11:07 ----------

 

świętej krowy ciąg dalszy

 

Regulaminu jednak nie złamał ...

 

McLaren broni decyzji o zatrzymaniu Hamiltona

Zespół McLaren broni swojej decyzji o nakazaniu Lewisowi Hamiltonowi zatrzymania się na torze zaraz po tym jak we wczorajszych kwalifikacjach zdobył pole position.

 

FIA ostatecznie postanowiła ukarać Brytyjczyka jedynie grzywną w wysokości 10.000 dolarów, jednak wśród konkurencyjnych ekip pojawiły się spekulacje na temat nieczystego zagrania ekipy z Woking.

 

Regulaminy F1 mówią, że w bolidzie po kwalifikacjach musi pozostać litr paliwa, aby FIA mogła pobrać jego próbkę do badań.

 

Zespół oficjalnie oświadczył, że cała sytuacja została spowodowana przez nieporozumienie podczas sesji kwalifikacyjnej i podkreślił, że nie był to błąd Hamiltona. Ekipa nie chciała narazić się na złamanie regulaminu dotyczącego paliwa i dlatego poprosiła swojego kierowcę o zatrzymanie swojego bolidu na torze.

 

Hamilton nie złamał regulaminu jednak złamał dyrektywę dyrektora wyścigu o minimalnym czasie powrotu do boksów.

 

„Pojechaliśmy w zgodzie z przepisami” wyjaśniał Martin Whitmarsh, szef zespołu. „Nie chcieliśmy tego zrobić i nie jest to wina Lewisa.”

 

„Popełniono błąd, a my mieliśmy wybór. Mogliśmy wrócić do garażu, ale robiąc to mogliśmy wypalić całe paliwo potrzebne na próbkę, więc podjęliśmy decyzję, aby dostarczyć próbkę, którą wymagają przepisy. Uważaliśmy, że to za ważniejsze niż dyrektywa FIA, która nie stanowi regulaminu i jedynie wspomina o czasie powrotu do boksów.”

 

„W regulaminach nie ma nic o powrocie do boksów po kwalifikacjach gdy zawodzi auto, gdy odpadnie koło i gdy przytrafiają się takie rzeczy.”

 

http://www.formula1.pl/F1_news-9104-McLaren_broni_decyzji_o_zatrzymaniu_Hamiltona.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
świętej krowy ciąg dalszy

I znowu marudzenie bez znajomości istotnych szczegółów :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po skończeniu sie Q3 nie wiedziałem że Kubek jechal na twardych oponach bo go nie pokazywali ani razu i myslałem że coś poszlo nie tak

Ale jak teraz juz wiem to jestem w szoku że tak dobrze mu poszło i wydaje mi sie że strategia dobra na start na twadych Jest też szansa na SC ;)

Myśle że bedzie ciekawy wyścig

zastanawia mnie tylko BOROWCZYK co on robi w telewizji FLAKI Z OLEJEM .... dzisiaj ogladnąłem powtórke na polszmacie i MASAKRA odniechciewa sie ogladac !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myśle że bedzie ciekawy wyścig

zastanawia mnie tylko BOROWCZYK co on robi w telewizji FLAKI Z OLEJEM .... dzisiaj ogladnąłem powtórke na polszmacie i MASAKRA odniechciewa sie ogladac !!!

proponuje nie ogladac tylko czytac relacje na wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuje nie ogladac tylko czytac relacje na

co do WP to ile juz minęlo od końca Kwalifikacji i iel jest wiadomości TYLKO DWIE !!!!!

 

 

Ja ogladam na włoskich kanałach nawet że mam cyfrowy polszmat

Jak dla mnie Borowczyka nie da sie słuchać i nie zna się na świecie F1

Ale to tylko moja opinia ;)

Edytowane przez Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladam na włoskich kanałach nawet że mam cyfrowy polszmat

Jak dla mnie Borowczyka nie da sie słuchać i nie zna się na świecie F1

Ale to tylko moja opinia ;)

moim zdanie skromnym zaznaczam ze ma wieksza wiedze i informacje niz ja i ty razem do kupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moim zdanie skromnym zaznaczam ze ma wieksza wiedze i informacje niz ja i ty razem do kupy

ogladałem wczoraj na rai i jak kogoś pokazywali w boksach to milczał bo nie wiedział czyja to np dziewczyna co to za chłopczyk w boksie ferrari (podopieczny 11-sto latek którego juz szkola pod swoimi skrzydłami)

i podtsawowa rzecz NIE MA ICH NA MIEJSCU tylko komentują ze studia

K****A mamy Polaka w Formule a oni ze studia nadają :zeco

EDIT :

jak Kubica dostawał trofeum Baldiniego we Włoszech to nikogo nie było z PL TV a Borowczyk powiedział tylko że dostał trofeum i nawet małego materiału nie pokazali !!!

Zobacz filmik z YT w moim wykoniau (Przepraszam za jakość)

[ame]

[/ame] Edytowane przez Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moim zdanie skromnym zaznaczam ze ma wieksza wiedze i informacje niz ja i ty razem do kupy

Skoro ma jak twierdzisz i wiedzę i informacje, to znaczy że nie umie przekazać tych informacji-tak czy inaczej nie nadaje się do komentowania tego sportu.

Zresztą problem niekompetentnych komentatorów występuje nie tylko w tej dyscyplinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro ma jak twierdzisz i wiedzę i informacje, to znaczy że nie umie przekazać tych informacji-tak czy inaczej nie nadaje się do komentowania tego sportu.

Zresztą problem niekompetentnych komentatorów występuje nie tylko w tej dyscyplinie.

niestety masz racje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaczynamy Kibicowanie :ok:

Obstawiam 5 miejsce dla Kubka.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności