Skocz do zawartości
Gość rafbud1986

Kiedy kolejna edycja Ogólnopolskiego zlotu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chelmi

i co nadal co poniektorzy uwazaja, ze mam paranoje, wydaje mi sie, bedzie git mariola, luz maria, czepiam sie? ;)

żal.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... chyba że to taki prima aprilis :mur:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może jednak umówmy się gdzieś pod namioty w jakimś lesie nad jeziorem.... nie będzie problemu z noclegiem, żarciem (grill, ognisko, kuchenka turystyczna), z parkingiem, zamkniemy jakąs leśną drogę i mamy miejsce na wyścigi...

Ale tak serio to zaczynam sie martwić czy tak właśnie się nie stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy z tego wszystkiego jest fakt,że Ci którzy podjęli się organizacji nawet nie raczą odezwać się pół słowem.Nic dosłownie nic!!!!!

Tak,jakby mieli nas wszystkich ( użytkowników i potencjalnych uczestników zlotu ) serdecznie w du**e!!!!!!

żal.pl
Egzakli :580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Moze taki sposob postepowania jest przemyslany...... Organizatorzy zbieraja inforamcje do kupy i rzuca w odpowiednim czasie. Wszyscy deklarujecie sie ze na pewno jedziecie termin znacie wiec w czym problem?? Wiemy kiedy i ile jest miejsc - kto piewrszy ten lepszy. Bedzie na tyle malo czasu ze oprocz deklaracji trzeba bedzie od razu zaplacic zeby wykluczyc Tych ktorzy klepia 1000 postow typu "prosze mnie dopisac do listy" a kilka dni przed "niestety cos mi wypadlo, prosze o skreslenie mnie z listy". Chłopaki zrobili ogolny zarys gdzie i za ile, jest powiedziane ze bedzie niedrogo wiec po co ta cala nerwowka. Nie wydaje mi sie ze byliby zdolni do podjecia sie do organizacji i 2 dni przed zlotem napsiali "sorry ale nic nie zalatwilismy".

 

Kto ma pojechac to i tak pojedzie, a nakrecanie siebie i ogolna panika niczego nie wnosi, atmosfery tez nie poprawia.

 

Takie moje skromne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi
Chłopaki zrobili ogolny zarys gdzie i za ile, jest powiedziane ze bedzie niedrogo wiec po co ta cala nerwowka.

dziewczynko o czym Ty prawisz? gdzie ten zarys? przypominam ludzi interesuja konkrety, a nie zarysy, fantazje organizatorow ...

Nie wydaje mi sie ze byliby zdolni do podjecia sie do organizacji i 2 dni przed zlotem napsiali "sorry ale nic nie zalatwilismy".

a ja juz troszke zyje (moze stary jak Kruszwica nie jestem) i swoje wiem, przekroj wiekowy chetnych do organizacji wzbudzil od poczatku moje obawy, zachowanie jest szczeniackie, tak sie powazni ludzie robiac z buzi kibla nie zachowuja, EOT

p.s. i prosze mi nie inputowac, ze ja sie denerwuje, jestem wyluzowany w czlonka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
dziewczynko o czym Ty prawisz? gdzie ten zarys?

 

skoro nie wiesz to moze przegladnij jeszcze raz ten watek.

 

Za organizacje zabrala sie osoba która brala udział w zlocie i nie wydaje mi sie ze narazalaby sie na publiczny licz wszystkich forumowiczow za to ze podjela sie zadania i go nie wykonala. Gdyby pojawily sie jakiekolwiek problemy na pewno juz by o tym nas poinformowala a nie czekala do ostatniej chwili z informacja ze zlot sie nie odbedzie.

 

tak jak powiedzialam, ja nie widze w tym niekompetencji a zamierzony cel. Jak sie okaze ze nie wypali zlot - ZWRÓCE CI HONOR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

chyba nie do konca rozumiesz co jest meritum sprawy, wiec Tobie, ku uciesze gawiedzi wyjasnie ...

otoz fakty: 1 kwietnia roku panskiego 2009, jestesmy gleboko w dupie (tlumaczac prosciej czarno to widze) nie wiedzac kompletnie nic uzytecznego w materii IV zlotu ogolnopolskiego, jednoczesnie od co najmniej miesiaca stosowne klarowne informacje mialy byc dostepne, KONKRETY zaznaczam, nie ********ty ... Nie tylko mnie jawi sie to jako totalna ignorancja i dziecinada ..

odpusc sobie panna, bo linia obrony cienka jak wlos ...

 

a co do honoru - rotfl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
odpusc sobie panna, bo linia obrony cienka jak wlos ...

 

nikogo nie bronie, a wyrazam swoja opinie.

 

 

zanim cos napiszesz policz do 10 bo zupelnie nie potrzebnie toczysz piane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ZMOBILIZUJCIE się organizatorzy :!::rotfl:

 

bo konkurencja nie śpi :P

4zlotbanner.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż dyskusja przeniosla sie do wątku którego link umieścił artmin .... Dardi był organizatorem i wspolorganizatorem wszystkich zlotów wiec .... uwazam tamten temat za pewniaka ( mimo ze koledzy maja podany termin do 10. kwietnia na przedstawienie nam konkretów) ale mieli juz w sumie sporo czasu na poinformowanie nas o sytuacji kosztach i innych sprawach zwiazanychj ze zlotem - sadze ze tu nic wiecej nie zostanie od nich dodane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

witam wszystkich

 

jeśli chodzi o ośrodek to jest wszystko dopięte w 100% więc dach mamy!

miejsce na ognisko grila podliczone jedzenie również browary itp rzeczy :)

 

jak pisałem wcześniej miałem trochę problemów ale już sie uporałem

wyszło jak wyszło ale mam nadzieję że Wy sie z wpłatami lepiej wywiążecie ;)

 

chelmi pilnuj swojego przekroju wiekowego i będzie ok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co te gadki były :] Dawaj jakieś wskazówki jak to cenowo wygląda bo tu pól forum na serce padnie :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

dzieci do lat 3 gratis

od 3 do 18 lat 125zł

pow 18 lat 135zł

czyli jak w zeszłym roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hezek jak dla mnie wygląda to na ratowanie się z tonącej łodzi ... kiedy się dopominaliśmy konkretnych ustaleń ? wszyscy wiemy że robisz Zlot po raz pierwszy ale zrozum że praktycznie wszyscy zlotowcy pracujemy i termin musimy znać jak najwcześniej w celu wzięcia wolnego/urlopów, szczególnie gdy jedziemy z drugą połową (kobietą/żoną/kochanką), one też muszą wziąć wolne ;)

 

Podejrzewam że takie nikłe info nie satysfakcjonuje ŻADNEGO z nas, także weź się do kupy i przedstaw wszystkim pełną wersję IV Zlotu bo w dalszym ciągu gó*wno z tego wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi
dzieci do lat 3 gratis

od 3 do 18 lat 125zł

pow 18 lat 135zł

 

i co i to jest kompletna informacja na wzor tej zaserwowanej nam przez prezosława rok temu?

tak podtrzymuje wywody o przekroju wiekowym, powyzsze tym bardziej to potwierdza, szczeniak jestes i nas wszystkich traktujesz jak cwiercinteligentow serwujac taka gadke, reasumujac wybieram bramke Dardiego, EOT w tym temacie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

termin był ustalony juz dawno i został tradycyjny 3,4.5 lipiec

a jeśli chodzi o wątek z inf to zostanie zrobiony na dniach. Rafał zakłada konto na które będziecie wpłacac pieniądze i będzie formularz do wypełnienia. te kwoty podałem żebyście wiedzieli ile ma kosztowac a kiedy sie odbędzie juz było wiadomo.

 

a pozatym chelmi ja ci nie ubliżam więc *******.

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pozatym chelmi ja ci nie ubliżam więc wyjebuj.

 

idzie GRUBO :(:(:( chyba nie o to chodzi !!

 

konkretnie:

za ile?

gdzie?

kiedy?

 

 

wydaje mi sie że zostało i tak mało czasu na marudzenie.....(chelmi, nie mówie do Ciebie).... Panowie.. do brzegu.....

 

... bo jak tak dalej pójdzie to se wszyscy "po ryjach " damy a nie zlot zrobimy ;p

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

ja czekam na reakcje szeryfostwa, zawsze sa pierwsi, szybcy i wsciekli, czekam i sie czlonka doczekam ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zawiera się w tej cenie?

all inclusive ? czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności