Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Następny wyścig duzo nie zmieni Jest w Monte Carlo a tam wiadomo kto zdobędzie pool to raczej wygry Nie ma miejsc do wyprzedzania Osobiście chciałbym zeby to byl mokry wyscig Co do dzisiejszego to Lisek (hajtajeld) mnie zadziwił Alonso i Ferrari dały dupy Hamilton ładnie cisnął :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lopez mówi, że RK nie wróci w tym sezonie.

http://f1.pl/Artykul.82+M50408924cc0.0.html

 

I więcej optymizmu:

http://sport.onet.pl/f1/mikolaj-sokol-dla-onetpl-byc-moze-lopez-bedzie-mus,1,4339690,wiadomosc.html

 

Tak wiem, zaraz rzucą się niektórzy, że wierze Onetowi itd. AUTOREM JEST MIKOŁAJ SOKÓŁ.

A jak on pisze to jest więcej prawdy niż ściemy.

:)

Edytowane przez Michal-LKR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech piszą i mówią co chcą...

Ja wierze że wróci i to szybciej niż nam sie to wydaje i będę w to wierzył do póki sam Robert lub jego "menedżer" (jak to mówi borowik) sami nie powiedza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WJAZD DO BOKSÓW

dsc1568.jpg

Panowie Najbardziej widowiskowy weekend sie zaczyna :)

Tak sie zastanawiałem dzisiaj czy...

Nie zobaczymy Kubka gdzieś na torze Wiemy że mieszka w Monte Carlo i nie ma daleko na tor Zrobiłby niezłą niespodzianke dla Kibiców jakby choć pomachał i pozdrowił :fajny

Ale z drugiej strony Kubek nie lubi byc "gwiazdą" hmm ... Chciałbym żeby sie pokazal na chwile - "Brakuje mi go"... :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Brakuje mi go"... :dolamam

 

nie tylko Tobie ale będzie dobrze bo team ustawia mu testy bolidem z 2009 roku więc może, może w tym sezonie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie tylko Tobie ale będzie dobrze bo team ustawia mu testy bolidem z 2009 roku więc może, może w tym sezonie ...
skad masz takie informacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiałem dzisiaj czy...

Nie zobaczymy Kubka gdzieś na torze Wiemy że mieszka w Monte Carlo i nie ma daleko na tor Zrobiłby niezłą niespodzianke dla Kibiców jakby choć pomachał i pozdrowił

Z tego co mówią to RK jak pojawi się koło toru to...w bolidzie. Ale to jeszcze trochę :(. Tak to raczej marne szanse.

 

A tak w ogóle to niezłe idzie odkręcanie tej wypowiedzi Lopeza :D.

 

Kuźwa, tak myślę i myślę i...ten Sebastianek gdy by nie głupi błąd strategów to by wygrał wszystkie dotychczasowe wyścigi :(.

Całe szczęście, że jest w tym sezonie wyprzedania w miarę bo by była nuda, że nie wiem.

 

Panowie Najbardziej widowiskowy weekend sie zaczyna

Oj tak! Te milimetry od barier, to jest to :)

Edytowane przez Michal-LKR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech piszą i mówią co chcą...
Tomek , w weekend na portalu PIT STOP ( http://f1.pl/Aktualnosci.184.0.html ) ma być program ,, Sokolim okiem " [ame]http://www.youtube.com/watch?v=IPrF4P0wGTA[/ame] , i raczej będzie z Robertem , bo cholera nie zdradziła do końca :P .

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, a co z Bahrajnem? W końcu będzie czy nie będzie? Bo ztcw to cały czas toczą się rozmowy, ale nie kumam po arabsku o czym i na czym stanęło... marecek.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nie kumam po arabsku o czym i na czym stanęło...

 

Na niczym. Decyzja ma zapaść 3 Czerwca. Chodzą pogłoski, że ewentualnie mogliby je wcisnąć między Koreę a Indie, ale wtedy musieliby przesunąć to ostatnie. Ci się z kolei podobno zgadzają na przesunięcie tylko w wypadku gdyby GP Indii miałoby być ostatnim GP w kalendarzu, na początku grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame]

Może w padoku się pokaże:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może w padoku się pokaże

 

było by miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie tu jest cokolwiek na temat bolidu z 2009 jakie kolwiek info o ustawianiu jazd itd skad te info ? ja tam widze piatkowe trenningi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał D1MAE Zobacz post

Może w padoku się pokaże

było by miło

Na to bym nie liczył...

 

gdzie tu jest cokolwiek na temat bolidu z 2009 jakie kolwiek info o ustawianiu jazd itd skad te info ? ja tam widze piatkowe trenningi

 

"Francuz zdradził też, że przygotowany jest już plan ponownego wdrażania polskiego kierowcy w jazdę samochodem Formuły 1, który wcale nie jest związany z sugerowanym przez Lopeza powrotem do roli „piątkowego” kierowcy, zasiadającego za kierownicą tylko w czasie piątkowego treningu. – Nie chcę mówić, czy będzie jeździł w piątki czy nie, nie jestem na odpowiedniej do tego pozycji – powiedział Boullier. – [Gerard Lopez] Nie miał na myśli niczego takiego. Planujemy umożliwić Robertowi jazdę samochodem z sezonu 2009, jeśli będzie tego chciał. Wszystko jest przygotowane i kiedy tylko będzie gotowy, to nas o tym poinformuje i wsiądzie do samochodu."

 

Autorem tekstu jest Miki.

 

RK nie wróci od razu nawet na piątkowy trening bez wcześniejszych jazd czy to autem z GP2 czy inne serii, czy to bolidem np. z 2009r.

 

NEWS: http://f1wm.pl/php/news_id-22088.html

Oby tak było jak Morelli mówi :)

Edytowane przez Michal-LKR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie tu jest cokolwiek na temat bolidu z 2009 jakie kolwiek info o ustawianiu jazd itd skad te info ? ja tam widze piatkowe trenningi

 

oj wojta, wojta okulary czas zakupić

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może być miła niespodzianka
Tak , wywiad z przed pół roku . Spodziewałem się czegoś lepszego :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porsche Super CUP:

5. Giermaziak

9. Lukas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak , wywiad z przed pół roku . Spodziewałem się czegoś lepszego

Ale całkiem przyjemny :).

A może niedługo pokaże się coś aktualniejszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności