Skocz do zawartości
Ziewal

Wymiana krzyżaka kolumny kierowniczej 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie - jakie dokładnie narzędzia będą potrzebne, żeby to wymienić?Najbardziej interesuje mnie to, jaką śrubą krzyżak przymocowany jest do maglownicy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykłe klucze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi, dlugo to czasowo schodzi? I Czy amator sobei poradzi korzystajac z opisu?

 

ps. do 3b jest jeden rodzaj krzyzaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak don 3B jest jeden rodzaj krzyżaka i bez problemu sobie poradzisz myśle że godzinka Ci wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi, przy zakupie krzyzaka na co zwracac uwage, gdzie te luzy sa (z tego co widze to i tak aby uzywki sa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na to żeby krzyżak nie miał żadnego luzu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o reupload zdjęć, ponieważ w foto poradzie na 1 stronie nie wszystkie się wyświetlają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę poprawić ale te zdjęcia nie są istotne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozna tak jezdzic? u mnie stuka na tylko na postoju na zapalonym silniku - co sie moze stac? jak sie tego nie wymieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stanie tylko będzie stukac a na pewno masz walniety krzyżak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czasie jazdy, nic nie stuka , rowniez na zgaszonym silniku przy kreceniu kierownica tez nic nie slychac - tylko na postoju i na wspomaganiu i jak pokrece mocniej lewo-prawo to slychac stuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwyć krzyżak i poruszaj szybko ale minimalnie kierownicą i wtedy będziesz wiedział czy to to bo jest opcja ze nawala Ci przekładnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja krece minimalnie to nic nie stuka, jak bardziej skrece to stuka nawet na zgaszonym silniku - dzis probowalem jezdzic w kolko lewo prawo i nic nie slychac. A jesli to przekladnia ? to moge tak jezdzic ? kurde w srode jedziemy do chorwacji, a nie chce juz jechac do mechanika , bo znowu mi cos powymienia..... a dalej bedzie stukac (wymienil mi sprezyny , koncowki drazka kierowniczego i teleskopy) Z tego co slysze to stuka jakby pod deska rozdzielcza od strony silnika . No i dodam ze bylem 2 razy na stacji diagnostycznej i mowia ze jest ok ( za pierwszym razem powiedzieli ze to wina teleskopow, a za drugim razem ze koncowki wyrabane)

Edytowane przez Kobrator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie krzyżak tylko na bank przekładnia, możesz jechac do chorwacji nic nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem za mocno podciągnąłem kolumnę do góry coś się zatrzasnęło i drazek wyskoczył z wieloklinu przez co nie chce zejsc niżej ktos wie jak wyjąć ten drążek kolumny kierowniczej.

Edytowane przez deloner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności