Skocz do zawartości
Duży

"Pomógł" - jak to zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś uznał, że mu pomogłem :wink: i pod moim nickiem pojawił sie napis "pomógł" x razy.

Gdybym ja chciał się komuś w ten sposób odwdzięczyć to nie wiem jak. Pomóżcie proszę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flage pomogl moze przyznac tylko autor watku.Gdy ty nim jestes wtedy pod kazdym postem pojawia sie guzik "pomogl".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o reputację, a wynikiem tego może być to:

 

By zapobiec nadużyciom wprowadzone zostały mocne limity, obostrzenia, które prezentuję poniżej:

 

# Możecie przydzielić na forum tylko 1 pkt. reputacji w ciągu 24h. Zastanówcie się więc dobrze, przed dokonaniem tego - ograniczenie to nie dotyczy jednej osoby tylko 1 pkt. w ogóle.

 

# Jeśli przyznacie osobie X pkt. reputacji to kolejny pkt. tej samej osobie będziecie mieli możliwość przyznać dopiero gdy 5 innych osób przyzna Wam punkt reputacji.

 

# Musicie posiadać minimum 3pkt reputacji by móc obdarować kogoś punktami reputacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o zasady, ale o samo wyświetlanie - mam coś co powinno być przyciskiem/ikoną z Alt=Przyznaj punkt, natomiast samego obrazka nie moge pobrać/wyświetlic (ten z poprzedniego mojego postu, IE, Maxthon2).

W Firefoxie jest tekst "Przyznaj punkt" jako href.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o reputację, dziś zrobię opis do funkcji "Pomógł".

 

zamykam do czasu aż zrobię instrukcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności